škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BURSA ücretli park Burbank

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu burbank nedir arkadaşlar ya? bütün bursanın yol kenarlarını parsellemişler. çok küfür ediyorum bunlara. nedir arkadaş ya, milletvekili yakını mısınız, rüşvet mi veriyosunuz, bir saate kadar 4 tl park parasıymış. böyle saçmalık olur mu? yasal değnekçi bunlar.

işin garibi nasıl oluyor da her işlek sokakta burbank yazılı o lanet çizgileri, elinde fiş makinasıyla yaklaşan çalışanları görüyorum. bu konuda ciddi ciddi açıklama bekliyorum. bilgisi olan varsa beni aydınlatsın.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Artık çoğu yol kenarı belediye tarafından kapatılmış..Parkomatlar veya belediye park görevlilerine ödeme yapıp parkedebiliyorsunuz..

Aslında ben kızmadım.Zira uluyol cd'sine normalde park yeri bulmak imkansız gibi bişey.5 dk işin olsa dahi duramıyordun.Şimdi 10 dk'ya kadar para almıyorlar.Benim işime geldi zaten.Şehir içinede araba ile gidip duracaksamda zaten otoparka giriyorum.Beni pek etkilemedi.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bursadaki gelir kime gidiyor bilmiyorum ama ben arkadaşıma gitmiştim 2-3 ay önce Sakaryaya ordada durum aynı tüm gelir Sakaryaspora gidiyormuş.

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
burbank belediyenin kuruluşu mu gökhan abi? 10 dakika olayını bilmiyordum, bugün nilüfer halkbankta işim vardı. baktım burbank tüm yolu parsellemiş, 2 dakika işim var, hemen para çekip gideceğim dedim, yok, ille 4 tl verecekmişim.

gittim öndeki sokağa park ettim, parayıda çektim bir dakika dahi sürmedi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: linkin20;96311
burbank belediyenin kuruluşu mu gökhan abi? 10 dakika olayını bilmiyordum, bugün nilüfer halkbankta işim vardı. baktım burbank tüm yolu parsellemiş, 2 dakika işim var, hemen para çekip gideceğim dedim, yok, ille 4 tl verecekmişim.

gittim öndeki sokağa park ettim, parayıda çektim bir dakika dahi sürmedi.

Belkide gazcılarda falan şirket arabasıyla gördükleri için bişey dememiş olabilirler..Belki kendi aracımla gitsem problem olabilir..

Belediyenin olduğunu düşünüyorum , en azından belediyeye kaynak aktarıyorlardır..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI