škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turkselde polis arama yapıyor

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turksel vatandaşı dinliyormuş,ne kadar güzel bişi.Biz de hep bizi kimse dinlemiyor diye dert yanarız:++: bakın işte nasılda dinliyorlarmış.:hanz:
http://haber.mynet.com/detay/guncel/polis-turkcell-binasinda-arama-yapiyor/504424
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
beni dinleyemezler :D zaten 5-6 ayda bir kontör yüklerim oda turkcell'in durmadan kontör yükle demesine dayanamadığımdan :) gerçi kuruşamı ne geçmiş artık 1-2 ayda bir 50kruş atarım :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Albirini vur öbürküne.telsimden konuşuyorum tl ye geçişte resmen kazıklıyorlar.krş devri deyip milleti yoluyorlar.kontörlü iken 20 krş olan konuşma ücreti 30 krş oldu ama millet henüz uyanamadı.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende tv'de izledim haberi, acaba hangi oprerator oldugunu merak ediyordum..Tahmin ettigim gibiymis desene ..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada rıdvan dilmen de yakalananlar arasında aynı grubun içinde.buna üzüldüm gerçekten.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;90547
bu arada rıdvan dilmen de yakalananlar arasında aynı grubun içinde.buna üzüldüm gerçekten.
Niye üzüldün? Kim var ki temiz?

Ha bu arada durakta, tuvalette, yolda, direksiyonda ve daha bilimum yerlerde elimizden hiç düşürmeden kullanırsak cep telefonlarını, fiyat artışına uyansak ne fayda uyanmasak ne fayda.:wnk:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim pederin telefonu dinleyemiyorlar malesef hattı analog yenileri gibi digital değil şu meşhur 532 serisinden :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;90767
Bizim pederin telefonu dinleyemiyorlar malesef hattı analog yenileri gibi digital değil şu meşhur 532 serisinden :D

532 ler dinlenmiyor mu bizim pederinki de 532 li:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;90770
532 ler dinlenmiyor mu bizim pederinki de 532 li:D

Hepsi değil son zamanlardada çıkardılar tekrar 532 hatları onları çok fena dinliyolar :D

Biz öğrenciyiz valla hep borçluyuz türkcele dinleselerde bişi olmaz 2 senelik telefonda baksan  1 saatlik ya aradım ya aramadım :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dinleme olayı gerçekten kabatk tadı verdi.ayrıca tl ye geçişte epey kazıklamaya başladılar,bu arada bakan olaya el koymuş.ne çıkar bilemeyiz ama kontörden tl ye geçiş hiçde reklamlarda ki gibi değilmiş milleti kazıklıyorlar.Birde tepki vermeyen bir milletiz.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beni dinlesinler napiyim gocunacak bi şyim yok sevgilim yok çark içinde değilim.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;90962
dinleme olayı gerçekten kabatk tadı verdi.ayrıca tl ye geçişte epey kazıklamaya başladılar,bu arada bakan olaya el koymuş.ne çıkar bilemeyiz ama kontörden tl ye geçiş hiçde reklamlarda ki gibi değilmiş milleti kazıklıyorlar.Birde tepki vermeyen bir milletiz.

evet hocam 10 saniye konuşuyom 50 kuruuş düşüveriyo gıcık oldum bi mesaj atıyosun gidiyo 30 kuruş aveaye geçmem diyodum ama zorla geçittirecekler:sopa: