škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

207 vs sümbül 1.5 DCI kapışırsa

crash · 46 · 13088

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Gidip gelirken 'bpo' nuın önünden de geçtim.İyi olmuş oralar.Tayin çıkarmak isteyenler için güzel yani:)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;7478
Gidip gelirken 'bpo' nuın önünden de geçtim.İyi olmuş oralar.Tayin çıkarmak isteyenler için güzel yani:)

biri tayinmi çıkarmak istiyo yaw...:++::++::++::++::++:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Nerden geldiyse aklıma, annayamadım bi türlü:kiki:

Çevrimdışı Zoran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;7421
paylaştığın için teşekkürler abi.

dün bahçeliden dönüyorum akşam, istanbul yolundayım, Göksudan eryamana dalacam, o düzlükdeyim, 170 le falan gidiyorum, önümde 34 plaka sünbül :lol:

selektör yaptım çekilmiyor, hızım 140 a kadar düştü, kornayı terbiyesizlik bilirim, o da terbiyesizlik yaptı, çekilmeyip asılıyor, gittiğini zannediyor zerzavat 170 le...
Burak kanki var yanımda, oğlanda sinir oldu, taktım uzuna, sol bariyere yanaştım, kornayı gömdüm, hız 170 i geçti, bu hırço 175 le uçtuğunu sanıyor, çekildi, gazı dipçikledim, 190 ı yatırdım, kayboldu totoş, 34 plakasıyla gelmiş Angaradan istanbula gidecek, benim bölgemde bana artistik çekiyor, senin motorunun canı yetmez bi kere... ister 1.5 dizelini ister 1.4 benzinlisini getir alayı tokatlanır.

sonra dönecem, yavaşladım makas falan atarak geçiyor, böle bi havalarda...
renocuların klasık ezıklıgı heryerde boyleler altındakını bırsey sanıyorlar
bu arada hocam senın bu aracı cok merak edıyorum benım fabıa br anda 190 goremıyor sınır oluyorum

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Zoran;7495
renocuların klasık ezıklıgı heryerde boyleler altındakını bırsey sanıyorlar
bu arada hocam senın bu aracı cok merak edıyorum benım fabıa br anda 190 goremıyor sınır oluyorum

vitesi 5 e alınca rampaya başladım, eğer görmediysen ekleyeyim dedim. merak ettim deyince :)

http://www.dailymotion.com/user/hakanerdogan/video/x8mghx_fabia-14-tdi-0190-kph_auto

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;7476
Şimdi yoldan geldim.250 km yolu 2 saat 22 dk da geldim hamdolsun.balıkesir-akhisar arası megancı bir genç kardeşim yalnız tabi araba da,takılmaya kalktı.Verdim ayarı 180 km e,yolda dağlık bölge ,rampa iniş-çıkış pütürlü ve bol kasisli süratde kaldırmıyor,anlık bir olay tabi havalanır gidersin,sonra düşündüm bizim araba dolu kalabalığız çoluk çocuk bıraktım anında.Sevindi yavrum tabi geçti diye:)Üzülen olmasında sevinen sevinsin her türlü.

sen babasın abi. en iyisini yapmışsın.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakanın turbo ortalıgı yakmıs yutmus gene hay maşallah dünde bende sehır ıcınde

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakanın turbo gene yakmıs ortalıgı hay masallah dun bende kanal boyu set uzerınden gıdıyorum aılemle beraber yolun genellıkle buyuk bolumu tek serıt arkadan transıtcı geldı gırdı arkama kadar aynadan bakıyorum sov yapıyor bı gaz verıyo bı bırakıyor al dedım yol senın olsun gectı benı az ılerıde ısıga yakalandı ısıklarda ben bunun onune gectım yol gene teke düştü baktım gene aynı hareketler gene sov yapıyor.dedım sana yol yok deli oldu resmen :kiki::kiki::kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;7545
hakanın turbo gene yakmıs ortalıgı hay masallah dun bende kanal boyu set uzerınden gıdıyorum aılemle beraber yolun genellıkle buyuk bolumu tek serıt arkadan transıtcı geldı gırdı arkama kadar aynadan bakıyorum sov yapıyor bı gaz verıyo bı bırakıyor al dedım yol senın olsun gectı benı az ılerıde ısıga yakalandı ısıklarda ben bunun onune gectım yol gene teke düştü baktım gene aynı hareketler gene sov yapıyor.dedım sana yol yok deli oldu resmen :kiki::kiki::kiki:

bazen banada oluyor yav, asılıp geçiyorsun adamı, ışıklarda yanına duruveriyor :hanz:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bu arada sümbül dediğin Renault Symbol'mu ? :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emrtkn;7552
Bu arada sümbül dediğin Renault Symbol'mu ? :)

:+1:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;7549
bazen banada oluyor yav, asılıp geçiyorsun adamı, ışıklarda yanına duruveriyor :hanz:
ee hakanım ayık olmak lazım gıttı ısıkta bos yer varken ondekılerın arkasına gırınce arkama dustu

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İspat etmeniz gereken hiçbir şey yok arkadaşlar,yapmayın.Yol mu istiyor verin gitsin,kapışmak isteyen piste gelsin,hodri meydan dersin.
Renaultcular bir değişik nedense zaten,kanguru ile yol vermemek için tırmalayan vatandaş biliyorum,yazık.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 207' nin yaptığı en yüksek sürat olan 170' i clio Hb ile kapışırken yapmıştım.Hep renault ya :) Cliolardan o kadar çok var ki tokatlaya tokatlaya yine bitiremiyosun.Vıjjtt başka bir clio çıkıveriyor karşına :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;7478
boş lojman varmıydı ömeriim...:kiki:
Alıntı yapılan: beytullah;7480
biri tayinmi çıkarmak istiyo yaw...:++::++::++::++::++:
salı günü soracaam ben sana...:acl:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR