škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık 2009 Model Audi A4 1.8TFSİ ( KIRMIZI)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratcantona

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Audi A4 1.8TFSI ,ARACIMIZ KAZASIZDIR HİÇBİR YERİNDE EN UFAK KUSURU BOYASI YOKTUR.
FULL DOĞUŞ BAKIMLIDIR.GARANTİSİ HALA DEVAM ETMEKTEDİR.YAĞMURLU HAVALARDA MUMKUN OLDUGUNCA KULLANILMAMIŞTIR BİLE ARACI ÖZEL OLARAK SİPARİŞ ETTİM.İÇİ TAMAMEN SİYAHTIR(TAVAN DA DAİHL OLMAK ÜZERE),SİYAH DERİ KOLTUKLAR,CONCERT SES SİSTEMİ,COMFORT DUAL KLİMA,YOL BİLGİSAYARI GÖSTERGELERİN ORDAKİ EKRANDA DAHİL RENKLİ EKRAN,3 KOLLU COK FONKSİYONLU SPOR DİREKSİYON,S LİNE SÜSPANSİYON,AUDİ R8 18'' JANTLAR P ZERO LASTİKLER,İSKENDER CUSTOM EXHAUST 4 ÇIKIŞ,AUDİ S4 ÖZEL YAPIM ARKA DİFÜZÖR,AUDI S5 YAN ÇITALAR,PIANO BLACK ON IZGARALAR,BİRÇOK EKSTRA ÖZELLİK...
ARACI SATMA NEDENİM YENİ ARAÇ ALCAĞIMDANDIR.ARAC MOTOR SOĞUKKEN 2 BİN DEVİR GEÇİLMEMİŞTİR VE STOP EDİLMEDEN ÖNCE YİNE MİNİMUM 1DK BEKLEMEDEN KAPATILMAMIŞTIR.GERÇEKTEN ÇOK TEMİZ KAZASIZ KUSURSUZ BAKIMLI BİR ARAÇ,GERÇEKTEN HİÇBİR UYGULAMASINDA MASRAFTAN KAÇINILMAMIŞTIR TAKAS SADECE MERCEDES SL500 VEYA PORSCHE CAYMAN S İLE DÜŞÜNÜYORUM
İLAN:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-a4-28000km-de-ozel-siparis-kazasiz-cok-temiz-kirmizi/detay
bi arkadaşımın aracıdır 40bin€nun altına vermıyor 1 lira düşmüyor ...

efe_38

• Ziyaretçi
hayırlı satışlar

eğer ilk çalıştırınca ve kapatmadan 1dk rölantide çalıştıysa o aracın turbosu taş gibidir :ok: bunu fazla kişi bilmez,anlatsanda bunu sen özellik olarakmı sunuyorsun derler :) ama turbodan başı çok yanmış biri olarak benim için en önemlisi bu...

allah satanın gönlüne göre alıcı nasip etsin :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;107982
hayırlı satışlar

eğer ilk çalıştırınca ve kapatmadan 1dk rölantide çalıştıysa o aracın turbosu taş gibidir :ok: bunu fazla kişi bilmez,anlatsanda bunu sen özellik olarakmı sunuyorsun derler :) ama turbodan başı çok yanmış biri olarak benim için en önemlisi bu...

allah satanın gönlüne göre alıcı nasip etsin :)

1 DK bile değil 30 sn ye yeterli :)

Araçta bize yakın kavacıktaymış :D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;108002
1 DK bile değil 30 sn ye yeterli :)

Araçta bize yakın kavacıktaymış :D

30snde yeterlide 1dk çalıştıysa daha iyi olur,yağ basıncı vs. iyice dengelenmiş olur :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en hasta olduğm araçlardan birisidir rengi kırmızı olmasa düşünürdüm ama:hanz::hanz:neyse Allah sahibine bağışlasın.ben neden satar anlamadım bu tarz aracım olsa mercedesi yanına bilen yaklaştırmam ama porşe:ok: ye bişi demem.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