škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

golf 6 highline tsi dsg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Arguss;109288
Benim arkadaşımdada aynı araç var rengine kadar ama onda artı olarak sunroof var ve kesinlikle onu görünce benim passata bakasım gelmiyor haketmiyor diyenler aracı ya bilmiyorlar yada golf'e antipatileri vardır bir araç ancak bu kadar dolu olabilir ayak aydınlatmasının ışık şiddeti bile yol bilgisayarından ayarlanabiliyor en ufak örnek, kesinlikle hakediyor o parayı başka bir arkadaşımda c180 k. var 82.000 aldı golf kadar dolu değil... Hele golf 6'daki malzeme kalitesi gerçekten şaşırtıcı parmağınızla torpidoya bastığınızda anlıyorsunuz parmak kayboluyor :D

valla Abi aracı çok iyi biliyorum ve golfe karşıda antipatik de değilim.Golf ilk çıktığın hemen incelemeye gitmiştim kalitesine laf yok ama 53 bin tl etmez 52 bine   passat comfortline var 0 km passat lüksünüde golfe tercih ederim.

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;109296
:+1:

Emre Abi Golf'ü geç çok daha değişik modellere bak onlarda olan özellik bizim Passatlarda yok adam 2-3 € 'luk şeyden kesiyor ayak altı koysa ne olucak batıcak mı :D Doğuşun Satış Politikası...:boks:
Maalesef ama golf 6'nın malzeme kalitesi çok daha iyi bizim Passat'lardan O golfle geleceğiz sana birgün :)

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;109298
valla Abi aracı çok iyi biliyorum ve golfe karşıda antipatik de değilim.Golf ilk çıktığın hemen incelemeye gitmiştim kalitesine laf yok ama 53 bin tl etmez 52 bine   passat comfortline var 0 km passat lüksünüde golfe tercih ederim.

Diyorum ya işte Golf'ün kitlesi değişmez kolay kolay diye Golf'ün hastaları vardır verirler o paraları, fazla gelirse 45.000 verir Comfortline biner yoksa bende senle aynı şeyi düşünüyorum 52.000 passat varken Golf almam ama 53.000 verdiğin golf Passat'tan çok daha dolu

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Arguss;109300
Maalesef ama golf 6'nın malzeme kalitesi çok daha iyi bizim Passat'lardan O golfle geleceğiz sana birgün :)

Buyrun beklerim :ok: Ben haftaya Passata giriyorum artık bir Yaz Bakımı gerekiyor :ok: Geçen bizim kaplanda MOTOR ARIZASI verdi yolda acayip tırstık :D Okula gidiyorduk baktık MFD 'de uyarı MOTOR ARIZASI diye okulun yanında da MEZ vardı MEZ'e bıraktık Gaz Kelebeği değişti garantiden bana diyor herhalde artık beni temizle :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Arguss;109302
Diyorum ya işte Golf'ün kitlesi değişmez kolay kolay diye Golf'ün hastaları vardır verirler o paraları, fazla gelirse 45.000 verir Comfortline biner yoksa bende senle aynı şeyi düşünüyorum 52.000 passat varken Golf almam ama 53.000 verdiğin golf Passat'tan çok daha dolu
benim evde passat yatıyor değl golf leonla geziorm passatla pek gezmiyorum. tamam passatta harika ama kompakt sınıf araçların kıvraklığına asla sahip deil. bu yüzden büyük adam arabası baba arabası diye geçer onlar :)

bu arada benim pert olan 2007 golf goal aracımın yol bilgisayarı menüsünden yapabildiğim ayarların yarısını 2008 passatın yol bilgisayarından yapamıyorsunuz. ayrıca passat ve superb golf altyapısını kullanan araçlar yani bir nevi leon jetta gibi golfün türevleri onlarda.

audiye gelince. leon almadan önce bir fiyat alayım dedim demez olaydım. attraction 1,4t araca 74 bn tl dediler bırak jantı hız sabitlemeyi yol bilgisayarı bile yoktu.

birde şu bir gerçek. bir leon veya octavia ile golf arasındaki fark kadar bir golfle a3 arasında fark yok.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2010, 22:09:19 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;109303
Buyrun beklerim :ok: Ben haftaya Passata giriyorum artık bir Yaz Bakımı gerekiyor :ok: Geçen bizim kaplanda MOTOR ARIZASI verdi yolda acayip tırstık :D Okula gidiyorduk baktık MFD 'de uyarı MOTOR ARIZASI diye okulun yanında da MEZ vardı MEZ'e bıraktık Gaz Kelebeği değişti garantiden bana diyor herhalde artık beni temizle :D

Geçmiş olsun Sercan garantiden mi değişti gaz kelebeği?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Gaz kelebeği mi? Gaz kelebeği ne arar la dizelde ???

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;109308

:++::++:

cr motor farkı sanırsam:D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;109308

bende duyunca görünce şaşırdım KİTAPÇIĞI açtım ve ilk arızayı görünce orda öyle yazıyordu YANIP SÖNÜYORSA Gaz kelebeği arızalı diye ve sonra VAS ile kontrole dildi Gaz kelebedği arızalı Stabil görünüyordu GARANTİ 'den değişti :ok: Babam diyor aracın tepkileri filan değişti son zamanlarda araç trafikte hafif titreme filan yapıyor dedi demek ki bozulacağı belliymiş
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;109402
Bence golf EN İYİSİ değil.

Astra di mi? :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;109403
Astra di mi? :D
hangi astra 20 cm uzun olduğu dev gibi durduğu halde içine sığamadığım astramı :D golfte utanmasam arkada bacak bacak üstüne atabiliorm da :++::++::++:

efe_38

• Ziyaretçi
çok çok güzel bir araç :ok: özellikle arka stopların biraz karartma yapılmış olması felaket hoş duruyor :ok:

bizim yan komşudada var siyah renk,aynı böyle jantlı goal donanımlı birgün alıp kaçırabilirim :D

sahibine hayırlı olsun,güle güle kullanır inş...

Çevrimdışı fbli_scope

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese tebrikleri için çok teşekkür ederim.. valla emre kardeşimin burada konu açtığından haberim yoktu.. tesadüfen googledan araştırma yaparken gördüm :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim arkadaşımda dün itibariyle golf 1.4 tsi highline dsg siyah renk almış bulunuyor :) aracı balıkersirden almış.Kuşadasında görüşücez kendisiyle.Aracın fotolarını çeker koyarım buraya ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...