škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vw scirocco almayi dusunuyorum yardim

selchuk · 32 · 13112

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar toyota marka aracimizi sattik ve yerine araba bakiyoruz.aklimizdaki araclardan biriside vw scirocco.bu konuda cekincelerim var.almayi dusundugumuz motor 1.4 tsi 160 ps dsg secenegi.fakat okudugum yorumlarda benzinli araclarda dsg lerin ariza cikardigi ve maliyetin 20 bin lirayi buldugu belirtiliyor.boyle bir durum varmi gercekten.dsg benzinlide ariza cikariyormu.diger sorumda aracta opsiyon olarak adaptif sasi sistemi var bu ne ise yariyor.son sorumda hem scirocco hemde superb icin,superbte lastikler degisecek aracimdaki 17 inc.fakat 18 themistolui almak istiyorum.yolda konforu nasil.yanak inceldigi icin konfor dusermi cukurlarda yolda vs sallanma gibi durumlari hissedermiyim.goruslerinizi bildirirseniz sevinirim.
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sattigimiz aracin parasi sanirim karsilar.yeni almayi dusunuyorum ama aklimdaki sorulari halletmem lazim

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim tahminim 40-50 bin lira arası bir araç alacaksınız ve güzel bir spor araç istiyorsunuz bence hiç bulaşmayın vw e en güzeli o paraya makyajlı e46 coupe alınır yada cabrio bile alınır sonuçta bmw...

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle o kadar parayı o sınıfta o araca ben olsam vermezdim. E46 32x/33x her türlü fark yaratır sürüş keyfinde insanın...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O bütceye Audi A3 1.4 TFSI S tronic düşünün derim. Üstelik şimdi ilan verin 1 saat sonra satın arabayı,  Scirocco'ya göre çok daha oturmuş bir araba ve bir piyasası var, Scirocco çok tutan bir model değil ve o paraya bence çokta değen bir arabada değil.

efe_38

• Ziyaretçi
şimdi eğri oturup doğru konuşalım :D

bizde vw kullanıcısıyız,vwlerin dışı süper çekici,zarif,çizgiler uyumlu vs.ama içine bindiğiniz zaman verdiğiniz parayı haketmediği düşüncesindeyim,çoğu yeri plastik oda kaliteli birşey değil,araç sıfırken göze güzel görünebiliyor ama sonradan sonraya o plastik kötü görünmeye başlıyor.

meraktır,gidip VW showroom'daki tüm modellere tek tek bindim.bence o kadar para vermek doğru değil onun yerine golf alın,oda aynı boyutta sayılır iç mekanda hiç farklılık yok gibi birşey,golfun dış görüntüsüde gayet hoş :ok:

haa dersenizki 3-5 daha koyuyum adam akıllı birşeye biniyim,arabaya her bindiğimde verdiğim paraya küfür etmeyim derseniz mercedes b150.b180 serisinden alın.

2.elleri 40-50 milyar sıfırlarıda 70-80 milyar,bindim sürdüm o aracı cidden benden tam not aldı tek eksiği triptonik viteslileri var çoğunlukta,oda hem çok yakıyor hemde kendini zor topluyor,gerisi :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Toyota Prius' umu satıyorsunuz?

Neden memnun kalmadınız mı?

Bende olsam sirocco düşünmezdim..Saab falan düşünülebilir..(mi acaba)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gokhan priusu sattim memnun kalmadim zaten babam istedigi icin alinmisti.sciroccodan vazgecmek uzereyim tavsiye eden olmadi.gokhan lastik icin ne diyosun.superbe 18 themisto aliyim diyorum ustundekiler 17 inc.18 de yanak ince alirsam konforda sorun yasarmiyim cukurlarda falan araba sallanirmi fazla.17 deki konfor alinabilirmi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;94788
Gokhan priusu sattim memnun kalmadim zaten babam istedigi icin alinmisti.sciroccodan vazgecmek uzereyim tavsiye eden olmadi.gokhan lastik icin ne diyosun.superbe 18 themisto aliyim diyorum ustundekiler 17 inc.18 de yanak ince alirsam konforda sorun yasarmiyim cukurlarda falan araba sallanirmi fazla.17 deki konfor alinabilirmi

SuperB'in standart halinin suspensiyonu biraz sert sanırım.18 inch güzel gürünecek fakat bozuk yollarda konforu etkileycektir.Sürekli düzgün yollarda gidiyorsa düşün derim.Zira konforu etkileyecektir sanıyorum..

Prius'ta memnun etmeyen nedir? Performans mı? Merakımı bağışla zira o araba hakkında pek bir bilgimiz yok haliyle :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superbi normal sehir icinde kullaniyoruz.yilda bir yada iki kezde uzun yolda.Ankarada cukurada denk gelebilir.bu durumda almakmi almamakmi sen olsan naparsin.prius icinde sunu diyebilirim servis berbat.daha oturmadi.sahibinden.comda 5 tane satilik ilani vardi gecen gun.priusun hizlanmasi ve hibrit disinda bi ozelligi yok araba 5200 kmdeydi heryerinden ses gelmeye basladi.servistede yeterli bilgiyi goremedim olmasi normal dediler.sonucta sattik.zaten ben istememistim babam israr edince aldik.alincada superb babamda kaliyodu.bahaneyle iyi oldu:).simdide tek kapi spor bi araba aliyim diyorum kendim icin arastiriyorum bakalim

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;94797
Superbi normal sehir icinde kullaniyoruz.yilda bir yada iki kezde uzun yolda.Ankarada cukurada denk gelebilir.bu durumda almakmi almamakmi sen olsan naparsin.prius icinde sunu diyebilirim servis berbat.daha oturmadi.sahibinden.comda 5 tane satilik ilani vardi gecen gun.priusun hizlanmasi ve hibrit disinda bi ozelligi yok araba 5200 kmdeydi heryerinden ses gelmeye basladi.servistede yeterli bilgiyi goremedim olmasi normal dediler.sonucta sattik.zaten ben istememistim babam israr edince aldik.alincada superb babamda kaliyodu.bahaneyle iyi oldu:).simdide tek kapi spor bi araba aliyim diyorum kendim icin arastiriyorum bakalim

Aslında ne desek doğru olur bilemiyorum..Biraz dikkat ederim dersen al taktır.Ama ben olsam şu yollara göre pek düşünmezdim açıkçası..

SuperB'den memnun musunuz?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
18 jantli superb kullanan bulabilirsem onlara soruyum yada servise.gerci kendim test etmem lazim kisiye gore degisir cunku.superbten memnunum bir sorun yok simdilik.ama scirocco benzinliler icin duydugum dsg arizasi ilerde dizel superbte cikarsa bilmiyorum.simdilik memnunum.zaten fabia ve octaviadan sonra ucuncu aracimiz skoda olarak.marka bagimliligida on planda.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;94842
18 jantli superb kullanan bulabilirsem onlara soruyum yada servise.gerci kendim test etmem lazim kisiye gore degisir cunku.superbten memnunum bir sorun yok simdilik.ama scirocco benzinliler icin duydugum dsg arizasi ilerde dizel superbte cikarsa bilmiyorum.simdilik memnunum.zaten fabia ve octaviadan sonra ucuncu aracimiz skoda olarak.marka bagimliligida on planda.

18 Jant TR de tavsiye etmem her yer delik deşik zaten lastik masrafınız çok olur. .

Ben sizin yerinizde olsam kendime 9-3 Turbo alırdım görüntü olarakta çok hoş duruyor araç :)