škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABD vizesi alınmıştır.

Ziyaretçi · 158 · 48518

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;117779
Muhammet hocam Skoda ABD ulkesine ithal edilmiyor maalesef :D

Saolun cok tesekkur ederim, artik daha fazla foruma girme imkanim olacak, ilk maasimlada bir fotograf makinesi alirsam insaallah resim cekerim :lol: :lol:

Valla buralar bildiginiz gibi degil abiler, yazsam yazilmaz anlatsam anlatilmaz... Cok baska cok acayip bi yer dusunerek baktiginizda.
desene USA Skoda markasından mahrum kaldmış:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Serkan ustanin hediyesi Skoda sapkamla geziyorum, herkes soruyo bu ne diye, araba markasi diyom anlamiyolar, VW diyom onu biliyolar burda bi suru V6 Golf Jetta ney var ordan tarif ediyorum :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118188
Serkan ustanin hediyesi Skoda sapkamla geziyorum, herkes soruyo bu ne diye, araba markasi diyom anlamiyolar, VW diyom onu biliyolar burda bi suru V6 Golf Jetta ney var ordan tarif ediyorum :D

Dunya otomotiv sektorunun en koklu firmalarindan birisini bilmemeleri ne garip, oysaki bize gelmeyen ama bildigimiz bir cok firma var.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118188
"Škoda İran' da nükleer bir reaktör bölgesidir" de onlara Hakanım.:D:kiki:

06lkn66

• Ziyaretçi
adamlar uğraşmıyo demekki aşmışlar v6lar v8ler dururken bende binmezdim skodaya:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;118338
adamlar uğraşmıyo demekki aşmışlar v6lar v8ler dururken bende binmezdim skodaya:D
Adamlar hyundai'ye biniyor ama..Şaşılacak şey..Gerçi japon ve kore araçlarının içleri genelde plastik kalitesi olarak birbirlerine benzeyebiliyor..O yüzden tercih ediliyor.Ama yinede devasa Amerikan araçları ile çarpışan hyundaicikleri gören ABD vatandaşları yine bu otomobili tercih edebiliyor.Öte yandan Skoda'nın adı bile duyulmuyor enteresan..(Hyundai^yi kötülemiyorum aksine çok sevdiğim bir markadır yanlış anlaşılmasın ama bazı teknik öğeler bakımından da takdir edersinizki Skoda'nın üstünlüğü bariz belli oluyor)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;118351
Adamlar hyundai'ye biniyor ama..Şaşılacak şey..Gerçi japon ve kore araçlarının içleri genelde plastik kalitesi olarak birbirlerine benzeyebiliyor..O yüzden tercih ediliyor.Ama yinede devasa Amerikan araçları ile çarpışan hyundaicikleri gören ABD vatandaşları yine bu otomobili tercih edebiliyor.Öte yandan Skoda'nın adı bile duyulmuyor enteresan..(Hyundai^yi kötülemiyorum aksine çok sevdiğim bir markadır yanlış anlaşılmasın ama bazı teknik öğeler bakımından da takdir edersinizki Skoda'nın üstünlüğü bariz belli oluyor)
:+1::+1::+1::+1:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Dun is yerine yanima bi Cek Cumhuriyetinden kiz geldi, benim sapkaya hasta oldu onunda Octisi varmis A5 TDI :)
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2010, 20:55:03 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118506
Dun is yerine yanima bi Cek Cumhuriyetinden kiz geldi, benim sapkaya hasta oldu onunda Octisi varmis A5 TDI :)

Ooo hemen bağlantıyı kuraydın :++::++:

Hemde TDI 'cı..Off off sabahlara kadar TDI muhabbeti yaparsınız artık :++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118506

ee. o kadarmı?  :kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

06lkn66

• Ziyaretçi
sadece geldimi:Dhakan abi zaman bulamadı tdı nin ciğerlerine inmeye demekki

Çevrimdışı atdeve

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben gitmek istesem nasıl gidebilirim bilgi verir misiniz kardeşler

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Karistirmayin simdi tovbeler tovbesi :p :p Domuz yiyen giznan ne isim olur benim :) Sadece bizim patron yanima verdi isi ogret diye o kadar bende bi boy calistiriyom kizi hic itiraz etmiyor :D

Atdeve kardes sen ne amacla gitmek istiyosun?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;118783
Karistirmayin simdi tovbeler tovbesi :p :p Domuz yiyen giznan ne isim olur benim :) Sadece bizim patron yanima verdi isi ogret diye o kadar bende bi boy calistiriyom kizi hic itiraz etmiyor :D

Atdeve kardes sen ne amacla gitmek istiyosun?

Sen işi öğrendinmi de öğretiyorsun :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

efe_38

• Ziyaretçi
hakan abi işi büyütmüş artık yanına amele diyin gız veriyolar :++: :++: şaka maka anası niyse danasıda o amerikan milletinden bir cacık olmaz :D