škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben gider olam :))

Ziyaretçi · 91 · 21703

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116509
Bu süratle gidersen, ailen susturma merkezi arayacak kanımca.:kiki::lklk:

:++::++::++::++::++::++:

hadi çıkar yılların acısını. belki de seni ileride bir firmanın halkla ilişkiler departmanının başında göreceğiz. bu azimle, hırsla devam et. yolun açık olsun.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116509
Bu süratle gidersen, ailen susturma merkezi arayacak kanımca.:kiki::lklk:

galiba öyle olacak :D :D dedem önceden beni çağırırdı gelde konuşak diye hani açılsın diyordu şimdi bir başlıyorum allahhh,susta diyemiyor :++::++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;116526
galiba öyle olacak :D :D dedem önceden beni çağırırdı gelde konuşak diye hani açılsın diyordu şimdi bir başlıyorum allahhh,susta diyemiyor :++::++:
Vuvuefe diye adın çıkmasın Kayseri illerinde sakın.:++::lol:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116543
Vuvuefe diye adın çıkmasın Kayseri illerinde sakın.:++::lol:

:huh::huh::haha::haha::++::++:

06lkn66

• Ziyaretçi
efenin ailesi foruma üye olup bildiğiniz susturma merkezi varsa adres verirmisiniz diyecek bakın görün:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;116583
efenin ailesi foruma üye olup bildiğiniz susturma merkezi varsa adres verirmisiniz diyecek bakın görün:D
:++::++::++:

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Efe Kardeşim,

Ben hep kısa süreler için foruma girip o anda dikkatimi çeken bölümleri aceleyle okuyup çıktığımdan bu konuya ilk kez girdim. Baştan sona kadar da ilgiyle okudum.

Sorunu halletme yolunda epeyce mesafe almış olmana çok sevindim. Sende bu azim oldukça her şeyi başaracağından eminim. Bizler manevi olarak her zaman arkandayız kardeşim. Seni çok tebrik ediyor ve güzel haberlerinin devamını bekliyorum.
 :clap::clap::clap:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Tebrik ederim sayın efe_38.  :)
Biz size güveniyoruz. Siz de kendinize güvenmeye devam ediniz. :)

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kardeşim tam gaz devam :)
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu görmemiştim daha önce...

Kardeşim tebrik ederim.

Üstesinden gelinmeyecek bir durum değil, ki geliyormuşsun :)

Kararlılığını sabrını kutluyorum. Aynen tam gaz devam :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Ugur A.

• Ziyaretçi
Konuyu dağıtayım biraz.:D
Alıntı yapılan: ernur;116701
Efe Kardeşim,

Ben hep kısa süreler için foruma girip o anda dikkatimi çeken bölümleri aceleyle okuyup çıktığımdan bu konuya ilk kez girdim. Baştan sona kadar da ilgiyle okudum.

Sorunu halletme yolunda epeyce mesafe almış olmana çok sevindim. Sende bu azim oldukça her şeyi başaracağından eminim. Bizler manevi olarak her zaman arkandayız kardeşim. Seni çok tebrik ediyor ve güzel haberlerinin devamını bekliyorum.

:clap::clap::clap:
Uzun zamandır ilk defa de bağlacını ayrı yazan birisine rastlıyorum.:clap::clap::clap::clap::clap::clap: :clap: :clap::clap:

efe_38

• Ziyaretçi
selamun aleyküm ST ailesi :)

3-4 gündür foruma girmedim,biraz kafamı dinlemek istedim virane gibi döndüm dolandım heralde iyi yaptım :)

dün susma dönemine girdim 15gün yani 6 temmuzda konuşmaya başlayacağım allahın izniyle :)

bu seferki baya psikolojik sorun yaratacak gibi :( 2 günde iyice kafayı yeme durumuna girdim allah sonumuzu hayır etsin...

inş konuşmaya başlayınca sizlerle paylaşacağım :)

06lkn66

• Ziyaretçi
sabır topraam şurda ne kaldı sen halledersin bunca şeyi başardın birazcıkta susuver ne olacağımış:D

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sabret hocam, sayılı gün çabuk geçer nasılsa. Konuşmak yasaksa yazmak da yasak değil ya :)  Buraya olur, başka forumlara olur, yaz içinden geçenleri...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi sus yaaaaa :D Şaka bir yana sonuçta işin ucunda düzelme var biraz onu düşün derim sonuçta 15 gün susucaksın ama ondan sonra hayatının sonuna kadar şakır şakır konuşucaksın Allahın izniyle:)