škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefonu mu kaybettim :(

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
ARKADAŞLAR  !!!  

1-2 Saat önce Spor Merkezinde  telefonumu kaybettim düşürdüm diye her yeri arattırdım ancak bulamadılar  aradık ama telefon kapalı oysa ki telefonun şarjı full doluydu büyük  ihtimal biri alıp içinde ki hattı çıkarmış....Kayıp/Çalıntı Cihazlar  bölümüne bidiride bulundum (444 9 777) telefon 'un imei numarasını  verdim yarın da Karakola gidip şikayette bulunucam İMEİ numarasından  bulurlar diye düşünüyorum (inşallah   )  

Sizler ne önerirsiniz gözüm  gibi baktığım ekranında en ufak bir çizik olmayan geçen yıl Mayıs ayında  aldığım telefon kayboldu....
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Sercan.
İşin zor dostum.Bir arkadaşımda sıfır n95 telefonunu kaptırmıştı ama her türlü şikayete rağmen telefon bulunamadı:(

İnşallah kavuşursun telefonuna:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun. Belki çok sonraları gelir bi yerlerden :D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefonu kaybettikten sonra da Aile baskısı feci oluyor delirmemek elde değil :( Çıkcak bir yerden ama bakalım Spor merkezi Sports İnternetional Şişli şubesi pek telefon çalıcak birileri yoktur ama herşey beklenir bizim insanlardan belki temizlikçilerden biri aldı telefonu kapadı ama o kadar arattırdık bulamadı görevliler of ya

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun,mal canın yongasıdır derler,kolay değildir.bi telefoncunun eline geçtiyse imeı klonlamsı için bitirim olur artık.şahsiyetsiz insanlar gerçekten çoğalmış.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
marka ve model neydi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nokia  N79 :(

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;94532
Telefonu kaybettikten sonra da Aile baskısı feci oluyor delirmemek elde değil :( Çıkcak bir yerden ama bakalım Spor merkezi Sports İnternetional Şişli şubesi pek telefon çalıcak birileri yoktur ama herşey beklenir bizim insanlardan belki temizlikçilerden biri aldı telefonu kapadı ama o kadar arattırdık bulamadı görevliler of ya

Spor merkezine gelen adamlardan şüphelenmiyorsun, temizlikçilerden şüpheleniyorsun. Alemsin vallahi. İnsanın insandan ne üstünlüğü var Allah aşkına.

Geçmiş olsun.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kobak;94557
Spor merkezine gelen adamlardan şüphelenmiyorsun, temizlikçilerden şüpheleniyorsun. Alemsin vallahi. İnsanın insandan ne üstünlüğü var Allah aşkına.

Geçmiş olsun.

Yanlış anlaşılmasın lüften , Benim demek istediğim temizlik yaparken almış olabilirler daha sonra Spor merkezi Resepsiyona bırakmışlardır diye düşündüm öyle bir şey asla düşünmem zaten...

Telefon bulundu ancak kötü bir haber Spor Merkezinin havuzundan çıktı oraya nasıl gitti hala anlamış değilim :( Telefon içi su doluydu resmen aldığımda hemen içini açtım kuruladım vs ama tık yok öğleden sonra servise götürücem belki birşey yaparlar pek ümidim yok ama...

Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim....

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Sercan.Telefon nası havuzdan çıkar:confused:acaba telefonla havuza girmiş olmayasın:D

06lkn66

• Ziyaretçi
o kadar sudan sonra işe yararmı bilmiyorum ama teli bi kaç gün pirincin içine gömsen pirinç nemi çeker bi kaça rkadaşımın telefonunu bu şekilde kendine getirmiştim denemekte fayda var söylemeyi unuttum bunu yaparken telefonu parçalayabildiğin kadar parçala kapak batarya falan hepsini ayrı kapa göm
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2010, 11:36:37 Gönderen: 06lkn66 »

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzopropil alkolle ya da kontak temizleyici sprey ile (yağsız olan!) temizlik bazen işe yarar. Telefon kapalı olması bu çalışma ihtimalini artırır. Alkolle silerseniz alkol iyice kurumadan telefonu kapatıp pili takmayın derim.

efe_38

• Ziyaretçi
geçmiş olsun sercan.

o telefondan birdaha ses seda çıkmaz,adam alıp sonra geri getirecek değil birde n79.

anca öyle polismiş oymuş buymuş süründürürler.

canını sıkma cana geleceğine mala gelsin,daha iyilerini alırsın inş :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun :( canın sağolsun elbette, cana geleceğine mala gelsin, sıkma canını. Suya düşen, su alan telefonlar illa bozulur değil, ben çok tekrar çalışanını gördüm, biraz şans işi tabi ama olmaz değil, tekrar canlanabilir.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;94781
Geçmiş olsun :( canın sağolsun elbette, cana geleceğine mala gelsin, sıkma canını. Suya düşen, su alan telefonlar illa bozulur değil, ben çok tekrar çalışanını gördüm, biraz şans işi tabi ama olmaz değil, tekrar canlanabilir.

babam hep derki nokiadan şaşma :) ciddende öyle benim ilk telefonum 3315 di açık mavilerden,öyle bir telefonduki,nisan yağmurunda telefon dışarıda kaldı elime aldım ekranın yarısı su aşağıdan damlıyor ve bastım açma düğmesine banamısın demedi tık diye çalıştı :ok:

birde samsung aldım,el bebek gül bebek baktım,6 ay sonra yandı :D