škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

radara yakanlamaya son

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
cobra xrs 9930 diye bi model var kullanan var mı bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim hatta getittirmek isteyen arkadaşalar olursa bir adette ben istiyorum  :++:   araştırmalarında     http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350318969967&ssPageName=STRK:MEWAX:IT  

http://www.youtube.com/watch?v=wRcN1HytgJ0&feature=related

sonuçlar güzel bişe ye benziyor 800mt ikaz veriyor..:ok::ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef yeni araçlarda hiçbir işe yaramıyor:)

Aracınızın ön camı,güneş ışınlarına karşı yalıtımlı olduğu için,alet sinyalleri alamıyor.
Sadece OGS cihazının takılabildiği bölge(siyah benekli,aynanın arkasındaki)yalıtımsız ve oraya o aleti koymak mümkün değil.

DH forumda deneyenler vardı ve şuanda sanırım evlerinde yatıyor:)

Bence radardan kaçmak yerine,aksine onlara uymak sizin can güvenliğiniz açısından çok daha mantıklı.:ok:

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;99138
Malesef yeni araçlarda hiçbir işe yaramıyor:)

Aracınızın ön camı,güneş ışınlarına karşı yalıtımlı olduğu için,alet sinyalleri alamıyor.
Sadece OGS cihazının takılabildiği bölge(siyah benekli,aynanın arkasındaki)yalıtımsız ve oraya o aleti koymak mümkün değil.

DH forumda deneyenler vardı ve şuanda sanırım evlerinde yatıyor:)

Bence radardan kaçmak yerine,aksine onlara uymak sizin can güvenliğiniz açısından çok daha mantıklı.:ok:

:+1::+1::+1:

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tabi kurallara uymak en doğrusu fakat duble yolda (bölünmüş yolda) 110 kmh ile giden bi arkadaş geçen hafta 270 tl ceza yemiş insan bunları duyunca   tosbağa hızında gitmek lazım diye düşünüyor yada bu cezayı yememek için böyle yöntemler uygulamak gerekiyor. tabiki hiç bir şeyin aşırısına kaçmamak lazım. Hangimiz bölünmüş yollar da 100 km altında gidiyor?? yolu buldumu basıyoruz gidiyoruz. hatta farkına bile varmıyoruz hız limitini aştığımızın..

ama bahsettiğin yalıtım olayını bilemiyorum araştırmak lazım.. ceza yemektense bunu uygulamak daha mantıklı geliyor. Tabiki cihaz var diye de trafik canavarı olmaya gerek yok diye düsünüyorum   SAYGILAR
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abidincek;99159
tabi kurallara uymak en doğrusu fakat duble yolda (bölünmüş yolda) 110 kmh ile giden bi arkadaş geçen hafta 270 tl ceza yemiş insan bunları duyunca tosbağa hızında gitmek lazım diye düşünüyor yada bu cezayı yememek için böyle yöntemler uygulamak gerekiyor. tabiki hiç bir şeyin aşırısına kaçmamak lazım. Hangimiz bölünmüş yollar da 100 km altında gidiyor?? yolu buldumu basıyoruz gidiyoruz. hatta farkına bile varmıyoruz hız limitini aştığımızın..

ama bahsettiğin yalıtım olayını bilemiyorum araştırmak lazım.. ceza yemektense bunu uygulamak daha mantıklı geliyor. Tabiki cihaz var diye de trafik canavarı olmaya gerek yok diye düsünüyorum SAYGILAR

:+1::+1::+1:
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tanıdığımda vardı  30 dakika kahvaltı molasıyla beraber  5 saatte  istanbuldan izmir e  geldik..

bu aletler güzel şeyler :D  

yalnız gece yolculuğu idi ve sürücü  aşmış biriydi..  güçlü arabaya sürat yaptırıp direksiyonu iki elle düz tutmaya çalışan  biri değildi..

