škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

işte 1.6 Amb. çift renk fabiaII..Kırmızı beyazım...

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rehber29;106337
teşekkürler...sis farlarını aracı aldığım arkadaş yaptırmış...dizel araç aklımıza geldi ama eldeki paraya göre bulamadık işin açıkcası... özellikle 1.6 motor olması çok cezbetti ve yüksekliği..sürüşüde çok güzel... lpg konusunda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar..bu motor seceneğinde varmı lpg kulllanan..marka ve önerilerinizi bekliyorum..

LPG konusunda bence prins taktırın şu an en iyisi o fiyatları biraz pahalıdır ama ömürlük olur :ok:

Çevrimdışı rehber29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;106343
LPG konusunda bence prins taktırın şu an en iyisi o fiyatları biraz pahalıdır ama ömürlük olur :ok:
prins 2000 Tl biraz tuzlu..Atiker ,brc ve zavoli arasında düşünüyorum servis ve montaj ustası da çok önemli ...sadece arıza ışığını görmek istemiyorum diğer fabialarımda vardı

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizde atiker var arıza ışığı yok bizim motor 1.6 mpi (8v) ama italyanların daha olduğu konusunda birçok kişi hemfikir

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullan , arkadaşlarında belirttiği gibi sisleri orj. haline çevirirsen ve yay taktırırsan süper olur.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullanın maşallah çok tatlı duruyor

aracı aldığım izmir özdemirler plaza'da 1.6 motorlara garantiyi bozmadan lpg montajı yapıyorlardı 0km hatta showroomdaki fabia 1.6 nın üzerine açıklamalı sticker ını da yapıştırmışlar

yani lpg de problem çıkmıyor ki adamlar lpg seçeneğini sunmuşlar

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı rehber29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
lpg konusunda çok fazla sıkıntım yok diğer fabialardada kullandım...marka konusunda kafam karışıktı biraz..onuda burda inegöldeki ustamız atikerin yeni sistemini önerdi brc takıyor ama hiç gerek yok dedi...yarın vereceğim servise...ustalık lpg de işin yarısı..atikere devamm..

Çevrimdışı rehber29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada ufak mı büyük mü bilmiyorum bi sıkıntımız var arkadaşlar...cruz controlü devreye sokamıyorum..çalıştıramadım şimdiye kadar..kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...
90/ 100 le giderken on/of  düğm.açıyorum set ve  reset yazan yerden aşağı doğru olan set kısmına 1,2 sn basılı tutuyorum ,sonra gazdan çekiyorum ayağımı ama devreye girmiyor,ilk defa kullanıyorum c.c ..????????????? ben mi yanlış yapıyorum arkadaşlar..

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rehber29;108264
bu arada ufak mı büyük mü bilmiyorum bi sıkıntımız var arkadaşlar...cruz controlü devreye sokamıyorum..çalıştıramadım şimdiye kadar..kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...
90/ 100 le giderken on/of  düğm.açıyorum set ve  reset yazan yerden aşağı doğru olan set kısmına 1,2 sn basılı tutuyorum ,sonra gazdan çekiyorum ayağımı ama devreye girmiyor,ilk defa kullanıyorum c.c ..????????????? ben mi yanlış yapıyorum arkadaşlar..

birde kullanım klavuzuna bakın derim