škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

207 vs sümbül 1.5 DCI kapışırsa

crash · 46 · 13098

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha doğrusu o benle kapışmak istedi.Işıklarda durduk.Önümüzde rampa vardı.Ben yavaş yavaş hızlanmaya başladım rampayı geçtim.Dikizden bi baktım arkadan sümbül selektör yapıyor bide dibime kadar girmiş, fren yapsam arkadan kesin vuracak kurtaramaz.Genelde yol isteyenlere yol veririm ama buna sinir oldum bastım gaza 5.vitesteydim zaten.Gaza yüklendim adam arkadan kopmuyor olacak şey değil :) Sümbül değil sanki ferrari :D Çok büyük ihtimal adam 4.vitesteydi ben 5 deydim.Bilsem kapışacağını bende 4 de hızlanırdım.Neyse baktım dibime girdi sağa çekilmek zorunda kaldım adam yanıma kadar geldi :D Ben hala şaşıyorum.Sinir olmadım desem yalan olur :huh: Sonra benim araba devrini iyice alınca yavaş yavaş kopmaya başladım zaten ilerde ışıklar vardı yavaşlamak zorunda kaldık ama adam öyle bir hırs yapmış ki ben frene bastım bu hala beni geçme derdinde sonra geçti bu beni ama trafiğe takıldı ben sağ şeritten kavşaktan döndüm bu arkada kaldı, sonra dikizden baktım buda döndü kavşaktan :) dedim bu taktı kafayı bana ama sonra tali yoldan içeriye dönünce yarışın sona erdiğini anladım :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;7418
boşver tahriklere kapılma sen derim ben

çok haklısın ama insan bazen sinir oluyor gerçekten.Ben ne güzel sakin sakin gidiyorum ne diye dibime kadar giriyosun.Adam gibi yol iste vereyim.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
paylaştığın için teşekkürler abi.

dün bahçeliden dönüyorum akşam, istanbul yolundayım, Göksudan eryamana dalacam, o düzlükdeyim, 170 le falan gidiyorum, önümde 34 plaka sünbül :lol:

selektör yaptım çekilmiyor, hızım 140 a kadar düştü, kornayı terbiyesizlik bilirim, o da terbiyesizlik yaptı, çekilmeyip asılıyor, gittiğini zannediyor zerzavat 170 le...
Burak kanki var yanımda, oğlanda sinir oldu, taktım uzuna, sol bariyere yanaştım, kornayı gömdüm, hız 170 i geçti, bu hırço 175 le uçtuğunu sanıyor, çekildi, gazı dipçikledim, 190 ı yatırdım, kayboldu totoş, 34 plakasıyla gelmiş Angaradan istanbula gidecek, benim bölgemde bana artistik çekiyor, senin motorunun canı yetmez bi kere... ister 1.5 dizelini ister 1.4 benzinlisini getir alayı tokatlanır.

sonra dönecem, yavaşladım makas falan atarak geçiyor, böle bi havalarda...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;7421
paylaştığın için teşekkürler abi.

dün bahçeliden dönüyorum akşam, istanbul yolundayım, Göksudan eryamana dalacam, o düzlükdeyim, 170 le falan gidiyorum, önümde 34 plaka sünbül :lol:

selektör yaptım çekilmiyor, hızım 140 a kadar düştü, kornayı terbiyesizlik bilirim, o da terbiyesizlik yaptı, çekilmeyip asılıyor, gittiğini zannediyor zerzavat 170 le...
Burak kanki var yanımda, oğlanda sinir oldu, taktım uzuna, sol bariyere yanaştım, kornayı gömdüm, hız 170 i geçti, bu hırço 175 le uçtuğunu sanıyor, çekildi, gazı dipçikledim, 190 ı yatırdım, kayboldu totoş, 34 plakasıyla gelmiş Angaradan istanbula gidecek, benim bölgemde bana artistik çekiyor, senin motorunun canı yetmez bi kere... ister 1.5 dizelini ister 1.4 benzinlisini getir alayı tokatlanır.

sonra dönecem, yavaşladım makas falan atarak geçiyor, böle bi havalarda...

Muhtemelen fabianın ne tür bir makine olduğunu bilmiyordur :D Ama öğretmişsin eline sağlık :kiki: Şaka biyana yapıyorlar hakancım gıcıklığına.Trafikte böyle kompleksli insanlar oldukça maalesef bizler ve sevdiklerimiz hep risk altında olacağız.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;7430
Muhtemelen fabianın ne tür bir makine olduğunu bilmiyordur :D Ama öğretmişsin eline sağlık :kiki: Şaka biyana yapıyorlar hakancım gıcıklığına.Trafikte böyle kompleksli insanlar oldukça maalesef bizler ve sevdiklerimiz hep risk altında olacağız.

artiz renocu için kendimi riske atmam, zaten normal gidişim :hanz:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yapmayın allah aşkına...:mad:  gaza basarken sevdiklerinizi düşünün...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;7437
yapmayın allah aşkına...:mad:  gaza basarken sevdiklerinizi düşünün...:ok:

sen diyosan doğrudur abi ama ne yapayım, içimde var :) ekonomistliğimi bozuyorlar :huh:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bir anlık birşey o anda kaza olması.Böyle tiplerle takılmamak lazım diyorum ama sinir ediyorlar insanı,gaza geliyoruz bizde ..
Ne kadar yapmamak lazım desem bile arada oluyor böyle tipler işte ..
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
%70 imiz yapar, heleki bizim gibi Angaralı, anadolu adamı...  tabi ben yaşlarda. babaları kastetmiyorum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;7455
%70 imiz yapar, heleki bizim gibi Angaralı, anadolu adamı... tabi ben yaşlarda. babaları kastetmiyorum.

Tam üstüne bastın hakancım :) Angara goçları :kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;7457
Tam üstüne bastın hakancım :) Angara goçları :kiki:

heleki bazı 30-35 yaş arası, Bala'lı, Polatlı'lı, SİNCAN'lı (dikkat çekiyorum, sincana 3 km deyim :kiki:), Keçiörenli bekar zengin abiler var, 06 Mercedesli, yetişmek, yaklaşmak, dalaşmak Hak getire... :kiki::kiki:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;7459
heleki bazı 30-35 yaş arası, Bala'lı, Polatlı'lı, SİNCAN'lı (dikkat çekiyorum, sincana 3 km deyim :kiki:), Keçiörenli bekar zengin abiler var, 06 Mercedesli, yetişmek, yaklaşmak, dalaşmak Hak getire... :kiki::kiki:

:acl: lik yaparlar adamı :kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;7461
:acl: lik yaparlar adamı :kiki:

trafiğin içinde durup kaputunuzu yumruklayıp inmenizi beklemeleri, aksi takdirde indirmeleri an meselesi.

octaviaman

• Ziyaretçi
Şimdi yoldan geldim.250 km yolu 2 saat 22 dk da geldim hamdolsun.balıkesir-akhisar arası megancı bir genç kardeşim yalnız tabi araba da,takılmaya kalktı.Verdim ayarı 180 km e,yolda dağlık bölge ,rampa iniş-çıkış pütürlü ve bol kasisli süratde kaldırmıyor,anlık bir olay tabi havalanır gidersin,sonra düşündüm bizim araba dolu kalabalığız çoluk çocuk bıraktım anında.Sevindi yavrum tabi geçti diye:)Üzülen olmasında sevinen sevinsin her türlü.