škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben gider olam :))

Ziyaretçi · 91 · 21709

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hakikatten gelişmeler sevindirici.
Susma dönemi niye acaba?:blm:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116224

zaanımca konuşması geçicimi değil mi onu öğrenmek için eğer tamamen geçtiyse 15 gün sonrada konuşur ama geçmediyse 15 gün sonra eski haline geri dönebilir.

efe_38

• Ziyaretçi
öncelikle allah her birinizden binlerce kez razı olsun :) işte bir başladım konuşmaya 13-14 yılın acısını çıkarıyorum :hhh: :D :D kursun sahibi bile inanamıyor bu ne biçim azim diye :ok:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116224

susma şöyle şimdi ben alıştım artık tempolu konuşmaya,takılmadan konuşuyorum çok şükür ama hızlanırsam 3-4 olmadı 5 gün sonra geri takılmalar başlar tempodan dolayı takılmıyorum :)

15 konuşmayıp hergün orda bu konuşmayı dinleyince ister istemez bilinçaltı eski konuşmayı unutuyor ve o konuşma yerleşiyor,şimdi ben pat diye hızlanıyım desem eski halime dönmem kaçınılmaz ama susma işin işine girince daha garanti oluyor :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;116228
...15 konuşmayıp hergün orda bu konuşmayı dinleyince ister istemez bilinçaltı eski konuşmayı unutuyor ve o konuşma yerleşiyor,şimdi ben pat diye hızlanıyım desem eski halime dönmem kaçınılmaz ama susma işin işine girince daha garanti oluyor :)
:hmm: Bir nevî rölantiye alma durumu. Gayet mantıklı.
Seni sonunda :lklk: konumunda görmek dileğiyle.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116230
:hmm: Bir nevî rölantiye alma durumu. Gayet mantıklı.
Seni sonunda :lklk: konumunda görmek dileğiyle.

aynen uğur abi :D :D rölantide cuk diye oturdu :ok:

o durumada gelecez allahın izniyle :)

06lkn66

• Ziyaretçi
hadi gözün aydın kardeşim başaracağın en başından belliydi zaten

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözün aydın Efe. İşten güçten mesajın başında yazamadım ama sorununu okudum. İnşallah bu günleride unutacaksın.

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben daha yeni gordum, girdim ve okudum yazini..

Ne kadar guzel yazmissin, temiz hislerinle derdini paylasmissin.. Gorunen o ki, azimlisin, insallah basaracaksin.. Allah yardimcin olsun.. sevgilerimle..

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ahaaa sonraki mesajlari da simdi okudum, bak basarmissin iste.. super:)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;116253
Gözün aydın Efe. İşten güçten mesajın başında yazamadım ama sorununu okudum. İnşallah bu günleride unutacaksın.

allaha razı olsun süleyman abi kayseriye gelirsen uzun uzun sohbet ederiz inş :)

Alıntı yapılan: alpko;116286
Ben daha yeni gordum, girdim ve okudum yazini..

Ne kadar guzel yazmissin, temiz hislerinle derdini paylasmissin.. Gorunen o ki, azimlisin, insallah basaracaksin.. Allah yardimcin olsun.. sevgilerimle..

Alıntı yapılan: alpko;116287
ahaaa sonraki mesajlari da simdi okudum, bak basarmissin iste.. super:)

başarma yolunda emin adımlarla yürüyoruz bakalım allah utandırmasın :) :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Senin adına sevindim iyi haberlerini bekliyoruz güzel bir türkü ile :D

06lkn66

• Ziyaretçi

Çevrimdışı jackal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
slm efe! bu bolumu daha once fark etmemistim,cok gecmis olsun ve iyi gelismelerden dolayida senin adina cok sevindim.inan insan isterse basaramayacagi hic bir sey yok.
yeterki kendin ile barisik ol!
[SIGPIC][/SIGPIC]
octavia tour trumf 1.9 / 74 kw

efe_38

• Ziyaretçi
yozgat sürmelisini okuyacam topraama sözüm var :D

işte susma dönemim pazartesi gününe alındı fazla beklemeyim diyorum hemen girip çıkıyım,susmadan çıktıktan 10 gün sonra hızlanma başlayacak gerçi ben bu halime bile binlerce kez şükrediyorum,eski halim nere şimdiki nere :)

artık konuşma merkezine gelen kişilerle ben konuşuyorum :D :D bugün dedimki nerden nereye :) daha 2 hafta önce ağzımı açamıyordum şimdi gelen kişilerle konuşuyorum,tekniğini anlatıyorum falan,adamlar inanmıyor kekeme olduğuma sonra ilk günkü videomu gösteriyoruz ağzı açık kalıyor herkezin :D bu arada mütiş ikna kabiliyetim varmış daha yeni farkettim öncede pek konuşmadığımdan bilmiyorum :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;116474
yozgat sürmelisini okuyacam topraama sözüm var :D

işte susma dönemim pazartesi gününe alındı fazla beklemeyim diyorum hemen girip çıkıyım,susmadan çıktıktan 10 gün sonra hızlanma başlayacak gerçi ben bu halime bile binlerce kez şükrediyorum,eski halim nere şimdiki nere :)

artık konuşma merkezine gelen kişilerle ben konuşuyorum :D :D bugün dedimki nerden nereye :) daha 2 hafta önce ağzımı açamıyordum şimdi gelen kişilerle konuşuyorum,tekniğini anlatıyorum falan,adamlar inanmıyor kekeme olduğuma sonra ilk günkü videomu gösteriyoruz ağzı açık kalıyor herkezin :D bu arada mütiş ikna kabiliyetim varmış daha yeni farkettim öncede pek konuşmadığımdan bilmiyorum :D
Bu süratle gidersen, ailen susturma merkezi arayacak kanımca.:kiki::lklk: