škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mozilla yüzde 30'u buldu, sevindirik oldu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mozilla yüzde 30'u buldu, sevindirik oldu

İnternetin açık kaynaklı gezgini Firefox,  yüzde 30'luk kullanım oranını yakaladı.

02/04/2010
        Firefox tarayacısının arkasındaki isim Mozilla, ilk çeyreğe  ait verilerini açıkladı. 350 milyonun üzerinde kişi tarafından  kullanıldıklarını söyleyen yetkililer, istatistiklere baklırısa da bu  rakamın yüzde 30'luk pazar payı anlamına geldiğini söylüyor.

Şu  aralar en çok rusya ve Günay Amerika taraflarında artış yaşayan  tarayacı, en yoğun olarak ise Avrupa'da terchi edilmekte. Firefox'un en  az kullanıcıya sahip olduğu kıta, tahmin edebileceğiniz üzere Antartika  olarak görünüyor. Herhalde bu kullanıcılar da "Kutup Tilkisi Sevenler  Derneği" üyeleri falandır. O da tilki bu da tilki sonuçta.

Mozilla'nın  saçtığı rakamlar arasında en ilginci (bizce), kullanıcıların bir  seferde açtığı ortalama sekme sayısı. Buna göre, sıradan bir Firefox  müdavimi 2-3 arası sekme ile işini görebiliyor. Şirketin kaydettiği en  yüksek sayı ise aynı pencerede 600 sekme olmuş.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Isınamadım bir türlü şu tarayıcıya ama görüyorum ki güzel şeyler yapmaya başlamış :)

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben gördüğüm günden beri kullanıyorum diğerlerinden hızlı olduğu kesin parola hatırlama eski sayfalar faln çok hızlı çalışıyor istediğiniğz renkte resimde vs güzel bence

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com
Fiefox la tanışalı heralde bir 3 yıl oluyor..İnternet explorer ın masa  üsütü simgesini kaldıracak kadar soğudum ondan..
Dört dörtlük eklentileri örn ; istenmeyen reklamları engelleyen  adblock-plus  , webden herrtürlü stream videoyu,sesi tek tuşla kaydeden  downloadhelper  vb beni, bağımlısı yaptı..
Hızından da çok memnunum..

Teşekkürler mozilla..