škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

test drive unlimited bu oyunu biliyor musunuz???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu oyunu 1 yıla yakındır oynuyorum burada kendi garajımı oluşturdum bir kaç düldülümü paylaşayım dedim.

« Son Düzenleme: 22 Nisan 2009, 02:03:58 Gönderen: teyo58 »

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oyunun içindeyken araçlar daha gerçekçi duruyor fotolarda biraz bu bozulmuş bu oyunda yarış paket bırakma serbestçe yollarda dolaşma nfs dekiler kadar olmasada polis kovalama araç plazalarını gezebilme araçları inleleyip test edebilme görünüm olaram mod yapamasanda performans olarak mod yapabilme ve birçok opsiyonu olan bir oyun fazla bir sisitem gereksimimi duymamakla beraber her bilgisayarda zevklen oynanmayacak kadar iyi bir oyun içerden sürüşlerinizde fazlasıyla zevk verebiliyor(şahsi fikrim) aracı dış görünümden içe aldığında aracın sesi değişiyor ve iç kabınden sesleri dinliyorsunuz araçta radyo açabilir sürüş modunu değiştirebilir pencereleri açıp kapatabilirsiniz ve aklıma gelmeyen birçok şey daha oyunun yarısını bitirebildim ama sonunu bekliyorum

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Benim tarihi eser bilgisayarım kaldırmaz ama arkadaşın pc de çok oynadım bu oyunu, gerçektende muhteşem bir oyun, çözünürlüğü, gerçekçiliği, kalitesi 10 numara :ok:

En çok motor sürmek zevkli bu oyunda, 11.000 devir çıkana kadar fena uzuyor motor :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam layıkı ile oynayabilmek için ciddi sistem isteyen bir oyundur,yoksa tadı çıkmaz.İlk çıktığı zaman çok oynamıştım,tamamını bitirdim,şimdi ara sıra açıp keyfime göre gazlıyorum sadece :) Havalimanı çevre yoluyla,sahildeki yolda diplemek çok zevkli gerçekten.Ayrıca F430 en zevkli arabası bence, birde Gallardo.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel oyun, garajında sağlammış. Oyunlara pek zaman ayıramaz oldum son zamanlarda formattan sonra kuramadım bile daha.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;8644
:) Havalimanı çevre yoluyla,sahildeki yolda diplemek çok zevkli gerçekten.Ayrıca F430 en zevkli arabası bence, birde Gallardo.

aynen müthiş oluyor o duygu gerçek olmasa da

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tür oyunları klavye veya joystik ile değilde şöyle bir sistem kurup oynamak lazım :D

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;8713
Bu tür oyunları klavye veya joystik ile değilde şöyle bir sistem kurup oynamak lazım :D

valla o zaman adrenalin tavan yapar işte

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;8717
genelde NBA yıldızlarının evinde olur bu tip şeyler.

ben buna da rağzıyım valla

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: teyo58;8725
ben buna da rağzıyım valla

göründüğü kadar iyi bir şey değil, fiyasko...

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;8788

doğrudur nasip olmadı onunla oynamak ama alengirli bişeydi baya

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;8788

Hakan sen harbiden g25'i kullandın ve beğenmedinmi? Valla g25 bu olayda son nokta, malzeme kalitesi çoğu spor arabada bile yoktur, gerçeklik hissi neredeyse mükemmel. Bazı markaların ucuz modelleri var onlarla oynayacağına klavye ile oyna daha iyi.

İnsanın şöyle bir sistem kurası geliyo ama :spr: NBA'e de almazlarki bizi :kiki:

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;9187
Hakan sen harbiden g25'i kullandın ve beğenmedinmi? Valla g25 bu olayda son nokta, malzeme kalitesi çoğu spor arabada bile yoktur, gerçeklik hissi neredeyse mükemmel. Bazı markaların ucuz modelleri var onlarla oynayacağına klavye ile oyna daha iyi.

İnsanın şöyle bir sistem kurası geliyo ama :spr: NBA'e de almazlarki bizi :kiki:

vites topuzu ve direksiyon simidi deriydi pedallarda çelikti hoşuma gitti malzeme olarak ama kullanmadım ne oranda tepkiler verir oyunlarda bilmiyorum onun için