škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çıkarım Seni Wax layıp Her Yola

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
vectra gt gidince yerini doldurabilirmi diyordum performans haric her konuda bekledigimden fazlasını verdi.

0-50km hızları arası tüm dizellerde oldugu gibi biraz yavas sonrasında alıp götürüyor:)

1.4 D4D 90hp 205nm elegant ++multimedia navigasyon
şehir içi şuana kadarki yakıt tüketimi ortalamam 6,1lt

bu rengi özellikle seçtim detailing sevdasına bulasmamıs olsak beyaz yada metalik gri olurdu galiba:)

satış ve servis konusunda şuana kadar kullandıklarım markalar arasında müşteriye en çok değer veren, güzel yaklaşan firma.

araç alındıgında Meguiars #7 glaze ve Collinite 915 ile boya koruma uygulamıştım 3 hafta sonra ilk yıkamanın ardından Meguiars Ultimate Quick Detailer ile yıkama sonrası korumayı yaptım.

Aracın arkadan görüntüsüne pek alışamadım japon mühendisler daha estetik yapabilirmiiş

ayrıca yazın makyajlancakmıs bayi uyardı ama arac ihtiyacımız oldugundan alıverdik

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2010, 19:56:59 Gönderen: bugraGT »

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileğimle. Kia Cee'd alamasaydım. Corolla alacaktım. 9 yıl kullanmışlığım var. :)

efe_38

• Ziyaretçi
hayrlı uğurlu olsun :) çok güzel araç :ok:

toyotaların en çok kalkarken sarsmama özelliğini ve vites geçişlerini hissettirmemesini severim.

kazasız belasız sürüşler inş.plakada hoş BBB :)

Çevrimdışı BOZTÜRK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın çok güzel tercih
 navigasyon artık standart mı?

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Hayırlısı olsun. Toyota sorunsuzluk abidesi :) Kazasız belası bininiz.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Maşaallah 10 numara.

Eniştemde ta kendisi vardır. Çalıştırdım arabayı, çalıştığını anlamak için devir saatine falan gidiyor gözlerim. Yapıştırınca 200 düz ara gidiyordu.

Ama na buraya yazıyom, köpeoğlu köpek gibi yakıyor benzinlisi :D :D

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92008
Maşaallah 10 numara.

Eniştemde ta kendisi vardır. Çalıştırdım arabayı, çalıştığını anlamak için devir saatine falan gidiyor gözlerim. Yapıştırınca 200 düz ara gidiyordu.

Ama na buraya yazıyom, köpeoğlu köpek gibi yakıyor benzinlisi :D :D

abi hangi benzinli araba yakmıyor yaw :D huyundanmı suyundanmı bi az yakan benzinli yok,en aşağı gördüğüm kmde 150-160 kuruş

hep bir hayalim vardır,irana gidip bi chevrolet impala kiralayıp,gazın dibini göre göre 4-5 gün gezmek :++:

nası olsa benzin bedava,6 silindir motorun sesi anca böyle çıkar :ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Impalada gittin sıralı 250 cid 6 dedin ya, sen o işi bilmiyon o zaman olm defol gözüm görmesin!!!

:hanz:

Bu arada ailede Corolla çok, kuzendede 1.4 D4-D Multi-Mode dizel var. Beraber Boluya kadar önlü ardlı gitmiştik. Otomatik vites resmen bir katliam o araba için diye düşünüyorum. Daha zayıf olan 1.4 TDI makinemle direk alay konumdu.

Ama manuel olsa çakardı galiba :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim..

Dayımda benzinlisi var.Dizelleri sesli diye almadı.Şimdi biraz pişman :D Takasa girelim diyor :D Dedim sana yakışmaz öyle gidersen komtan arkadaşlarının yanına olmaz :D Gerçi kendiside havalı arabaları sever ya ilginç :D

Neyse ben kullandım.İyi gidiyor.Konforlu ve anahtarsız çalıştırma var.Acayip sessiz, ve her viteste arabayı iyi götürüyor.Tipini sevemiyorum.Ve tipik japon karakteri beni cezbetmiyor.Hani herşeyi güzelde şu japonlar almanlar gibi tok yapamadılar diyorum içimden.

İçi çok geniş.Bagajıda çok iyi.Servisi pahalı.

Ama piyasada alınacak bir araçlardan..Şu reklamlarına bayılıyorum." seninle çıkarım her yola toyota!" :D (fontta karizmatik Corolla HB yanlıyor) :ok:

Şimdi aklıma geldi.Geçen sene sanırım İstanbul'a gidiyoruz.Arabada 4 kişiyiz.Corolla ile bizim patron basmaya çalıştı.Baktık arkadan Octavia selektör yapıyor.Patron gazlayıp yol vermek istemedi.Octavia'cı sağımızdan geçti gitti .Yetişemedik bile 1.6 corolla ile :D Arkada birde 1.6 GLX yazıyordu :kiki: Kesin 1.8 T idi..

Yine İstanbul buluşma dönüşünde Fabia 1.2 varken, yoldaki bir tane arabayı yakalamak istedim.Baktım sağ şeritte önümde d4-d corolla gidiyor.Yeni kasa.Ben selektör yaptım.Adam el hareketi yaptı :D Hızım 180 :D Sonraki km'lerde gururuna yediremeyecek olacakki zorlada olsa geçti beni :D

Dizelleri sanırım yetersiz ama benzinli motorları çok iyi..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
teşekkürler güzel dilekleriniz için hepimize kazasız belasız günler

navigasyon opsiyonel olarak sunuluyor

plakaa fotoş ya nete koyarken değiştrmiştim

adamlar yakıtı düşündüklerinden oranları kısa tutup ara hızlanmaları geliştirmişler 6vites 180 de bitiyor zaten:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan,hayırlı olsun :ok:
Bizde de aynısının otomatiği vardı, şehiriçi performansı ne eniştemi ne beni tatmin etmişti yalnız, dizel ve otomatiği o kasayı şehiriçinde taşımıyor "bence", artı otomatik vites kutuları sorunlu, manueli bu durumu sanırım daha iyi tolere ediyordur. Biz gitsin diye kanırttığımız için benzinli gibiydi,dizel avantajını yaşayamadık hiçbir zaman :hanz: Şimdi 2.0 TFSi Passat var, 5 katı yakıyor ama en azından dokundunmu gidiyor:hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler rengide güzelmiş aracın :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın konsoluna bitiyorum fuarda inceleme fırsatım olmuştu... güzel araç temizlik çok iyi kazasız belasız..
-------------------------------------------------