škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

golf 6 highline tsi dsg

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bagaj sıkıntısının dısında güzel arac, Golf zaten bir efsane, masallah, iyi günlerde kullansın,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golfler güzel makineler ammavelakin hiç bir zaman parasının karşılığı olamadı,bu benim kanaatim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;109193
Golfler güzel makineler ammavelakin hiç bir zaman parasının karşılığı olamadı,bu benim kanaatim.
golf parasının karşılığı değilse bir octavia asla karşılığı olmaz o zaman :) ikisinin arasında asla azımsanmayacak kalite donanım farkı var.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle kullansın arkadaşınız.Araç hakkında yorum yapmanın bir anlamı yok bence.Zevkler ve renkler tartışılmaz.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;109203
golf parasının karşılığı değilse bir octavia asla karşılığı olmaz o zaman :) ikisinin arasında asla azımsanmayacak kalite donanım farkı var.

Octavia' yı küçümsemeyin bence.Aralarında o kadar fark yok.Zaten fiyatlarına baktığınız zaman anlarsınız.Mesela şuan Golf highline 1.4 TSI 122 HP manuel 47.700 TL, Octavia elegance 1.4 TSI 122 HP manuel 45.590 TL.Elegance donanıma, highlineda bulunan alcantara koltuk ve bolero renkli geniş ekranı koyarsanız aynı fiyata hatta daha pahalıya geliyor ;) Bunuda ince bir detay olarak dip notlarımıza eklememizde fayda var diye düşünüyorum.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;109210
Octavia' yı küçümsemeyin bence.Aralarında o kadar fark yok.Zaten fiyatlarına baktığınız zaman anlarsınız.Mesela şuan Golf highline 1.4 TSI 122 HP manuel 47.700 TL, Octavia elegance 1.4 TSI 122 HP manuel 45.590 TL.Elegance donanıma, highlineda bulunan alcantara koltuk ve bolero renkli geniş ekranı koyarsanız aynı fiyata hatta daha pahalıya geliyor ;) Bunuda ince bir detay olarak dip notlarımıza eklememizde fayda var diye düşünüyorum.

küçümsemiyorum zaten :) ama aradaki fark ne kadarsa o kadarda fiyat farkı var. bu yüzden golf haketmiyrosa basit denklemle octi de haketmiyor a gelir sonuç :) buradaki kimseninde böyle düşündüğünü sanmıyorum. :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf' ün parasını haketmediğini kesinlikle düşünmüyorum.Araca ilk bindiğimde cidden çok şaşırmıştım.Çünkü malzeme kalitesi ve işçilik muazzamdı.Bu konuda şuanki güncel passattan çok daha iyi durumda olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim.Mesela yeni çıkan astra çok daha albenili duruyor ve donanım olarakta cidden güçlü bir araç.Ancak kalite olarak bir golf kadar kesinlikle değil.Golf bana göre C segmentinde hala '' NUMBER ONE '' ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;109259
Golf' ün parasını haketmediğini kesinlikle düşünmüyorum.Araca ilk bindiğimde cidden çok şaşırmıştım.Çünkü malzeme kalitesi ve işçilik muazzamdı.Bu konuda şuanki güncel passattan çok daha iyi durumda olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim.Mesela yeni çıkan astra çok daha albenili duruyor ve donanım olarakta cidden güçlü bir araç.Ancak kalite olarak bir golf kadar kesinlikle değil.Golf bana göre C segmentinde hala '' NUMBER ONE '' ;)

Valla Abi bence şu anki güncel passattın kalitesi daha iyi çünkü arabanın bir tek dışı değişmedi göstergeden klima paneline kadar her şey değişti.Golf ise bence apayrı bir dünya seninde dediğin gibi Abi NUMBER ONE :)Ama bence hala fiyatını haketmiyor:++:

Çevrimdışı ipekis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok güzel araba.Her kuruşunu da hak ediyor.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: dgn;109261
Valla Abi bence şu anki güncel passattın kalitesi daha iyi çünkü arabanın bir tek dışı değişmedi göstergeden klima paneline kadar her şey değişti.Golf ise bence apayrı bir dünya seninde dediğin gibi Abi NUMBER ONE :)Ama bence hala fiyatını haketmiyor:++:

