škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LandRover Doblo 1.3 :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bir sokağı arıyordum.Villa bölgesi.GPS'de sokağın devamı olarak görünüyor.Hadi dedim çok bozuk değildir, çıkarız..Çıktım çıktım baktım yol bozulmaya başladı.Bu saatten sonrada geri dönülmez.Baktım bata çıka gidiyorum :++: Yol bataklık değil ama yol çok bozuk.Yol demek yanlış olur.Freelander bile zor gider :D Yolun kenarından kanala düşmemek için ilerlerken bir anda "katırttt!" diye ses geldi.Eyvah dedim kaldık şimdi :D Geri geleyim dedim yine sürtünme sesi :D Egsoz sürtüyor.Tabi bende 3,5 attım.Orda kalsam rezilliğimemi yanarsın, kimi bulucan kurtar dicen birde..

Fotoğrafta görülen kısmı alttan çıkmaya çalışmıştım.Yani bu çekimlerde yolun ciddiyeti belli olmuyor.Bende baştan anlamamıştım :++:

Neyseki geri geri gelip kurtardım.Derin bir "oh" çektim :)

Kötü bir amacım yoktu.Bozuk yol olduğunu biliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim.Yoksa o kadar gitmezdim yazık günah arabanın altını mahvedeceğim o olacak :)

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmış olsun..Aracın bısesı yoktur ınsallah:):) senın canına bıse olmadıysa tabi..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yol değil ki o :hanz::hanz::hanz:
Yağmur suyu akmış kanal oluşturmuş sadece :hanz:
Kavacık'ta bende bu şekilde bir yerden kestirme yaparım demiştim, benim arabayla birde :hanz: 2 metre gidemedim 10 cm falan olmuştur gidebildiğim mesefe :hanz: direk geriye çaktım çıktım gerisin geri :hanz:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ohooo abi biz nerelere girdik toledo ile :D malum yol yapan şantiyede çalışınca yolu siz yapıorsnuz ortada yol olmuyo :++:

bilirim insana nasıl zor gelir böyle yollara girince :(geçmiş olsn.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;88337
Roomiyle girsene abi:kiki:

Roomi ilk metrelerde nakavt olurdu :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim octide alışkın ön tamponun alt kısımlarını görsen aklın duru o vaziyette çizikler içinde:D

Babam sever böyle ilginç yolları en son geçen sene uzungolden bi yol buldu bi girdik 10 km tırmanış böyle toprak yol yol üzerinde obuzlar felan var en son tepeye ulaştık bayburt tabalası vardı :D

Adam yol kapalı demese bayburta iniyodu :D:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bir yıl kömür ocaklarına gittim geldim Favorit ile. Bu fotoğraflardaki yol otoban gibi kalıyor oradakilerin yanında. Ne altını sürttüm ne de başka bir şey çok Şükür.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tr yolları hep böyle mi olmak zorunda,neden bizim yollar ellerin memleketinde ki gibi olmaz anlamış değilim.geçmiş olsun gökhan bu arada.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Asfalt yol bile içler acısı bizim memlekette  :(

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;88437
Bir yıl kömür ocaklarına gittim geldim Favorit ile. Bu fotoğraflardaki yol otoban gibi kalıyor oradakilerin yanında. Ne altını sürttüm ne de başka bir şey çok Şükür.

Favorit'n altını vuran sürten otomobile binmesin zaten :hanz: 75 metre yüksekliğe sahip cihaz ha Range Rover ha Favorit hiçbir farkı yok :hanz: Bu 55 metre yüksekliğindeki kaldırımlar vardır millet otopark yeri bulamaz çıkamadığı için ben direk çıkartıp park ederdim :hanz: Favorit leziz ötesi araba ya :(

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide traktör demeseler şu favoya ne güzel olacak.dobloda ticarilıgını gostermıs

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;88624
Favorit'n altını vuran sürten otomobile binmesin zaten :hanz: 75 metre yüksekliğe sahip cihaz ha Range Rover ha Favorit hiçbir farkı yok :hanz: Bu 55 metre yüksekliğindeki kaldırımlar vardır millet otopark yeri bulamaz çıkamadığı için ben direk çıkartıp park ederdim :hanz: Favorit leziz ötesi araba ya :(
Üstâd Şahin kadar da yüksek değil şimdi yapma! Arka torsiyonu iyice açılmış bir Renault 11TXE vardı kömür ocağında, nasıl beceriyorlarsa habire altını sürterlerdi.