škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon???

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hylaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam bu çin mallarında tv göz boyama amaçlı. forumlarda gezinirseniz zaten piranha pek tavsiye edilmiyor. bende araştırıyorum, genel olarak gerek satış sonrası hizmeti, gerekse 2013'e kadar ücretsiz harita güncelleme özelliği ile next tavsiye ediliyor. ben de next düşünüyorum.

Çevrimdışı ipekis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Burada öncelikli tercih haritadır.Başarsoft firmasının haritalarını kullanan bir cihaz alın derim.

Ayrıca ücretsiz harita güncelleme süresi de önemli bir faktördür.Dikkate alınmalıdır.

Teknosa vb.marketlerde navigasyon cihazlarını kurcalayabiliyorsunuz.Ben bayağa inceledim.Menüleri,şekli falan bir el yordamı kurcalayarak alın derim ben.

Arkadaşın dediği Next marka iyi ama fiyatları da pahalı tabi.

Çevrimdışı hylaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında ben tv olayını merak ettim. Acaba performansı nasıldır tv'nin.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anladığım akdarıyla TV antenden alıyor yayını.
Eğer böyleyse 100 liraya satılan araç içi tvlerdne hiçbir farkı yoktur,olamaz.
Fiyatıda öyle azımsanacak bir rakam değil,neredyese 400 tl.
PIRANHA iyi markadır ama uzun vadede sorun yaratır...

Çevrimdışı ipekis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Olay TV ise navigasyonlara hiç bakma.Navigasyon farklı bir şey.Boşuna fazladan para verme.

Piranha zaten çok iyi bir firma da değil.Sorun yaşayabilirsiniz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz Analog yayınlar arabada pek verim vermiyor dağ vs gibi tepe gibi yerlerde yayın gidiyor hareket halinde çekmiyor karınca oluyor bulaşmayın derim..

Şimdi türkiyede karasal digital yayınları test aşamasında onlar yayılsın ufak bir anten yeterli olucak 100 kadar kanal için digital kalitesinde yayınları olucak:)

Navigasyon konusunda windowslu bi cihaz alın ilerde haritanın zamanı dolunca crackler kullanırsınız.Alıcısıda sirf star III olsun çabuk bağlanan kopması az olan cihazlardan :)

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
piranha kullanan arkadaşlar özellikle harita güncelleyememekten çok şikayetçi. portatif bir tv modeli isterseniz hala satılıyor mu bilmiyorum ama ingoo-in t500 öneririm. çoğunuz markayı duymamıştır, donanımhaberde incelemesi var. detaylı bilgi edinebilirsiniz. gerek tv, gerek mp4, gerekse ses açısından oldukça başarılı bir cihazdır. navigasyon özelliği yok tabi.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ustalar ;

benimde aynı sorun ile basım dertte idi . bir navi cihazı alacaktım fakat marka yönünden karar veremez oldum . tv özelliklimi alsam yoksa direk navigasyonmu alsam yoksa telefon özeliklimi alsam düsündüm durdum .

cok arastırmalar yaptım nihayetinde ASUS PDA 535 model telefonu aldım . icinde yok yok bilgisyarın kücültülmüs versiyonu . windows veri tabanlı pc 'de özelik ne varsa harfiyen PDA 'dada var . hem telefon hem bilgisayar hemde navigasyon olarak hala kuallanmkatayım . cok memnunum isterseniz böle birsey tavsiye edebilirim size ..

aparatları var aynı navigasyon gibi aracın ön camına monteleniyor sabit kalıyor . yolu her türlü gösteriyor trafik akısını , yolun acık-kapalı oldugunu gittiğin km hızı , yani daha sayamayacagım cok özellik . bu arada igo 2010 türkiye haritasını kullanıyorum . . özellik fazla olunca kullanımı biraz zor gibi görünüyor ama bir haftada herseyi cözdüm sizinde cözeceginize eminim . cihaz önceki yılların en popüler modeliydi simdi iphone bilmem ne var ama emin olun hic birine degistirmem . isterseniz bakabilirsiniz .

http://inceleme.gittigidiyor.com/katalog/asus-p535-cep-bilgisayari-42737
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2010, 09:15:58 Gönderen: erzopelci »