škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sis Farı

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 2333hb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2008 Fabiama sia farı taktırmayı düşünüyorum fakat skoda sitesindeki resimlerde gördüm  yuvarlak değilde dikdörtgen olanları var,acaba uyarmı servis olmaz diyor bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Fabia II ise aracınız değildir o gördükleriniz, o köşeli olanlar ilk kasa makyajsız 2004'e kadar olanlar için olabilir :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizin bahsettiğiniz sis farı viraj dönüş özellikli sis farı sanırım onlar Türkiyeye getirilmiyor onun için servis öyle demiştir.dediğiniz sis farı bu mu?

« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2010, 16:37:56 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yanlış hatırlmıyorsam hürel di servisin adı bizde elezığdan alacaktık aracı 70 hp yi 80 hp diye satmaya çalışınca almadıydık:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;109173
yanlış hatırlmıyorsam hürel di servisin adı bizde elezığdan alacaktık aracı 70 hp yi 80 hp diye satmaya çalışınca almadıydık:D

Yuh:ban:

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;109170
sizin bahsettiğiniz sis farı viraj dönüş özellikli sis farı sanırım onlar Türkiyeye getirilmiyor onun için servis öyle demiştir.dediğiniz sis farı bu mu?

Bu özellik 2008 ve sonrası passatlar da vag-com cihazı ile açılıyor serviste.muhtemelen skodalardada vardır.
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı 2333hb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dgn´isimli üyeden Alıntı
sizin bahsettiğiniz sis farı viraj dönüş özellikli sis farı sanırım onlar Türkiyeye getirilmiyor onun için servis öyle demiştir.dediğiniz sis farı bu mu

Dikdörtgen olupda bahsettiğiniz özellikte olmayanı yokmudur acaba?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 2333hb;109328
dgn´isimli üyeden Alıntı
sizin bahsettiğiniz sis farı viraj dönüş özellikli sis farı sanırım onlar Türkiyeye getirilmiyor onun için servis öyle demiştir.dediğiniz sis farı bu mu

Dikdörtgen olupda bahsettiğiniz özellikte olmayanı yokmudur acaba?

maalesef yoktur.Ama yurt dışından bulunabilir.

Çevrimdışı 2333hb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ozaman mecbburen yuvarlak olanı aktıracağız,bildiğiniz bi marka varmı acaba yadaservistemi taktırayım?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 2333hb;109348
Ozaman mecbburen yuvarlak olanı aktıracağız,bildiğiniz bi marka varmı acaba yadaservistemi taktırayım?

servis pahalıya takar gibime geliyor parçaları alıp herhangi bir ustada tatırabilirsiniz bide çıkma far anahtarı bulursanız 4 4lük olur sis farların markasını hella diye hatırlıyorum.Bu konu size yardımcı olabilir.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=937&highlight=roomster+sis+far%FD

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;109173
doğanıım arkadaşları bizim foruma yönlendirseydin belki birşeyler öğrenirlerdi...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Köşeli olanları normal şekilde takmak mümkün. Viraj sistemsiz de çalışır.

Çevrimdışı 2333hb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yuvarlak olanı sanayide bir yerde bulabildim skoda parçacısıymış orjinal dedi cerçevelerle birlikte 100 tl.diyor olmazsa markasına bakıp alayım.Ama dikdörtgen olan daha iyi yok bulamadım....
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2010, 13:17:25 Gönderen: 2333hb »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 2333hb;109480
Yuvarlak olanı sanayide bir yerde bulabildim skoda parçacısıymış orjinal dedi cerçevelerle birlikte 100 tl.diyor olmazsa markasına bakıp alayım.Ama dikdörtgen olan daha iyi yok bulamadım....

Transporter T5 sis farı da aynı, Hella olursa markası başın ağrımaz.