škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ya uyuyun, ya ders çalışın!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;93886
Asker ocağı :hanz:
aynen öyle. makina ve elektrik aynı katta, bir ders arası oluyo tüm koridor silme erkek!

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: burock;93891
aynen öyle. makina ve elektrik aynı katta, bir ders arası oluyo tüm koridor silme erkek!

Mimarlık, ŞBP falanda mı kurtarmıyor, orda bi nebze vardır yav :D

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;93896
Mimarlık, ŞBP falanda mı kurtarmıyor, orda bi nebze vardır yav :D
onlar üst katta bizim kattan mecbur olmadıkça geçmiyorlar:++::++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

06lkn66

• Ziyaretçi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

06lkn66

• Ziyaretçi
hakan abi bi sorum olacak hukuktada mühendislikteki durum varmı ona göre rota değişikliğine gidicem :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
İİBF Gazi hiç şakam yok Türkiyenin en güzel en çok kızlı sayılı devlet üniversitelerindendir.

MMF tarzı yerlere gidersenizde ne diyim abazanlığa, erkek dayanışmasına kendinizi hazır edin. :D

MMF den eski arkadaşlar geliyor biz yayılmışız gayet normal halimiz herkesin keyif tıkır, adam bizim okulda gördüğü kızların adlarını hiç tanışmamış olsa bile unutmuyor günlerce, bizede ballı köpekler tarzı yakıştırmalar geliyor, ilginç tabi gayet normal şeyler aslında :D :D :D

06lkn66

• Ziyaretçi
YGS sınavına gazi teknoloji fakültesinde girdim kampüs ortamı falan güzeldi inşallah hukuğunu tuttururumda gazili olurum

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
MMF de şöyle bir durum var elektronik,makina gibi bir alan seçmezseniz kız sayısı yeterli ama bizim bölümde 1 erkeğe 7 erkek. Şu videoyu izleyin anlayacaksınız durumu
http://www.youtube.com/watch?v=4-yPHPHZKj8

06lkn66

• Ziyaretçi
youtubede sorun var video açılmıyor ama durumu tahmin edeiliyorum abi sincanda bi meslek lisesi var hiç kız yok lakabı abaza meslek hemen yukarısındada kız meslek lisesi var erkekler kızları görüpte yanaşamıyolar sonraki durumu düşünmek bile istemiyorum bi nevi MMF yani :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hukuğun kızları biraz zor tipler. Böle idealist falan seninde o tarz bişiy olman lazım bizim gibi rahat doğaçlama insanlar değil ordakiler. Var içerde adamım bilirim :D :D

Gazi okuluna kampüs olarak, hiç içerik bindirmeden bakarsan merkez çok güzel görünür ama öle göründüğü gibi değildir :D

İİBF merkez kadar olmasada eeh bişeye benzer işte ama çok rahat çok serbest sakin dünya görüşü geniş kadrodur. Rahattır yani hiç bir Gazi efsanesinin esamesi okunmaz. Her şey ölçüsündedir, tam kıvamındadır.

MMF faciadır. Ne kampüs ne bişi. Devlet dairesi olum ora :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lise ve üniversite hayatım süperdi.:Dlisede 30 kişilik sınıfta bir erkeğe 6,5 kız düşüyordu.okul geneline bakarsak bu sayı dahada artıyordu.üniversitedede ise bu sayı sınıf olarak liseye oranla dahada fazla oldu.:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;94240
Hukuğun kızları biraz zor tipler. Böle idealist falan seninde o tarz bişiy olman lazım bizim gibi rahat doğaçlama insanlar değil ordakiler.

abi ben kimse için hiç bişey için kendim olmaktan vazgeçmedim heleki bu bi kızsa aklımın ucundan bile geçmez değişmek bu saatten sonrada yapamam bizi kabul eden böle etin demi :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;94240
Hukuğun kızları biraz zor tipler. Böle idealist falan seninde o tarz bişiy olman lazım bizim gibi rahat doğaçlama insanlar değil ordakiler.

abi ben kimse için hiç bişey için kendim olmaktan vazgeçmedim heleki bu bi kızsa aklımın ucundan bile geçmez değişmek bu saatten sonrada yapamam bizi kabul eden böle etsin demi :D