Golf gerçekten çok kaliteli bir araç oldu çok beğeniyorum ancak 50.000 TL civarı para bende vermezdim yani ben büyük araba seven biriyim o yüzden herkesin beklentisi düşüncesi sevdiği farklı olabiliyor he hak edermi bence hak eder :ok:

Ayrıca şuna değinmek istiyorum 2010 model Passatların içi komple değişti plastik yapısı dahil tüm parçalarda bir değişikliğe gidildi Passat CC ile içi aynı oldu ve 2008 modele göre çok daha sessiz çok daha kaliteli ve yenilenen özellikleri ile çok daha güzel :ok: ( MFD menüsü yeni göstergede daha zengin )
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim arkadaşımdada aynı araç var rengine kadar ama onda artı olarak sunroof var ve kesinlikle onu görünce benim passata bakasım gelmiyor haketmiyor diyenler aracı ya bilmiyorlar yada golf'e antipatileri vardır bir araç ancak bu kadar dolu olabilir ayak aydınlatmasının ışık şiddeti bile yol bilgisayarından ayarlanabiliyor en ufak örnek, kesinlikle hakediyor o parayı başka bir arkadaşımda c180 k. var 82.000 aldı golf kadar dolu değil... Hele golf 6'daki malzeme kalitesi gerçekten şaşırtıcı parmağınızla torpidoya bastığınızda anlıyorsunuz parmak kayboluyor :D
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2010, 21:40:57 Gönderen: Arguss »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamen zevk meselesi bu konular.bana göre audi gerçek anlamda kalitesiyle o parayı hak ediyor,ayrıca octide cidden pahalı sayılır,ama akranlarına göre normal sayılır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Arguss;109288
Benim arkadaşımdada aynı araç var rengine kadar ama onda artı olarak sunroof var ve kesinlikle onu görünce benim passata bakasım gelmiyor haketmiyor diyenler aracı ya bilmiyorlar yada golf'e antipatileri vardır bir araç ancak bu kadar dolu olabilir ayak aydınlatmasının ışık şiddeti bile yol bilgisayarından ayarlanabiliyor en ufak örnek, kesinlikle hakediyor o parayı başka bir arkadaşımda c180 k. var 82.000 aldı golf kadar dolu değil... Hele golf 6'daki malzeme kalitesi gerçekten şaşırtıcı parmağınızla torpidoya bastığınızda anlıyorsunuz parmak kayboluyor :D
arkadaşlar doluluk anlamında meganII ve lagunalar var fiyatına göre cidden donanım var ama malzeme kalitesi çok dandik o ayrı bir konu.şu anda ki araçların donanım açısından yarış halinde olduklarınıda söyleyebiliriz.ama ben 70-80 milyar golf'ün hiçbir versiyonuna veremem,dizel de olsa.kallavi bir audi a4 b7 kasa harika gider hemde siyahından.

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;109293
arkadaşlar doluluk anlamında meganII ve lagunalar var fiyatına göre cidden donanım var ama malzeme kalitesi çok dandik o ayrı bir konu.şu anda ki araçların donanım açısından yarış halinde olduklarınıda söyleyebiliriz.ama ben 70-80 milyar golf'ün hiçbir versiyonuna veremem,dizel de olsa.kallavi bir audi a4 b7 kasa harika gider hemde siyahından.

70-80 milyarmı ? golfün GTI dışında en pahalı aracı highline 160hp dsg oda 57300 liste fiyatı 55.000€ golf R var ama o özel bir araç tabiki audinin kalitesi tartışılmaz ama audide herşey opsiyondur herkesin zevki başka Golf'ün zaten müşterisi değişmez kolay kolay 53 milyara 2.0 tfsi b7 audi alabilirim ama ne garantisi var nerden bakarsan 3-4 yaşında dünyadaki en güzel şey sıfır araca binip o kokuyu içinize çekmektir bence, bu kıyaslamada benim tercihim golf olur ama B7 audi ilede Golf'ü kıyaslamam tabikide...

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Arguss;109288

:+1:

Emre Abi Golf'ü geç çok daha değişik modellere bak onlarda olan özellik bizim Passatlarda yok adam 2-3 € 'luk şeyden kesiyor ayak altı koysa ne olucak batıcak mı :D Doğuşun Satış Politikası...:boks:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