škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben gider olam :))

Ziyaretçi · 91 · 21701

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi bakalım senin adına sevindim dostum bir umut kapısı daha senin için umarım başarılı olur sende rahatlarsın ruhunda rahatlar yeterki takma kafana sonuçta hepimizin kusuru var sen yaşamana bak :)

Kekemelik ve bazı harfleri söyleyememe durumları hep olur 4 senedir dişlerimde tel var çoğu zaman bende öyleyim sürekli makaraya alırlar vs ama gülüp geçerim takma kafana :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;109120
Hadi bakalım senin adına sevindim dostum bir umut kapısı daha senin için umarım başarılı olur sende rahatlarsın ruhunda rahatlar yeterki takma kafana sonuçta hepimizin kusuru var sen yaşamana bak :)

Kekemelik ve bazı harfleri söyleyememe durumları hep olur 4 senedir dişlerimde tel var çoğu zaman bende öyleyim sürekli makaraya alırlar vs ama gülüp geçerim takma kafana :)

Hobaaaa.
Bendede 2 yıldır tel var:++:

4 yıl ne öyle Kadir?

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
inşallah herşey gönlünce olur efekan kardeş :)

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com
Kekemelik sorunu küçükken konuşmaya yeni başladığım zamanlarda bendede vardı ama bikaç sene içerisinde yok oldu.Şimdi 18 yaşındaym herşey yolunda.Umarım sende üstesinden gelirsin bu durumun ;)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun efe, inşallah herşey istediğin gibi olur.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

efe_38

• Ziyaretçi
allah herbirinizden binlerce kez razı olsun :)

beni en çok şu mutlu etti beni,ailem 2 senedir bana sanki o kursta keyfi yapmamışım gibi davranıyorlardı,çıkıpta böyle böyle oldu diyememiştim.

annem buraya gidince adam eski gittiğim yerin eğitiminin yanlış olduğunu ispatlamış,kanıtlamış ve eve gelince oğlum senin günahını almışım diyince işte o anda ne yaparsınız 2yıl konuşmamla alakalı bir kelime bile etmemiştim ama allah işte sonunda benimde haklı olduğumu gösterdi :)

inş kursa başlayıncaki durumumu sizlerle paylaşacağım...

Çevrimdışı ipekis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Neler tedavi oluyor.Ne hastalıklardan kurtuluyor insanlar ki seninkisi hastalık bile değil.Sadece düzeltilmesi gereken ufak bir sorun.Onu da zaten halledeceksin.Yazdıklarını okuyunca ne kadar hevesli olduğunu anladım.

Üzerindeki stresi atınca eminim sular seller gibi konuşacaksın.

Hepimiz senden güzel haberler bekliyoruz :)

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Birgün bunlara gülüp gecersin inş bunlarda geçer.Allah senle beraber tüm hastalara şifa versin dualarımız hep senle.:ok:
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah acil şifalar versin.umarım sıkıntın bir an önce biter.istediğin gibi bir konuşmayı yakalarsın.

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Efe. eminim ki bukadar destekle aşamayacağın hiçbir problem yok.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efekan kardeşim inşallah düzelirsin, dediğin gibi damdan düşenin halinden yine damdan düşen anlar. biz senin halinden, senin çektiğin zorluklardan ne kadar anlarız mulam, onun için ne olursa olsun denemekten vazgeçme, azmedersen başarırsın...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

06lkn66

• Ziyaretçi
efe benden yozgat sürmelisi istiyordunya hani eklemeyecem düzelince sen kendin türküyü okuyup siteye ekleyeceksin ona göre:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;109405
efe benden yozgat sürmelisi istiyordunya hani eklemeyecem düzelince sen kendin türküyü okuyup siteye ekleyeceksin ona göre:D

tamam öyle olsun bakalım :D  zaten bağlamada çalarım inş bi düzelelimde kendim söyleyip ekleyecem :)

başka istek parçalar olursa alabilirim duruma göre :D :D

06lkn66

• Ziyaretçi
sen şu konuşma işini hayırlısıyla bi hallette birlikte bağlama resitali yaparız:D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe ilk başta işi kafada bitirmek gerekir. Onu da sen halletmişin zaten , inan ki bu işi başarmış bil ,,,

tebrikler...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim