škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben gider olam :))

Ziyaretçi · 91 · 21761

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
kadirim doğru diyon zaten bende onu düşünerek sabrediyorum ama bu 3. susmam millet 1 tanede kafayı yerken ben 3.ye depar atıyorum :) neler çektiğim bir ben birde allah bilir 5 senedir gezmediğim il,kurs,doktor kalmadı zamanda daraldı seneye üniversite başlayacaz sonra askerlik,evlilik,iş derken...

zaten kendimi dağdan dağa taştan taşa vuruyorum stresimi atmak için dün bahçedeki yamuk kilit parkeleri söktüm tekrardan yaptım :D minibüs 8-9 aydır temizlenmemişti bir ona giriştim sadece iç temizliği 6.5 saat sürdü :D yarında çim biçme makinasını döküp bakımını yapıp tekrar takacam öbür günede allah kerim :hanz:

06lkn66

• Ziyaretçi
topraam bak fazla iş yapıyon baban ayda bi susturmaya kalkar bu hızla gidersen:Dşaka bi yana bu sefer son olacak inşallah topraam halledeceksin

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;118773
topraam bak fazla iş yapıyon baban ayda bi susturmaya kalkar bu hızla gidersen:Dşaka bi yana bu sefer son olacak inşallah topraam halledeceksin

içinemi doğdu be hemşerim :D babam zaten susmaya girdin 2 günde bahçe,araba falan adama döndü diyo :++:

06lkn66

• Ziyaretçi
:++::++::++::++:yozgatlıyız topraam düşünce aynı

efe_38

• Ziyaretçi
selamun aleyküm ST ailesi :) bugün konuşmaya başladım 15 günü sağ salim kapattık :) sabahtan beri telefon susmuyor mübarek arayan arayana :++:

konuşmam çok şükür güzel biraz sohbete girince hızlanıyorum sonra geri rölantiye biniyor,2 aydır pazar günü hariç hergün gittim 1.5 ay daha gidecem.ucunda bir hayat var elbet çekilir bu çile inş sonra sürücez sefasını :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;122323
selamun aleyküm ST ailesi :) bugün konuşmaya başladım 15 günü sağ salim kapattık :) sabahtan beri telefon susmuyor mübarek arayan arayana :++:

konuşmam çok şükür güzel biraz sohbete girince hızlanıyorum sonra geri rölantiye biniyor,2 aydır pazar günü hariç hergün gittim 1.5 ay daha gidecem.ucunda bir hayat var elbet çekilir bu çile inş sonra sürücez sefasını :)

Aleyküm selam Efe:)

Sana sadece;

Ugur A.

• Ziyaretçi
Tebrikler Efe kardeşim.

Can döveydin!:kork1:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper! :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

06lkn66

• Ziyaretçi
kardeşim kusura bakma yozgattaydım siteye giremedim kaç gündür gözün aydın çok sevindim senin adına ha bu arada ee benim sürmelim nerde:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;124327
kardeşim kusura bakma yozgattaydım siteye giremedim kaç gündür gözün aydın çok sevindim senin adına ha bu arada ee benim sürmelim nerde:D

bende 2-3 gündür giremedim foruma malum konuşma az biraz ilerleyince bizim inşaatte iş başı yaptım :) hergün gidip geliyom işte :)

benim anlayamadığım bir konu var,şimdi benim normal konuşmadan biraz daha yavaş konuşmam lazım her kelimenin ilk hecesini çok azda olsa uzatmam gerekiyor,ben başladımmı millet hızıma yetişemiyo :D takılma falan çok çok az binlerce şükür olsun ama ben bu konuda endişeliyim :(

bi taraftan konuş lan takılmıyon işte nolacak diyorum :D bir taraftanda takılma olursa gerisi çorap söküğü gibi gelir diyorum...

şimdi onunla biraz başım dertte az ama ilk heceyi uzatarak konuşmaya dikkat ediyorum bakalım nasıl olacak :)

topraam senin sürmeli işi yattı :++: bak ben burdan başlıyom devamını sen getirirsin :D yozgatı sel almış sornunu duman aman aman ben yarelendim aman :D devamı senden :hhh:

06lkn66

• Ziyaretçi
Bu dert beni iflah etmez deleyler
Benimdert çekmeye dermanım mı var
Aman  aman sürmelimaman

Kaşın çeğmelenmiş kirpik üstüne
Havada  bulutun ağdığı gibi

Aman aman ben yarelendim aman
Çığ gibi  düşmüş de gül sineler ıslanmış
Yağmurun güllere yağdığı gibi
Aman  aman sürmelim aman

ayıpsın topraam ne demek yaa buyur devamıda burda:D:D:D
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2010, 18:29:50 Gönderen: 06lkn66 »

06lkn66

• Ziyaretçi
ayrıca takılacam korkusunu kafaya takma kardeşim hallettin bitti işte her insanda korku olur yeni yürümeye başlayan bebek nasıl korkarsa sendede olacak biraz ama geçecek inş hiç eser kalmayacak topraam

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;124535
ayrıca takılacam korkusunu kafaya takma kardeşim hallettin bitti işte her insanda korku olur yeni yürümeye başlayan bebek nasıl korkarsa sendede olacak biraz ama geçecek inş hiç eser kalmayacak topraam

aynen be hemşerim artık diyorumki ben takılmıyorum işte gerisi yalan :ok:

bir şüphe düştümü içine bitirir adamı :( hoca diyo hızlanma bak takılırsın falan diyede ondan kafam biraz karışık :)