škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

E30 Motor yaktı Garantili motor :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bimmer

• BMW Motorsport
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serkan35;107257
birgün geldiğinizde bana uğramadna gitmeyinde :)

valla bende fazla anlamam E30 fakat bu aracı aldıktan sonra şimdiye kadar neden almadım demeye başladım bundan önceki araçlarım sadece a noktasından b noktasına gitmek içindi ama bu araç hem ulaşım aracı hemde keyif aracı yeterki eğlenceyide dozunda abartmadan bırakmayı bil :)

inş yolumuz düşerse mutlaka görüşürüz ama pek şehir dışında işim olmaz anca ehliyeti alınca :)

ya harbi harbi söylüyorum,bazıları pek inanmaz ama e30 farklı bir dünyadır :) onu alan araba diye alır ama sonradan farklı bir zevk vermeye başlar,heleki az biraz merakı ve ilgisi olan bu arabaya bindikten sonra başkasını istemez :ok: ama e39 vs böyle değil :D

tabiki eğlenceyi dozunda bırakmak lazım herşeyin bir yeri,zamanı var :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;107482
inş yolumuz düşerse mutlaka görüşürüz ama pek şehir dışında işim olmaz anca ehliyeti alınca :)

ya harbi harbi söylüyorum,bazıları pek inanmaz ama e30 farklı bir dünyadır :) onu alan araba diye alır ama sonradan farklı bir zevk vermeye başlar,heleki az biraz merakı ve ilgisi olan bu arabaya bindikten sonra başkasını istemez :ok: ama e39 vs böyle değil :D

tabiki eğlenceyi dozunda bırakmak lazım herşeyin bir yeri,zamanı var :)

E39 da kendine göre oldukça zevkli bir araç onla uzun yolda süzülmenin verdiği tadı unutmak zordur şehir içi için pek uygun değil ama uzun yol için yaratılmış

bu arada E30 sanayiden çıktı ustam ısrarla yağ pompasının faturasını istiyordu benden bende bugün pompayla beraber götürdüm hem aracı teslim alır hemde hesap görürüz diye gittim fakat para vermek yerine ustam pompanın parasını bana ödemek istedi sebebide araç kendi hatasından kaynaklanan bir arıza yüzünden bu sorunu yaşatmış kendisi motoru açtığı zaman beni uyarmadığı için bu sorunun bütün masraflarını kendi karşılayacakmış ve bundan sonraki 100.000 km boyunca araç hertürlü soruna karşı kendisi tarafından garanti altındaymış düşünsenize 85 model araç ama 100.000 km garantisi var :) demekki iyi esnaf iyi usta işinin arkasında göğsünü gere gere durabiliyormuş
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serkan35;107499
E39 da kendine göre oldukça zevkli bir araç onla uzun yolda süzülmenin verdiği tadı unutmak zordur şehir içi için pek uygun değil ama uzun yol için yaratılmış

bu arada E30 sanayiden çıktı ustam ısrarla yağ pompasının faturasını istiyordu benden bende bugün pompayla beraber götürdüm hem aracı teslim alır hemde hesap görürüz diye gittim fakat para vermek yerine ustam pompanın parasını bana ödemek istedi sebebide araç kendi hatasından kaynaklanan bir arıza yüzünden bu sorunu yaşatmış kendisi motoru açtığı zaman beni uyarmadığı için bu sorunun bütün masraflarını kendi karşılayacakmış ve bundan sonraki 100.000 km boyunca araç hertürlü soruna karşı kendisi tarafından garanti altındaymış düşünsenize 85 model araç ama 100.000 km garantisi var :) demekki iyi esnaf iyi usta işinin arkasında göğsünü gere gere durabiliyormuş

helal olsun böyle ustaya :ok: karşılarım demesi bile büyük bir erdem,birde 100.000 km garanti vermiş :) biz aracı sıfır aldık o kadar garanti vermediler :D 25.000de falan arıza yaptı kullanıcı hatası diyip üste çıktılar :sopa:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;107512
helal olsun böyle ustaya :ok: karşılarım demesi bile büyük bir erdem,birde 100.000 km garanti vermiş :) biz aracı sıfır aldık o kadar garanti vermediler :D 25.000de falan arıza yaptı kullanıcı hatası diyip üste çıktılar :sopa:

valla bende böyle birşey beklemiyordum ben gitti gene paralar dedim ama böyle birşeylle karşılaştım böyle ustaların kaldığını görmek bile büyük bir şeref
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Helal olsun ustama.

Arkadaşımda e36 320 var coupe çok keyifli ya gerçekten bmw nin tadı çok farklı

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;107698