škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara güvenli sürüş eğitim merkezi

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı endycole

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara'da 5 Yıldır vermekte olduğum Sürüş Teknikleri Eğitimleri ile sizlere ulaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.Ayrıca Sürüş ve yol güvenliğine verdiğiniz önemden ötürü sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.

Çok yakın zamanda hem eğitim tadında hem kendi limitlerinizi test edebileceğiniz bir eğitim kompleksi sizlere sunacağım...
Eğitimlere katılmak son derece kolay ve makul fiyatlarda olacaktır.

Sunulacak olan Eğitimler;
1)Temel sürüş Eğitimi
2)Sürüş geliştirme Eğitimi
3)Güvenli ve Defansif Sürüş teknikleri Eğitimi
4)İleri sürüş 1
5)İleri sürüş 2
6)ProDrive Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi
7)Ekonomik Sürüş Teknikleri Eğitimi
8)SKİDCAR Eğitimi
9)Taktik sürücülük Eğitimi(anti-terör teknikleri)
10)VİP sürüş teknikleri Eğitimi
11)Lise ve Üniversitelerde Sürüş teknikleri Eğitim Seminerleri

Edit:

Admin: Bilgi amaçlı olması için reklam (telefon, link) kısmı silinmiştir

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar;

Yasım 27 olmak üzere 92 yılından beri arac kullanırım . 18 yasıma girdigim ertesi günü hem arabam vardı hemde ehliyet kursuna yazılmıstım . Allah a şükürler olsun ne bir kaza yaptım nede bir polis cezam v.s hic olmadı . bunlara ragmen yinede bu eğitimleri almak isterdim ....

Çevrimdışı endycole

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ASLINDA FORUM OLARAK BİR TOPLANTI YAPMAK CİDDİ BİR BULUŞMA YAPMAK İSTİYORUZ.Sizi kutluyorum emin olun bildiğiniz bir çok şeyin yanında bilmediklerinizide sizinle paylaşmak istiyoruz hayatta kalmanın ve trafik ortamının verdiği üzücü hasarlardan sizi bir nebzede olsa korumak adına bu eğitimleri sunuyoruz en kısa zamanda sizinle irtibata geçmek isteriz

ENDER KOZLU

Alıntı yapılan: erzopelci;88115
Merhabalar;

Yasım 27 olmak üzere 92 yılından beri arac kullanırım . 18 yasıma girdigim ertesi günü hem arabam vardı hemde ehliyet kursuna yazılmıstım . Allah a şükürler olsun ne bir kaza yaptım nede bir polis cezam v.s hic olmadı . bunlara ragmen yinede bu eğitimleri almak isterdim ....

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: endycole;88170
ASLINDA FORUM OLARAK BİR TOPLANTI YAPMAK CİDDİ BİR BULUŞMA YAPMAK İSTİYORUZ.Sizi kutluyorum emin olun bildiğiniz bir çok şeyin yanında bilmediklerinizide sizinle paylaşmak istiyoruz hayatta kalmanın ve trafik ortamının verdiği üzücü hasarlardan sizi bir nebzede olsa korumak adına bu eğitimleri sunuyoruz en kısa zamanda sizinle irtibata geçmek isteriz

ENDER KOZLU
öncelikle aramıza hoşgeldiniz ender bey...
2003 yılında Ankarada EGM bünyesinde VİP sürüş teknikleri ve taktik sürücülük eğitimi almıştım. dediğiniz gibi ben çok çok iyi bir sürücüyüm desenizde bu işi profesyonellerden öğrenmedikçe daha çok öğreneceğiniz şeyler var demektir...:ok:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR