škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Herkese Selamlar

cSKn · 11 · 5308

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba.
Adım Coşkun Kocakök , Lüleburgaz'danım, yaşım 20.
Forumu yaklaşık 5-6 aydır takip etmekteyim.Sizlerden birçok şeyler öğrendim.İrfan bey olsun,hakan erdoğan kardeşim olsun,gökhan bey olsun ve daha birçok sayamayağım ismi tanıdım bile diyebilirim.O yüzden şimdiden hoşbulduk diyorum.Aslında Skoda alıpta üye olmayı düşünüyordum, ancak daha fazla dayanamadım :) Zaten dediğiniz virüs yavaştan bulaşmaya başladı :) ve sonuçta aranıza katılmaya karar verdim.Birkaç öğrenmek istediğim sorum da var.Şuan 2000 model Renault Kangoo sahibiyiz ve aracımız satılık.Kısmetse satıp üzerini tamamlayıp 2004 Fabia Special veya Choice almayı düşünüyoruz.Bu araçlar hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Teşekkürler

Aracımızı görmek isteyenler için link aşağıdadır :
http://www.sahibinden.com/sahibinden_orijinal_20_000_km_!!!-27WQQaXQQ21546804WQQpXQQdisplayitem
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2010, 17:28:31 Gönderen: cSKn »
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aramıza hoşgeldiniz  :ok:

2004 Fabia Special veya Choice güzel seçim olabilir, temiz bir 101 bg yakışır, ama Kangoo'daki ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir, bagaj vs. gibi...

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;104374
Aramıza hoşgeldiniz :ok:

2004 Fabia Special veya Choice güzel seçim olabilir, temiz bir 101 bg yakışır, ama Kangoo'daki ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir, bagaj vs. gibi...

Hoşbulduk :)
bagaj v.s gibi özellikleri gözönüne alıyoruz :) Fabia zevkini yaşamak istiyoruz :) Aslında sedan da olabilir tabii ama hb daha bir hoş geliyor :)
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2010, 17:24:26 Gönderen: cSKn »
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Elegance ve Ambiente donanımları nasıldır acaba ? Special ve Choice'un yanında ? Sorun çıkarırlar mı ? Bundan kastim her araç sorun çıkarır zaten kronik sorunları var mı ? Bu soruları soruyorum daha erken ama kafamda net bir fikir oluşması açısından.Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Sizin düşünceleriniz önemli.Zamanı gelince zaten seçtiğim birkaç ilanlar hakkında yorumlarınızı alacağım tekrardan :)
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

efe_38

• Ziyaretçi
:wlc:

kangoodan bende sürmüştüm benzinli olanından doğrusu hiç hoşuma gitmedi :( kağnı gibi rampada traktörü dip gazla geçemedim..

satıp bir fabiş iyi olur :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoş geldiniz kangooyu çok az kullanmışsınız 10 yaşında ve 20 binde :)

fabiadan memnun kalacağınıza eminim ama bagajı İrfan abinin dediği gibi yetersiz gelecekse combi ye yönelin derim
.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;104840
:wlc:

kangoodan bende sürmüştüm benzinli olanından doğrusu hiç hoşuma gitmedi :( kağnı gibi rampada traktörü dip gazla geçemedim..

satıp bir fabiş iyi olur :)

rampada evet zorlanıyor haliyle ama düzde hiçte fena sayılmaz bana göre :)
fabia hayalim gerçekleşecek umarım :)
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2010, 20:37:50 Gönderen: cSKn »
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;104847
hoş geldiniz kangooyu çok az kullanmışsınız 10 yaşında ve 20 binde :)

fabiadan memnun kalacağınıza eminim ama bagajı İrfan abinin dediği gibi yetersiz gelecekse combi ye yönelin derim.

evet çok nadir kullandık :) yılda 1 kez şehir dışına çıkılıyor 70km :) akraba ziyaretleri falan :) geri kalanı şehiriçinde yapıldı :) fabiaya gelecek olursak ; ailecek fabiada karar oturmuş gözüküyor :) bakalım kısmet :) bagajdan vazgeçiceğiz artık ne yapalım zaten çok kullandığımızda söylenemez :)
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2010, 20:37:38 Gönderen: cSKn »
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cSKn;104372
Herkese merhaba.
Adım Coşkun Kocakök , Lüleburgaz'danım, yaşım 20.
Forumu yaklaşık 5-6 aydır takip etmekteyim.Sizlerden birçok şeyler öğrendim.İrfan bey olsun,hakan erdoğan kardeşim olsun,gökhan bey olsun ve daha birçok sayamayağım ismi tanıdım bile diyebilirim.O yüzden şimdiden hoşbulduk diyorum.Aslında Skoda alıpta üye olmayı düşünüyordum, ancak daha fazla dayanamadım :) Zaten dediğiniz virüs yavaştan bulaşmaya başladı :) ve sonuçta aranıza katılmaya karar verdim.Birkaç öğrenmek istediğim sorum da var.Şuan 2000 model Renault Kangoo sahibiyiz ve aracımız satılık.Kısmetse satıp üzerini tamamlayıp 2004 Fabia Special veya Choice almayı düşünüyoruz.Bu araçlar hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Teşekkürler

Aracımızı görmek isteyenler için link aşağıdadır :
http://www.sahibinden.com/sahibinden_orijinal_20_000_km_!!!-27WQQaXQQ21546804WQQpXQQdisplayitem

:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz Allah gönlünüze göre versin

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgördük sağolun :)
Renault