škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şahkan Oto'da Passat Günü

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Can space'ler güzel daha akşam kullanmadık ama güzel garanti olayınıda takmayın kafanıza öyle ufacık şeyden garanti bozulacaksa yandık heee farlarla ilgili bir sıkıntı olur eyvallah

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Arguss;94107
Sağol Sercan sis farı arkadaşın araca takıldı, dönüşlerde sis olayı maalesef dediğim gibi olmuyor arkadaşı ben passatçı yaptım dh den değil

Uygun bir vakitte görüşüp yakından görmek isterim :D Bizim de xenonları taktırmamız lazım ampulleri çıkarmıştık babam bir ara gidicek taktırıcak olmazsa beraber gidelim ;) Bu arada biz oraya her gidişimizde yolu şaşırıyoruz bir türlü tutturamıyorum :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;94112
Uygun bir vakitte görüşüp yakından görmek isterim :D Bizim de xenonları taktırmamız lazım ampulleri çıkarmıştık babam bir ara gidicek taktırıcak olmazsa beraber gidelim ;) Bu arada biz oraya her gidişimizde yolu şaşırıyoruz bir türlü tutturamıyorum :D

Uyar Sercan arabayı bi çizmişler kaputtan bagaj dahil olmak üzere Şahkan'da meguiars ürünleri kullanıyorlar ya verdiler bana polishi bende ped ile girdim çoğu gitti ufaktan kaldı onlarda artık makinayla ileride sabah gördüm bir anda yaşlandım :D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Arguss;94117
Uyar Sercan arabayı bi çizmişler kaputtan bagaj dahil olmak üzere Şahkan'da meguiars ürünleri kullanıyorlar ya verdiler bana polishi bende ped ile girdim çoğu gitti ufaktan kaldı onlarda artık makinayla ileride sabah gördüm bir anda yaşlandım :D

Geçmiş olsun nasıl bir iştir anlamıyorum neden çizerler arabayı:boks: Çiziklerin az da olsa yok olduğuna sevindim bir ara makine ile gireriz :ok:

Benimde anlam veremediğim bir olay var babam lastikleri değiştirmeye gitti araç yıkanmış parlatılmış bir şekilde 3.5 saat sonra aldı Suzuki'ye polish yaparken dedim Passat'ın çizikleri yoklayım çizikler yok denizek kadar azdı babama diyorum bu arabaya bir uygulama yapılmış yok diyor anlam veremedim kendi kendine yok olmadılar ya :D Acaba diyorum FK1000P çizikleri az da olsa gizliyor olabilir mi geçen 2.kat atmıştım belki ondan olabilir :S

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;94105
Ya Sercan bana kalsa hemen taktıalım ama babam biraz pimpirikli:++:
Anlatamıyorum.
İlerde bi sorun olur,sonra bana patlar diye tırsıyorum...

Bakalım akşam gelinc efotolaır göstereyimde,belki ikna olur...

Cam filmiyle birlikte aradan çıkartırız...

Bir sıkıntı çıkmaz merak etme ;) Bende öyleydim çok araştırdım xenon zarar verir mi filan eğer doğru düzgün bir kit alırsan bir sıkıntı çıkmaz :ok:

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş.burda olsaydı sahhan oto  hemen soluğu orda alırdım taktırırdım xenonları
ben hb den istiyorum bu hafta 4300 k sanırım  6000 den daha iyi olduğunu öğrendim forumdan.
takınca bende paylaşırım kısmet olursa.

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4.300 K ile 6.000 K arasında çok fark var özellikle geçen gün bir tanıtığım da 6.000 K vardı 4.300 K ile değiştirdi ve farka inanamadı mercekler sarı +beyaz şeklinde yanıyor yolu bembeyaz aydınlatıyor harika diyebilirim özellikle yağışlı havada yolu görmek ayrı bir zevk :D Ama 6.000 K lerde çok güzel diyebilirim aracın görüntüsünü değiştiriyor mercekler beyaz + çok hafif mavi görünüyor yolu beyaz aydınlatır tek eksiği yağışlı havada görüş düşer...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxengine;94080
Canım passata 1.6MPi mi çok yanlış :)
:ok::+1::(
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxengine;94080
Canım passata 1.6MPi mi çok yanlış :)

Alıntı yapılan: fenomen;94130
:ok::+1::(

fiyatıda çok uygun ama performans istemiyorsanız yeterde artar bile:ok:

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana yetiyor arkadaşlar 1.6, beklenti ve imkan meselesi 1.8t'da vardı önceden tamamen beklenti siz en iyilerine binersiniz inşallah
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2010, 19:07:06 Gönderen: Arguss »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun.kaliteli bi çalışma :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şahkan ota'dan ben de çok memnunum. Yine çok güzel iş çıkarmışlar. Araçlarınız çok güzel. Allah nazarlardan saklasın. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otobanda kötü oluyor sarı ışık bastırıyor farları :)