škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Doblo (2.0 135 HP)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakından inceledim güzel görünüyor..Bu motorla artık piyasada ralli yapan dobloları çok göreceğiz anlaşılan :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu arabanın tipini az daha düzgün yapsalardı süper olurdu.
Yorumlara göre Caddy,Partner felan bunun yanında at arabası gibi kalıyormuş.Ne kadar doğrudur bilmem...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Şirket elemanı mantalitesi ile sokaklarda bilimum, Focus, Octi, Passat, Corolla tokatlarken yaşatacğı hazzı acaba durmaya-dönmeye çalışırken verecek mi?

:hanz: :hanz:

Uçar la bu :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92805
Şirket elemanı mantalitesi ile sokaklarda bilimum, Focus, Octi, Passat, Corolla tokatlarken yaşatacğı hazzı acaba durmaya-dönmeye çalışırken verecek mi?

harbi Hakan abi passatları felan tokat manyağı yapar bide chip oldumu 170 lik passata kafa tutar:Dtorku 320 cihiple bi 380 olur gibime geliyor:hanz:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92805

eski 1,9 ların büyük kısmı bu yüzden hurdalıklarda yatıyor :D:D

aracı bende inceledim geçen hafta. asnda türkiye şartlarına çok güzel araç yapmışlar. ayarıca bunu tamamen ticariden bineğe çevirdikleri tezimide satış temsilcisi doğruladı. bazı modelleri binek ruhsatı ile satılacakmış dobloların.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
310 tork bile fena bişey...

Sonuçta arabada büyük..Süratli giderken bir salınım yaparsa sakata gelebilirler sürücüler..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı muratcantona

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
chıple 170 lerı goruormus :D fena gıdıyor ya :D cok guzel cok rahat bı arac bayıldım amaarkada oturuken ınıp bınmek bıraz zor cok dar arka koltukları ve kapıları ama super bı arac bayıldım :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;92815
310 tork bile fena bişey...

Sonuçta arabada büyük..Süratli giderken bir salınım yaparsa sakata gelebilirler sürücüler..
Arka süspansiyonu tam bağımsız ya, ona güveniyorlar sanırım.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir araba ve böyle bir kasaya 135 HP :confused: Tofaş'ı geçtim, Fiat bu arabanın yol dinamiği testlerini ne derece yaptı acaba :confused:
Her tarafı bağımsız olsa ne yazar...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sefer yaptılar bence güzel duruyor ama hep birbirine benzemeye başladı yeni araçlar o yönden kötü. .

Bunun tokat manyağı yapmasını geçti yeni transporter 2.0 BiTDI kullananları görün siz nasıl uçucaklar :D:D

Çevrimdışı muratcantona

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratcantona;93252
hele bırde o aletı chıplerlerse

Stok haldeki bi aracı kullananın yorumu :hanz::hanz:

Alıntı
Arkadaşlar güncel resimleri ekledim umarım detaylı olmuştur size göre..Bugün son hız denemesi yaptım ama yol bitti 205 falan yaptım spor sürüşte 7 ye atamadı yol bittiği için 6 da kaldı devir saati 4100 ü gösteriyodu..bide basınca bişeyi farkettim gaza tam basınca 100 km den sonra (ama tam emin değilim kaç km olduğuna 90 da olabilir yarın deniycem) gaz pedalında bi kademe açılıyo biraz daha aşağı iniyo roket diyolar onun gibi bişe hehalde..

Çevrimdışı muratcantona

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
uçmuş o ya ust hızları cok ıyı degıl agır kalıyor gayette:D bıde 6 vıtestı bızımkı 7 nerden cıktı duz vıtestı bu