škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Niğde'ye taşınıyorum...

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni başlangıçlar güzeldir , hayırlısı olsun.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, gönlünüze göre olsun herşey :):ok:
Niğde sevimli bir yer, yaşanası yerler aslında. Büyükşehirin curcunasından uzak, mis gibi valla.

efe_38

• Ziyaretçi
hayırlısı olsun süleyman abi.kayseriye beklerim ona göre :) angaralıları topla gel :D :D

niğdenin neyi var bilmiyorum ama denizi yok :hanz: alışkın olduğun palmiyeye falan hasret kalacaksın :)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Süleymanııım Allah gönlüne göre versin...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun abi Ankara ya gelirseniz tanışırız inşallah

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.
benım arkadaşlarımvar niğdeli ama niğdeyi görmüşlüğüm yok.bende aksaraydayım.
umarım görüşebiliriz.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben niğde de okuyorum gelirseniz elimizden geldiğince yardımcı oluruz hangi fakültede görevli olacaksınız gel gelelim niğde nasıl biyer bildiğiniz iç anadolu bölgesi yeşilliği merkezde çok az kampüste kuru biryer ama yeni rektör baya iş yapıyor rüzgarı pek eksik olmuyor ve tam bir bisiklet şehri bisiklet çok olduğundan değil dümdüz yer etrafı dağlarla kaplı bir ova gibi biryer hayat şartlarına gelirsek öğrenci milletini memnun etmek zor tabi ama öyle çok aktivite yapmak için uygun biryer değil belli başlı mekanlar var oralarda takılırız genelde küçük bir şehir bazı şeyleri bulamazsınız aramak zorunda kalırsınız son çare atlar kayseriye gidersiniz yaklaşık 1.5 saatlik yol bir tane caddesi var merkezde (öğrenciler arasında mecburiyet caddesi) kesin o caddede yürürken tanıdık birilerine rastlarsınız hep olumsuzluklarını yazdık şimdi olumlu yönlerini yazalım :D hayat ucuz burada kiralar mesela gayet uygun şehrin içinde de uygun olmakla beraber şehir dışlarına doğru dahada ucuzluyor şehir dışı dediğimde max 20 km dışarısı :) rahat 250-300 arasında şehir içinde kiralık 3+1 ev bulabilirsiniz toki ve niğde evleri denen mevkide max 250 tl ye 3+1 kombili neli ev bulunabilir ki daha ucuzlarıda var biz 180 tl ye oturuyoz 3+1 de :) satılık evlerde uygun sanırsam çok mu konuştum ne ama kısaca niğde de sakin bir hayatınız varsa gayet mutlu mesud yaşarsınız küçük ve sevimli bir şehir sıkılırsanız adana kayseri nevşehir yakın bu bir avantaj şimdiden hoşgeldiniz diyorum gelirseniz görüşmek isterim

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
istanbuldan bin kat iyidir.. şakin bir yaşam ohh daha ne istenir ki..

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: C@GL@R;106306

istanbul u gez gör ama orda yaşamak mı benim için kalsın :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teyo58;106304
ben niğde de okuyorum gelirseniz elimizden geldiğince yardımcı oluruz hangi fakültede görevli olacaksınız gel gelelim niğde nasıl biyer bildiğiniz iç anadolu bölgesi yeşilliği merkezde çok az kampüste kuru biryer ama yeni rektör baya iş yapıyor rüzgarı pek eksik olmuyor ve tam bir bisiklet şehri bisiklet çok olduğundan değil dümdüz yer etrafı dağlarla kaplı bir ova gibi biryer hayat şartlarına gelirsek öğrenci milletini memnun etmek zor tabi ama öyle çok aktivite yapmak için uygun biryer değil belli başlı mekanlar var oralarda takılırız genelde küçük bir şehir bazı şeyleri bulamazsınız aramak zorunda kalırsınız son çare atlar kayseriye gidersiniz yaklaşık 1.5 saatlik yol bir tane caddesi var merkezde (öğrenciler arasında mecburiyet caddesi) kesin o caddede yürürken tanıdık birilerine rastlarsınız hep olumsuzluklarını yazdık şimdi olumlu yönlerini yazalım :D hayat ucuz burada kiralar mesela gayet uygun şehrin içinde de uygun olmakla beraber şehir dışlarına doğru dahada ucuzluyor şehir dışı dediğimde max 20 km dışarısı :) rahat 250-300 arasında şehir içinde kiralık 3+1 ev bulabilirsiniz toki ve niğde evleri denen mevkide max 250 tl ye 3+1 kombili neli ev bulunabilir ki daha ucuzlarıda var biz 180 tl ye oturuyoz 3+1 de :) satılık evlerde uygun sanırsam çok mu konuştum ne ama kısaca niğde de sakin bir hayatınız varsa gayet mutlu mesud yaşarsınız küçük ve sevimli bir şehir sıkılırsanız adana kayseri nevşehir yakın bu bir avantaj şimdiden hoşgeldiniz diyorum gelirseniz görüşmek isterim

Çok iyi oldu yazdığın, ben bilgi işlemde çalışacağım. Rektörlüğün parkında Roomster'ı görürsün zaten. :ok: Bende görüşmek isterim, haftaya başlayacağım...

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bekliyorum roomster ve sizi niğde roomi görsün biraz :D

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: C@GL@R;106306

istanbulda yaşamaya alışınca başka şehirde yapamazsın:)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;106379
istanbulda yaşamaya alışınca başka şehirde yapamazsın:)

Aynen, darallar basıyor insanı :hanz:
Şikayette etsek zaman zaman İstanbul bir başka kesinlikle :ok: