škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

pc yüklenen videoları açmıyor

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar pc ye yüklediğim videoları açmıyor,hangi proğramı yüklemem gerekiyor,video indirme proğramı değil sanırım o proğram var zaten.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam üstünede bir gom player çak media player olarak. Bu program açmaya çalıştığınız video'nun codec'ini bulamayınca indirebileceğiniz bir siteye yönlendiriyor sizi. Gerçi mkv uznatısında herhangi bir öneride bulunmadı ama severek kullanıyoruz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;95407
K-Lite Codec:ok:

http://www.inndir.com/-19822p.html
indirdim bu linki/proğramı ama işe yaramadı.hafıza kartındaki fotoları açıyor ama videoları maalesef açmadı.:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;95441
Hocam üstünede bir gom player çak media player olarak. Bu program açmaya çalıştığınız video'nun codec'ini bulamayınca indirebileceğiniz bir siteye yönlendiriyor sizi. Gerçi mkv uznatısında herhangi bir öneride bulunmadı ama severek kullanıyoruz.
bu proğramda açmadı.fotoları açıyor ama videolar maalesef nedir anlamış değilim.:sopa:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;95451
indirdim bu linki/proğramı ama işe yaramadı.hafıza kartındaki fotoları açıyor ama videoları maalesef açmadı.:(

k-lite codec açamıyosa hiç biri açamaz diyebilitim videonun uzantısı nedir?

Birde video ya bir kere tıklayın sonra özellikler deyin birlikte aç satırında değiştir var ordan media player classic seçin o zaman açması lazım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;95464
k-lite codec açamıyosa hiç biri açamaz diyebilitim videonun uzantısı nedir?

Birde video ya bir kere tıklayın sonra özellikler deyin birlikte aç satırında değiştir var ordan media player classic seçin o zaman açması lazım
kodak 8.2 mp dijital bir makina ve sd hafıza kartı var çıldırmamak elde değil:sopa::sopa::sopa:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;95492
kodak 8.2 mp dijital bir makina ve sd hafıza kartı var çıldırmamak elde değil:sopa::sopa::sopa:

hocam hafıza kartındaki videolar için ben quick time kullanıyorum belki sizin videolarıda açar.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Alıntı yapılan: fenomen;95492

Kodak makineler Quicktime codeğini kullanır. Uzantısı mov dur. Size hiç codec'lerle uğraşmayın derim. VLC player var.. tüm codecler kendi içinde.. sonradan yüklenen codeclerle ilgili bir çakışma falan varsa video çalışmayabilir.

VLC direk kendi codeclerini kullandığından çakışma falan hiçbirşey olmaz. Size garanti veriyorum ;)

http://www.videolan.org/vlc/

Bu program yarım kalan video dosyalarını, eMule'deki bitmemiş videoları bile açabiliyor. Dehşet birşey..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;95498
Kodak makineler Quicktime codeğini kullanır. Uzantısı mov dur. Size hiç codec'lerle uğraşmayın derim. VLC player var.. tüm codecler kendi içinde.. sonradan yüklenen codeclerle ilgili bir çakışma falan varsa video çalışmayabilir.

VLC direk kendi codeclerini kullandığından çakışma falan hiçbirşey olmaz. Size garanti veriyorum ;)

http://www.videolan.org/vlc/

Bu program yarım kalan video dosyalarını, eMule'deki bitmemiş videoları bile açabiliyor. Dehşet birşey..
bu linke tıkladığımda tepede videolan yazan yerin hemen soldan 2.değilde 3.sırada ki dowload yazan yere tıklayıp indirme yapmam gereksi şayet tıklandığında hiç bir faaliyet yok yani dowload yapmıyor ne yapmam gerek?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;95497
hocam hafıza kartındaki videolar için ben quick time kullanıyorum belki sizin videolarıda açar.
o proğramda açmıyor?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nihayet vlc player açtı,ne zor bir laptopmuş anlamadım,emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.