süratin sonu  böyle bitebilir dikkatli olmak lazım

http://haber.mynet.com/detay/yasam/boluda-katliam-gibi-kaza-3-olu/508513

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Ülkemizde kullanımıda satışı da yasak...Yurt dışında ise satışı serbest fakat kullanımı yasak :D:D:D.Değişik bir durum tabi:)...aynı cihazı kullanıyorum (12 bant olanı)Çok güzel işime yarıyor,faydasıda var...:):):).Camdanda çekmemezlik falan yapmıyor,maşşalah mobil telefonların bile sinyallerini çekiyor:D:D:D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ABD  de kullanımı serbestti sanırım kimi eyaletlerde

her abd vatandaşının hava yoluyla gönderilen radyo sinyallerini takip etme hakkı vardır diye bir madde varmış biyerlerde :D

buna dayanaraktan kullanımı serbest diye duymuştum :)

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Alıntı yapılan: AhmetH;99208
ABD de kullanımı serbestti sanırım kimi eyaletlerde

her abd vatandaşının hava yoluyla gönderilen radyo sinyallerini takip etme hakkı vardır diye bir madde varmış biyerlerde :D

buna dayanaraktan kullanımı serbest diye duymuştum :)

Onu bilmiyorum doğrudur...BEnim aldığım yer Bulgaristan'dı orda büyük marketlerde satılıyormuş.Orda da satış serbest kulllanımı yasakmış :D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;99202
tanıdığımda vardı  30 dakika kahvaltı molasıyla beraber  5 saatte  istanbuldan izmir e  geldik..

bu aletler güzel şeyler :D  

yalnız gece yolculuğu idi ve sürücü  aşmış biriydi..  güçlü arabaya sürat yaptırıp direksiyonu iki elle düz tutmaya çalışan  biri değildi..

süratin sonu  böyle bitebilir dikkatli olmak lazım

http://haber.mynet.com/detay/yasam/boluda-katliam-gibi-kaza-3-olu/508513

kardeş tabiki bizim amacımız aşırı sürat yapıp birer trafik canavarı olmak değil sadece limitin çok az üzerinde bile radara girsen hiç küçümsenmeyecek cezalar yiyorsun.. yukarda verdiğim rakam abartılı degil bizzat geçen hafta olmuş bi olaydır. bu para ile küçük bi ceyiz yaparsın :++: şaka bi tarafa radar olayından baya tırsıyorum. yollar su anda çok güzel oluyor ve hız limitlerini hiç farkında olmadan aşıyorsun..  sonrasında   :polis::polis:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni aracların ön camının bu cihazların sinyalini etkiledigini yeni duydum, biz ABD den gelen böyle bi cihazla 2009 Astra ile uzun yol yapmıstık, trafik ısıklarını, ps merkezleri vs leri uyarıyor idi, yalnız yasak, saklamak lazım, yasal degil, senin onun sinyalini yakaladığını oda farkediyor, yani hemen kapatıp saklamak lazım,

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim okuduklarımda farkedemiyorlar ama saklamakta fayda var tabii.
[SIGPIC][/SIGPIC]

efe_38

• Ziyaretçi
bizim araçta orjinal radar tespit var :ok: basıyon radarı gördüğü zaman uyarı veriyo,sonrası malum frene asıl :hanz: :hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni araçlarda işe yaramıyor diye bir şey yok ancak eski model cihazların sinyal gücü yetmiyor olabilir. .  İkinci olarak bu cihazların 2 türü var birisinde  cihazın gönderdiği sinyali polisler anlayabiliyor ama yenilerinde öyle bir sorun yok birden çok dalga desteği var hız kameralarına karşıda duyarlı ben bu dalga olayını çok araştırdım ama çözemedim bu işi TR ye yurtdışından siparişle sokamıyorsun anca birisi gidip alıcak yada tırcılara söylenicek bazı insanlar var TR de satıyor ama cihaz 70 dolar diyelim adam 400-500 tl gibi uçuk rakamlar çekiyor yurt dışına çıkan birinin getirmesi en mantıklısı:ok:

Eğer giden olursa bende talibim :hanz:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aleti parçalayıp alıcı kısmı aracın dışına yerleştiririm cam mam tanımam :)