škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

golf 6 highline tsi dsg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fbli_scope

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkesin yorunlarını okudum arkadaşlar, çok güzel şeyler yazmışssınız hepinize tek tek teşekkür ederim, emre kardeşim de golfü iyi savunmuş :)

öncelikle şunu sölemeleyim herkesin zevki, sevdiği rengi ve ihtiyaçları farklıdır bunu tartışamayız, araba alırken de bu böyledir. ama araba dediğinizde de hakikaten aklıma golf'ten başkası gelmiyor.

ben araba alırken şu özellikleri barındırsın istedim,

* sessiz olacak (golf6 serinin en sessiz arabası olarak üretildi. ön cama ve yan aynalara izolasyon yapıldı)
* konforlu olacak ( emrenin de dediği gibi yollarda yağ gibi süzülüyor araba. siz en ufak bir sarsıntı hissetmeyip keyfinize bakıyorsunuz)
* dışı güzel olacak ( bir beyaz leon kadar güzel durmasada özellikle hihgline modelindeki ön ızgara daki krom şeritlero kadar çok hoşuma gidiyor ki)
* gelelim İÇİNE ( hepimiz biliyoruz ki evimizin dışını beğensekte beğenmesekte vaktimizin tamamını evimizin içinde geçiririz. bu yüzdendirki tercihim siyah bir golf oldu.. içini uzun uzun anlatmadan geçemiyeceğim..

o krem renkli alcantre koltuklar yokmu.. arabaya her oturuşumda arka koltuklardan başlayıp arabamın içini bir güzel göz gezdiririm bu bana sürüşten önce devamlı bir kalite hissi veriyor.. daha sonra koltuğuma şöyle güzelce yerleşir dokunmatik ekran müzik çalarımı açarken volswagen animasyonunu keyifle izlerim (bilmiyorum neden ama koltukları izledikten sonra bana özel olduğumu hissettiriyor o açılış animasyonu). tabi bu arada araba çoktan çalıştırılmış ve rölantideki yüksek devir düşmüştür... şimdi sıra DSG'li olan kalınca topuzlu vites kolunu sürüş pozisyonuna getirmekte. ( leon 1.6 TDI DSG de vites topuzu yuvarlak çok komik bir şeydi).. Aman Ya Rabbi!! o deri direksiyon yokmu sürerken okşamaya doyamıyorum :) düşünsenize elinizin altında ki her saniye hissettiğiniz kaliteyi..
yolculuğa çıkıyorsunuz bir bakıyorsunuz 150 - 180 yapmışsınız farkında olmadan ama hiç hissetmiyorsunuz araba o kadar sessiz, o kadar konforlu gidiyorki yolun 10cm üstünde uçuyorsunuz sanki.. daha aracı geri vitese taktığınızda sağ aynanızın otomatik olarak park etmek için size yardımcı olmasından tutunda otomatik gündüz farlarına, dönerken önünüzü aydınlatan sis farlarınıza kadar donanımlarını anlatmakla bitmez...

* güvenlik ( bu kadar konforu, güzelliği sunan bir araçın öyle bir yol tutuşu varki sen 150 - 180 ile uçarken ani bir hareket yapsan bile sarsılmıyorsun üzerine bir de aynı konforla aynı rahatlıkla yoluna devam ediyorsun, en ufak bir korku yerleşmiyor içine o kadar güven veriyor ki sana babana bile bu kadar güvenemezsin :) )

eğer bir Golf sahibisiyseniz siz ÖZEL birisiniz....!!!
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2010, 12:48:14 Gönderen: fbli_scope »

efe_38

• Ziyaretçi
golfu severim harbi güzel araç,arkadaşımın ablasınında var gerçi arkadaş hiç kimseye bırakmıyorda :D bir eski kasadan goal donanımlı gerçekten takdirimi alan bir araç :ok:

şunuda söyleyim şuana kadar araç bu diyebileceğim tek araç mercedes viano :) dışı vitoyla aynı bazı farklılıkları var ön ızgaralarda krom çıtlar falan var işte boyası falan farklı zaten vito falan değilim diye bağırıyor :D

