škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat Doblo'nun çöktü yaprak yayları :)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakab abi bizde genelde tatile gidip gelirken böyle oluyor yüklü bi başka gidiyor ama durmak isteyincede frenler biraz sert oluyor ani harekete gelmiyor özellikle karadeniz yolunda yapım olunca bi karşıki yola bi kendi yolumuza geçişlerde ıskaladığımız olmuştur :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çift kabin ve diz mesafesine bakın :D

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan abi iyi sardın sen çift kabinlere.
Ne yapacan çift kabin H100 ü?

Romi varya sende,ver kombiyi arkaya:++:

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 sonuna doğru beni bir transporter termal  hastalığı sardı  86 lık bile olsa kısa şase camlı van için yanıp kavruluyordum resmen :D
hala özenirim :D

bir ara bir organizasyon şirketine çalışmaya girdim  86lık kısa şase vardı panel van ama onu kullanıyordum  hakkaten çok cefakar alet :) 20 liralık kırsal mazot koyardık yolda kalana kadar giderdik :D

şirket sahibi arabaya acımıyordu dolayısı ile banada yapacak bişey kalmıyordu... gördümki harbi güzel alet şu transporterlar..  
birde aynı şirkette  109 luk vardı :D:D oda az malın gözü değilmiş  130 luk arkadaşta vardı oda şeytan işi ...

hele  şu 170 lik 3 kırmızıyı  yaşamak istiyorum :hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;108146
Gökhan abi iyi sardın sen çift kabinlere.
Ne yapacan çift kabin H100 ü?

Romi varya sende,ver kombiyi arkaya:++:

Yok ya ben severim o kamyonetleri :D

Şirkette 2 tane çift kabin var zaten..(ustalara ait gerçi)

Sadece ilgimi çekiyor.Bide fena yakıyor..:sopa:

Yoksa Roomi yetiyor bana :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;108157
2004 sonuna doğru beni bir transporter termal  hastalığı sardı  86 lık bile olsa kısa şase camlı van için yanıp kavruluyordum resmen :D

bir ara bir organizasyon şirketine çalışmaya girdim  86lık kısa şase vardı panel van ama onu kullanıyordum  hakkaten çok cefakar alet :) 20 liralık kırsal mazot koyardık yolda kalana kadar giderdik :D

şirket sahibi arabaya acımıyordu dolayısı ile banada yapacak bişey kalmıyordu... gördümki harbi güzel alet şu transporterlar..  
birde aynı şirkette  109 luk vardı :D:D oda az malın gözü değilmiş  130 luk arkadaşta vardı oda şeytan işi ...

hele  şu 170 lik 3 kırmızıyı  yaşamak istiyorum :hanz:

174:rock1:

Biz uzunköprüye gittik 174 lük Caravelle'le.
180-200 den hiç düşmedik,ne biçem bir alettir o yav:rock1:

Geri döndüğümüzde full depo 280 liraya dolmuştu yanlış hatırlamıyorsam:++:

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
174 mü bide  :D

terbiyesiz alet  birde buna chip yazıyorlar üstüne  :kiki:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;108157
2004 sonuna doğru beni bir transporter termal hastalığı sardı 86 lık bile olsa kısa şase camlı van için yanıp kavruluyordum resmen :D

bir ara bir organizasyon şirketine çalışmaya girdim 86lık kısa şase vardı panel van ama onu kullanıyordum hakkaten çok cefakar alet :) 20 liralık kırsal mazot koyardık yolda kalana kadar giderdik :D

birde aynı şirkette 109 luk vardı :D:D oda az malın gözü değilmiş 130 luk arkadaşta vardı oda şeytan işi ...

hele şu 170 lik 3 kırmızıyı yaşamak istiyorum :hanz:

170 mi?

Artık 2.0 180 yaptılar deli alet çift turbo :D

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sene 2005 falan bizim cefakar toledo ile adanaya gidiyoruz tekir tepesinden aşağı salmışm 210 la falan gidiyorum sonra biri sağımdan biri solumdan iki nesne geçti uzaktan baktm T5 174 lük :) dedim  noluyoz :D hani reklamında yapıyor gaza basıyor yük geri kayıp çıkıyor falan aynen istense yapılır nerdeyse.

bu arada yaprak yaylar işte bu konu oldumu ticari dendimi bu yüzden şart. ben connect ile ankaradan çıkıp 130 140 la 1 ton yükle düzceye inşaat malzemesi taşımıştım ne güzel dönüyordu otobandaki virajları varya sırf onun için yükleyip yola çıkasm gelir :D

h100 ise çok yakın kankamda var minibüsünü aile aracı olarak kullanıyorlar. araç çok özenilerek sürülüyor çok km yapmıyor ve durduğu yerde arıza yapıyor dökülüyor. bir keresinde sürgülü kapısı elimde kaldı biraz sert kapatınca raylarından çıkmıştı. 5 para etmez malzeme kullanılmış özellikle kaportasında.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiat doblo kadar gaddar dayanıklı yapını suyunu koy multijeti jtd si bassın gitsin görmedim

Caddy toprağa çıkınca bile sorun veriyo doblo nereye sürersen sür tık demiyor

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan şöyle bir çift kabin alırsın artık, çeyizide yüklersin arkaya 10 nomre :hanz:
Uzakdoğu kamyonet, minibüsleri başkadır, çeşit çeşit macera yaşatır adama :hanz: Bizde de fasikül fasikül Kia Besta maceraları vardır:hanz: