škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Talihsiz olay...:(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atlattığına sevindik merakla okudum ve neyseki size bişey olmamış hidrolikden korkuyorum her zaman ya.benimde yağı azalmıştı kontrol etmeden çıkmıştım ve bir yudum yağ ile eve dönmüştüm tekrar doldurdum daha sonra :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mert0640

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar:D
umarım kimsenin başına gelmez böylebi olay
Detailing Garage
0537 623 54 52

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
GEçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı classic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun. Allah kimsenin başına vermesinde gerçekten hiç beklemediğin anda böyle bi durum çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle büyük gecmis olsun . vede arac hangi marka ve model olursa olsun isterseler icine 15 hava yastıgı 10 ar adette ayrı ayrı abs firen sistemi yerlestirseler, ben yine güvenmem yine güvenmem .

yani size hız yaptınız v.s demiyorum yanlıs anlamayın . ama konuların zikredildigi üzere sonucta kul yapısıdır . vede bu gibi konular geliyorum demez an meseledir . bana göre arac kullanmak ateste seytanla dans etmektir . hep bu gelir aklıma vede zaman mekan neresi olursa olsun ayagını fren pedalına attıgın an arabanın durması gerek bence .

lütfen yanlıs anlamayın benim araba 8 hava yastıklı fren v.s problemsiz ama inanın daha 200 surat nasıl birsey bilmem bilmekte istemiyorum . cünkü ani bir reaksiyonda arabayı o suratta durduramayacagım ap acık . bir gün merak edip denemedim acaba benmi yanlıs düsünüyorum die kendime sorular sormusumdurda. ama bölesi daha iyi ..

Yani lütfen bagislayın bunları neden yazdım bilmiyorumda konu dısına cıktıgım icin tekrar afedersiniz .

Tekrar gecmis olsun Hoscaklın ..
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2010, 11:40:16 Gönderen: erzopelci »