škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ehliyette stajyerlik ne zaman başlayacak

Ziyaretçi · 12 · 7404

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
bi ara forumda konuşulmuştu stajyerlik olayı falan var diyede tam tarih verilmemişti kısmet olursa haziranda ehliyete yazılacam ama korkuyorum stajyerliğe denk gelirim diye babamda üniversite işini halletmeden ehliyet falan yok dedi acaba ne zaman başlayacak bu kural uygulanmaya bilen varmı?

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 2003 senesi ehliyet alırkende vardı 2007 de A2 fark eklerkende  yakında  zevkine E  ekleteceğim inşallah denk gelmez ..

ama bu  iş  yalan  bencesi  :kiki:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
2011 de kesin başlıyo diyolar, ne kadar doğru bilemem.. :)

Ben geçen hafta girdim sınava, sonucu bekliyorum, kısmet olursa mayısta elimde inş.. :)
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 sonunda bende 18 imöi doldurucam,ehliyet alıcam hesapta ama yine bana denk gelecke bu sistem.

Liseye başlarız,lise 4 seneye çıkar
Düz liseye gideriz,meslek liselerinde kat sayı azalır
Ehliyet almaya kalkarız yeni sistem vurur.

Allahım yarabbim ya:++:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: Can;98004
2011 sonunda bende 18 imöi doldurucam,ehliyet alıcam hesapta ama yine bana denk gelecke bu sistem.

Liseye başlarız,lise 4 seneye çıkar
Düz liseye gideriz,meslek liselerinde kat sayı azalır
Ehliyet almaya kalkarız yeni sistem vurur.

Allahım yarabbim ya:++:

Ehliyet hariç diğer ikisi banada vurdu.. :)

Ehliyetede okulu bitirmen lazım diploma istiyolar dediler, hiç umrumda olmaz dedim, baktım ettim okuldan öğrenci belgesi aldım götürdüm, başvuruların bitmesine son 1 saat kala bi kursta 2 kişilik kalan kontenjandan birine girdim.. :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ehliyetten korkum yok zamanında zormuş bu işler peder 8 kere girmiş sınava sırf rüşvet vermemek için o zamanlar adam kaldırıma 3-5 cm fazla yanaştın diye sorun yaratıyomuş şimdi rahat allahtan :)

06lkn66

• Ziyaretçi
2011 kesinse ben yırttım haziranda yazılıyorum ehliyete tabi allh izin verirde üniversiteyi kazanırsam

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;98155
2011 kesinse ben yırttım haziranda yazılıyorum ehliyete tabi allh izin verirde üniversiteyi kazanırsam

Bir sorum olucak tam 18 yaş günü gününe dolmadan kursa yazılma imkanımız oluyor me? Birde ne kadar sürüyor kurs?

06lkn66

• Ziyaretçi
tanıdığın varsa hallediyolar bi arkadaşım yaşının dolmasına bir ay kala yazılmıştı kursun süresini bilmiyorum ama haziranda girersen ağustosun sonunda yada eylülün başında ehliyetin elinde olur dediler şimdi babamla konuştumda bu hafta ygs sonuçları açıklanıyo ben çok iyi bekliyorum eğer beklediğim gibi gelirse erkenden yazılma şansım varmış

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;98157
Bir sorum olucak tam 18 yaş günü gününe dolmadan kursa yazılma imkanımız oluyor me? Birde ne kadar sürüyor kurs?

Kursa yazılmana engel değildi yanılmıyorsam, gerçi bizim zamanımızdan şimdiye kadar zirilyon şey değişmiştir de, ehliyeti almaya hak kazandığın gün yaşından bir gün almış olman gerekiyor. Bizde de vardı yaşı tam dolmayan ama hak kazandığı  gün 18'den gün alıp alan.

efe_38

• Ziyaretçi
yaw seneye hazirana kadar çıkmasında sonra istediklerini yapsınlar :D ehliyeti 4 göz 10 kulakla bekliyoz zaten :D şimdi işim çıksa nerden bulacam 2 senelik ehliyetini doldurmuş adamı :bnn:

diyelim okula gidecem,yanıma alsam ehliyetli birini ben okuldayken o napacak :(

işyerine gidecem aynı şekilde,2 dakkalık bir işim olsa aynı şekilde.

böyle olur polis çeviripte yanında ehliyetli biri yok ceza meza verecem derse allah canımı alsın tekme tokat girişirim :++::++:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle