škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gitti güzelim Mazda 6

Ziyaretçi · 30 · 8228

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
ahh ahh yazık olmuş araca,cana geleceğine mala gelsin.

bu aralar millet felaket dalgın,borç harç dert keder derken trafik çok kötü oldu.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
La Mazda 6 ya benzinde binen adam anca aşırı rahatlıktan dalmıştır :D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;91996
La Mazda 6 ya benzinde binen adam anca aşırı rahatlıktan dalmıştır :D

olabilir :++:

geçen babam kırmızıda beklerken yanında sıfır bi araç varmış(marka sordum,ne biliyim lan dedi :D )

arkadan gelen birisi bir gömmüş,arka taraf full haşat olmuş.

belki arabayı daha yeni aldıya,borcunu falan hesaplıyordur :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;91967
İstanbul Yolu dediğim sizin o taraftan gelen yol be yav :D

Tabi TEM olayına alıştı herkes :D E-5 yolunun Ankara merkeze kadar inen devamı ;)

Aynı yoldan bahsediyoruz, ben Eskişehir yolu diyorum ona :hanz::hanz::hanz: kod adı Mesa :hanz::hanz::hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;92098
Aynı yoldan bahsediyoruz, ben Eskişehir yolu diyorum ona :hanz::hanz::hanz: kod adı Mesa :hanz::hanz::hanz:

Hah şindi oldu, Batıkent diyosan bendensin :hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim golftede bunun kadar hasar vardı nerdeyse ama doğuş ekspertizinde 34000 tl hasar çıktı 2007 de. bu tarz hasarlarda çamurluk kaput falan en basitleri kalıyor. benim arabada komple şanzıman değişmesi gerekiyordu mesela sıfırıda o zaman 8000 küsür liraydı. bunda hava yastıkları falanda açmıştır. az bir nasraf çıkacağını sanmam yapılsa adam olurmu onu hiç sanmam :)

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün en aşağı 8 kazaya şahit oldum istanbul yolunda sınav günü olduğundan yollar kalabalıktı herkezde sınav a yetişebilmek için hız kaçınılmaz oluyor tabiki Allah kaza bela vermeden gittik geldik. Hala o kazaların psikolojik şokunu yaşıyorum
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: filatron;92167
bugün en aşağı 8 kazaya şahit oldum istanbul yolunda sınav günü olduğundan yollar kalabalıktı herkezde sınav a yetişebilmek için hız kaçınılmaz oluyor tabiki Allah kaza bela vermeden gittik geldik. Hala o kazaların psikolojik şokunu yaşıyorum

Boşver hocam ya ben her sabah o yoldayım devrilen otobüsü mü dersin, Şaşmaz üst geçidinden te kavşağın ordan aşağıya İstanbul yoluna düşen kamyonu mu dersin neler neler, artık inip tebrik edecem vatandaşları :D

Sırf o yolda fazla zaman harcamamak için te AOÇ taraflarının arkalarından dolanıyorum o TürkTraktör fabrikasının önünden geçen yoldan çimento fabrikasından gelen ıssız çamurlu yollara iniyorum, kokoreççilerin ordan devlet mezarlığına varmadan Gazi Mahallesine sapıyorumda öle geçiyorum Beşevlere :D

Bilmeyenlere söliyim İstanbul Yolundan dosdoğru gidip Konya yoluna dönsem hırk diye Beşevler :D :D Ama gitmiyorum :++:

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yok ben aynı anda bu kadar kazaya şahit olmamıştım. gözümün önünde canlı canlı çarpma anlarına şahit olduğumdan olsa gerek :)
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: filatron;92173
yok ben aynı anda bu kadar kazaya şahit olmamıştım. gözümün önünde canlı canlı çarpma anlarına şahit olduğumdan olsa gerek :)

Carrefouru geçtim, soraları aşağı doğru bir iniş sarıyor Şaşmaz kavşağına doğru İstanbul yönünde. O dönemlerde Gökçek ÖHO arabalarını silmemişti. Bi tanesi kaptırmış iniyor sağdan. En solda arkadayım otobüse nispeten. Önüne bi ticari atladı kenardan. Otobüs bi sağ bi sol toz duman cazıktı cıyırtı ona gir buna çık hoşşşşuuuurrrttt diye yan yatıverdi sürükleniyor gözümün önünde :hanz::hanz::hanz:

İyice yüklendim gaza olum Hakan yol kapanmadan gaç yoksa işkence başlar :++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: filatron;92173

valla arabanın arabayla çarpışmasında bi şey yok bana 3 sene önce araba çarpmıştı Allaha şükür bi şey olmadı iyileştim okula geldimiğimin ilk günü arkadaşıma ters yönden hızlı bir şekilde gelen taksinin çarptığına şahit oldum o günden beridir araba kazaları eskisi kadar korkunç gelmiyor

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92169
Boşver hocam ya ben her sabah o yoldayım devrilen otobüsü mü dersin, Şaşmaz üst geçidinden te kavşağın ordan aşağıya İstanbul yoluna düşen kamyonu mu dersin neler neler, artık inip tebrik edecem vatandaşları :D

Sırf o yolda fazla zaman harcamamak için te AOÇ taraflarının arkalarından dolanıyorum o TürkTraktör fabrikasının önünden geçen yoldan çimento fabrikasından gelen ıssız çamurlu yollara iniyorum, kokoreççilerin ordan devlet mezarlığına varmadan Gazi Mahallesine sapıyorumda öle geçiyorum Beşevlere :D

Bilmeyenlere söliyim İstanbul Yolundan dosdoğru gidip Konya yoluna dönsem hırk diye Beşevler :D :D Ama gitmiyorum :++:

hakan en güzelini yapıorsn. geçen sene şubatta tempra ile 140-150 gibi bir hızla makas atmaya kalkan dengesizin biri yüzünden connectle kaza yapıp takla attm o yolda.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92169

Aynı benzer yollardan kaçıyoruz :hanz: Yalnız bir kere öyle bir kaptırmışım ki AŞTİ'de buldum kendimi :hanz: Görevli giremezsin diyor ben niye diyorum o giremezsin diyor ben niye diyorum :hanz: bırak kaptırmışım düz basıp çıkayım sıhhıye'nin arkasına :hanz: soktu beni trafiğine tekrar :hanz: bağlantı yolunu komple geri geri gitmiştim ters taraftan :hanz::hanz::hanz::hanz::hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;92443
Aynı benzer yollardan kaçıyoruz :hanz: Yalnız bir kere öyle bir kaptırmışım ki AŞTİ'de buldum kendimi :hanz: Görevli giremezsin diyor ben niye diyorum o giremezsin diyor ben niye diyorum :hanz: bırak kaptırmışım düz basıp çıkayım sıhhıye'nin arkasına :hanz: soktu beni trafiğine tekrar :hanz: bağlantı yolunu komple geri geri gitmiştim ters taraftan :hanz::hanz::hanz::hanz::hanz:

Eskişehir yolunun paralelindeki yol orası sanırım, otobüsler giriyor ordan :kiki:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92444
Eskişehir yolunun paralelindeki yol orası sanırım, otobüsler giriyor ordan :kiki:

Evet diğer paralel işte :hanz: Ben oradan kaçarım bazen, diğer yol kilit olunca :hanz: AŞTİ yolu zaten o ama bir yerden sonra sadece otopos gidiyor ben direk yardım gittim :hanz: kaçsam Ümitköy Sıhhıye arasını 15 dk almış olcaktım mis gibi :hanz: