škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kia Cee'd Sw Consept A/T

rayen · 45 · 17636

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı olsun.

Bence silikon sürmeyin. Uygun fiyatlı çift taraflı süngerli bant ile tüm plakayı kaplayın. Ondan sonra güzelcene temizlediğiniz alana (camsil dahi kafi temizlerken) düzgüncene yapıştırın. Ondan sonra ayırabilecek babayiğit gelsin alsın :)

Söktüğünüzde de silikonla uğraşmayı yeğlersiniz süngerli bantı ...

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun araç benim de tek kapıları çok hoşuma gidiyor bu ceed lerin

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;95239
Hey maşallah KİA'da yapmış abi diyesim geldi :D

Allah kaza bela vermesin, araç çok güzel.O motorla deli gibi gider ..

Adamlar iyice avrupalı oldular.Tasarım merkezi sanırım Avrupa'da bir ülkede idi.Tasarımda çığır açtılar.Hep söylüyorum Hyundai/Kia 15 yıl sonra dünya devi olacaklar.Kaldıki zaten çok iyi durumdalar şu anda bile..

Amerika'ya araç satabiliyorlarsa bu çok büyük başarıdır bence.Skoda'nin adı bile geçmezken VW bile çok satmıyordur eminim..

Uzak doğuda çok iyiler satış olarak..

Araç hakkında yorumlarınızı belirtirseniz bizde bilgilenmiş oluruz..Konfor, tüketim, yol tutuş vs..Ayrıca içerisine ve özellikle dashboard'a ait fotoğraf bekliyoruz..:ok:
Teşekkürler Gökhan. Araç Avrupa pazarı için Slovakya'da üretiliyor. Konfor olarak koltuklar hariç çok iyi diyebilirim. Daha önce kullandığım partner tepee premium pack koltuklarına göre daha sert. Arka diz mesafesi süper. Yol tutuşu çok iyi bir kaç deneme yaptım. :) Gerçek tüketim değerlerini bir kaç depo sonra elde edeceğimi sanıyorum. Aslında araç sport wagon olarak geçiyor ama biz station wagon olarak algılıyoruz. Yani bir hb'den büyük, sw'den küçük. Şu an bir tek yol bilgisayarına alışamadım. Herşeyi tripe basarak tek tek görüyorsunuz. Tepeede herşey bir arada derli topluydu. :)
Daha kapsamlı bilgiyi uygun bir zamanda verebilirim umarım.

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Erhan Bey, Mert Bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun.
Çift taraflı bantla başım belada. :++:
Park sensörünün cama yapıştırılan göstergesi ikinci gün düştü. Bende çift taraflı bant aldım. Camdaki yerini kille güzelce temizledim. Bantla montajını yaptım. Dün yine düştü. :hanz: Şimdi idareten duruyor. Güneşi gördü mü bırakıyor kendini.
Çözüm önerisi olan var mı? acaba, şimdi sırf bu iş için 30 km ötedeki servise gidesim yok. :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel araç kazasız belasız seyirler :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.kia ceedi forumca merak ediyorduk sizin gelişiniz çok iyi oldu.ilerleyen zamanlarda aracın teknik özellikleri hakkında bilgiler verirseniz bu araç hakkında iyice aydınlanmış oluruz.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Bir dergide okumuştum 1.6 crdi motorun gücü 115 yerine 126 hp çıkmıştı belki sizin kide  öyledir:)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullanın, çok güzel :):ok:
Benimde tek kapısı çok hoşuma gidiyor bu arabanın :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
demir_01, dgn, FF ve İrfan hocam çok teşekkürler. Darısı olmayanların başına diyelim.

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;95390
Bant 3m mi? :)
Değildi. Bugün gittim böyle işçilik mi olur diye ekşidim servise. :++:
Camcıya götür, onların yapıştırdığı düşmez dediler. Dinlemedim lcd nin yerini değiştirttim. Bu sefer 3m bantla yapıştırdılar. Önceki köpük banttı, çok rezilmiş bıraktığı izi güç bela çıkarttılar. Bende işi kaptım. Artık kendim istediğim yere taşıyabilirim. :hanz:

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;95386
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Bir dergide okumuştum 1.6 crdi motorun gücü 115 yerine 126 hp çıkmıştı belki sizin kide  öyledir:)
Hiç sanmıyorum. Kia ipod bağlantı kablosu bile vermiyor. 126 hp nerden verecek. :sopa:
Çelik Motora mail attım. Araçta ipod kablosu var mı? diye. Servis bizim kabloyu hacılamış olmasın. :++:
Nerden bulacağım bilemiyorum. Büyük medya marketlerde aradım. Böyle bir kablodan haberleri yok. Serviste de satılmıyor. Doğrudan usb bağlantısı yapıyorum. Media error mesajını alıyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rayen;95567
Hiç sanmıyorum. Kia ipod bağlantı kablosu bile vermiyor. 126 hp nerden verecek. :sopa:
Çelik Motora mail attım. Araçta ipod kablosu var mı? diye. Servis bizim kabloyu hacılamış olmasın. :++:
Nerden bulacağım bilemiyorum. Büyük medya marketlerde aradım. Böyle bir kablodan haberleri yok. Serviste de satılmıyor. Doğrudan usb bağlantısı yapıyorum. Media error mesajını alıyorum.

hocam bu kablomu eğer buysa çoğu bilgisayarcıda vardır.