şöyle açıklamak gerekirse,dışından sanki ticari bir araç gibi duruyor ama içine binince aldığı para helal olsun dedirtiyor,araç 98 milyar ama ben 120 milyarda veriririm ona :)

özellikle koltukların derisi çok güzel,yağlı,kaygan birşey değil pötür pötür ama dokununca yüzde bir tebessüm oluyor,zaten koltuk sürücüyü öyle bir sarıyorki direksiyon flan deseniz öyle yola felaket bir hakimlik ön planda :)

biz araç alacaktık gerçi hala alacaz ama :D maddi durumlar biraz engel oldu ama vianoyu alacaz inş :) 2 ay falan önce viano getirtmiştik ama bankayla sorun çıktı alamadık :)

öncelikle araç %100 ihtal :ok: üstünde bir tane türk veya cin contası yok full alman malı isveç montaj :ok:

ben passat cc almak istiyordum,bindim falan iyi güzelde verdiğin parayı göstemiyor,audi a4e falan baktım yok onlarda göstermiyor zevk olsun diye Q7 ye bindim oda göstermiyor bee :D

mercedes c serisine falanda baktım o bile verdiğin parayı göstermiyor ama viano diyince akan sular durur,eğer zamanı olan varsa bir mercedes showroomuna uğrasın vianoya baksın ne demek istediğimi anlarsınız :)
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2010, 17:02:02 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayalimdeki araç golf'tur. çok seviyorum golf. :):kart:
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah güzel araç

ama c sınıfındaki bi araca şahsen ben okadar para vermem.
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2010, 17:41:54 Gönderen: remusmark »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç güzel. mesajınızda güzel reklam olmuş :D Mesela:
Bende favonun direksiyonuna geçiyorum.yerinden gevşeyen birkaç parçayı sıkıyorum gıv gıv gıv çalıştırıyorum o zevkide golf vermez :D:D
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2010, 10:26:56 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel araç güle güle kullanın

kompakt sınıfın otomobil jargonundaki bir diğer adı da golf sınıfıdır

siyah renk ve ek aksesuarlarla gerçekten albenisi ve kalitesi yüksek

ben de servise gidip şu yeşil renkli göstergelerimden kurtulup beyaz lede geçmeyi düşünüyorum kadranın güzelliğini görünce yazayım dedim : )

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullanın , herkesin aklında bir golf vardır....

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;111523
Bende favonun direksiyonuna geçiyorum.yerinden gevşeyen birkaç parçayı sıkıyorum gıv gıv gıv çalıştırıyorum o zevkide golf vermez :D:D
:++::++::++::++::++::++::++:doğru valla :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;111523
bi defa çalıştırdın çalıştı stop etti,bir daha çalıştırmak için 10 saniye beklemek yok mu o zevki bırakın golf hiç bi araba vermez.

Çevrimdışı fbli_scope

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;111571
bi defa çalıştırdın çalıştı stop etti,bir daha çalıştırmak için 10 saniye beklemek yok mu o zevki bırakın golf hiç bi araba vermez.

:++::++::++::++:    ben taddım o zevki. 106 vardı bende bir tane otoban faresi..  arabanın A'dan Z'ye her şeyini biliyorsunuz. bedeninize ait bir şey oluyor gerçekten..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;111571
Yaşam Tarzımız o bizim :favo1::favo1::favo1::favo1::favo1::favo1::favo1:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı sunshine

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu şanzıman tipi ve motor seçeneğiyle performansı da teknolojisi kadar yeterli olacaktır spor ve konforu arayanlara uygun fikrindeyim   :ok:

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;109306
audiye gelince. leon almadan önce bir fiyat alayım dedim demez olaydım. attraction 1,4t araca 74 bn tl dediler bırak jantı hız sabitlemeyi yol bilgisayarı bile yoktu.

birde şu bir gerçek. bir leon veya octavia ile golf arasındaki fark kadar bir golfle a3 arasında fark yok.

Bu kısma aynen katılıyorum. Ücretini hakedip haketmediği sorgulanacak araç varsa o da bu 3 araç (Leon-Golf-A3) arasında A3'tür.

Golf'e gelince;

DAS AUTO.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun, son derece şık. Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]