škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia'mı? Jetta'mı?

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim şirketten bir arkadaşın akrabasına araba bakıyoruz.Önceleri jetta 2009 düşünüyorlardı.Bende octavia alın dedim.

Ama şu fiyatlara bakınca kafamız karıştı.Hani Skoda ucuz derdik 2. elde ama maalesef fiyatlar öyle görünmüyor..

Volkswagen jetta 1.4 TSI 2009 model comfortline 15.000-30.000 km arası : 38.000 ile 43.000 TL arası satılıyor.

Skoda Octavia 1.4 TSI 2009 Elegance yine aynı km'lere sahip ama fiyat : 44.000 TL civarında yazmışlar..

Şu şartlarda insanlar VW almayı yeğliyor..

Fiyatlara ben bakmadım arkadaş öyle diyor ama bir kaçında bende bu fiyatları gördüm..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jetta almak daha mantıklı değer kaybı daha az olur :)

Donanım olarak sanırsam pek bi fark yok aralarında?

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sıfır 407 1.6 hdi larada bakın bence 49 civarı hemde baya az yakıyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jetta nın kasası eski her an yenilenebilir eğer kasa eski yeni takıntıları yoksa jetta alsınlar hem satarken değer kaybı az olur.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle jetta. ne olursa olsun nasıl görünüyor olursa olsun vw altındaki markayı kendisinden ii yapmaz ve yapmayacaktır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toyota avensis derim ben veya octi 1.6 tdi elegans
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Eğer illa 1.4 TSI motor istemiyorsanız 42.000 TL 'ye Sıfır 1.6 MPI Passat derim ;) Özellikle yenilenen iç kısım çok hoşuma gidiyor alırken birde geniş ekranlı alırsınız oh :D

her ne kadar trendline boş olarak geçseded Comfortline ile arasında çok çok fark yok sadece sensörler yok o kadar...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Soylediklerinizi iletecegim :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;95501
Eğer illa 1.4 TSI motor istemiyorsanız 42.000 TL 'ye Sıfır 1.6 MPI Passat derim ;) Özellikle yenilenen iç kısım çok hoşuma gidiyor alırken birde geniş ekranlı alırsınız oh :D

her ne kadar trendline boş olarak geçseded Comfortline ile arasında çok çok fark yok sadece sensörler yok o kadar...
:ok::ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
gökhan abi arkadaşın bursa araba pazarında mı bakmış bu fiyatlara? biliyorsun biz de ileride jetta alacağız, babam da hafif hafif bakıyor fiyatlara. geçen ay çok temiz kazasız 24 milyara 2007 model siyah jetta bulduğunuz söyledi. sizin fiyatları görünce biraz şaşırdım açıkçası.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: linkin20;95764
gökhan abi arkadaşın bursa araba pazarında mı bakmış bu fiyatlara? biliyorsun biz de ileride jetta alacağız, babam da hafif hafif bakıyor fiyatlara. geçen ay çok temiz kazasız 24 milyara 2007 model siyah jetta bulduğunuz söyledi. sizin fiyatları görünce biraz şaşırdım açıkçası.

Bursa ve yakın illerdeki piyasaya baktık...

Çok uygun fiyat almışsınız..Biz 3-4 ay önce arkadaşa aldık.2006 model 50.binde jetta orta donanım grubunda 28.000'e aldık.Sizin fiyat çok uygun geldi bana..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
böyle fiyatlar nedense hep nakit bakımından sıkışık olduğumuzda çıkıyor.

patron arabasıydı bu. babamın organize sanayide servisini yaptığı fabrikanın patronu satıyordu gerçekten çok güzel, bakımlı bir araçtı. malesef para yönünden biraz sıkışık olduğumuzdan alamadık. araba pazara çıktığı ilk gün satılmış zaten.

araba babam böyle arabalar buluyor. 7 milyara alıp bir ay sonra 8.5 milyara sattığımız araçlar da olmuştur. söyleyeyim, eğer uygun fiyata jetta bulabilirse seni haberdar ederiz.