škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ön cam boom...

teyo58 · 34 · 13843

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
babamdan gelen haberlere göre ön cam çatlamış fiyatını nette bulamadım bilen arkadaşların yardımını bekliyoruz skoparın listesinde bulamadım acaba bulunmaması normal mi ???

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pek sevinmiyeceksin ama 9. ayda değiştirmiştik 391 TL + KDV fiyatı var. . .

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla sevinmedim :S ya işin ilginç tarafı komşu arabasını yıkıyormuş demiş sizin camda kirlenmiş bir su tutayım cam bardak gibi çatlamış hani havalarda o kadar sıcak değil sonra sıcak olsa bile o kadar hassas mı bu cam anlamadım neyse artık taktırması felan 500tl yi bulur hayırlısı olsun lastik parası cama gidecek :S

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teyo58;109604
valla sevinmedim :S ya işin ilginç tarafı komşu arabasını yıkıyormuş demiş sizin camda kirlenmiş bir su tutayım cam bardak gibi çatlamış hani havalarda o kadar sıcak değil sonra sıcak olsa bile o kadar hassas mı bu cam anlamadım neyse artık taktırması felan 500tl yi bulur hayırlısı olsun lastik parası cama gidecek :S

Kasko yokmu sizde?

31 Mayısa kadar parçada %20 indirim var haberiniz olsun :)

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasko yok bizde indirim yetkili serviste değişimlerde oluyor galiba???

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teyo58;109614
kasko yok bizde indirim yetkili serviste değişimlerde oluyor galiba???

Evet ama yan sanayi doraglass vs daha uygundur 250 tl civarında bulunabilir. .

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bakalım artık birkaç gün sonra memlekete gideceğim orjinalden yanayım ama duruma göre tercih edilebilir

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Geçmiş olsun.. Yaklaşık 2 hafta önce değiştirdik bizde, doraglass marka 150 liraya taktırdık.. Araç, '96 opel astra...
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Kasko yoksa sakın orjinal takmak gibi delikanlılıklar sergilemeyiniz, geçmiş olsun.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;109625
Geçmiş olsun.. Yaklaşık 2 hafta önce değiştirdik bizde, doraglass marka 150 liraya taktırdık.. Araç, '96 opel astra...

sizede geçmiş olsun galiba % 30-40  daha uygun orjinaline göre peki tercih edilebilir mi aslında hani o da cam bu da cam diyorsun bir yerde ama orjinalini kan çekiyor birde ışığı kırması felan filan yan sanayide ne kadar fark ediyor veya hiç mi farketmiyor

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;109628
Kasko yoksa sakın orjinal takmak gibi delikanlılıklar sergilemeyiniz, geçmiş olsun.

kalite farkı yoksa veya hani aradaki fiyat farkına değecek bir + durumu yoksa yan sanayide pek ala olabilir her ne kadar orjinale sempati duysakda özellikle motor parçalarında bu hat safhada cam da duruma göre davranmak daha mantıklı gibi

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ben 4 tane orjinal taktım yine kırıldı :lol:

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla artık şans bizimkiside orjinaldi ama su yüzünden kırılmış hala anlamadım tamam sıcak cama soğuk bir şey uygularsan kırılırda bu araba camı üstelik ön cam ve sivasta şuan öyle aşırı sıcak aşırı güneşli bir havada sanmıyorum ki olsun vardır bir hikmeti diyelim artık :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: teyo58;109630
sizede geçmiş olsun galiba % 30-40  daha uygun orjinaline göre peki tercih edilebilir mi aslında hani o da cam bu da cam diyorsun bir yerde ama orjinalini kan çekiyor birde ışığı kırması felan filan yan sanayide ne kadar fark ediyor veya hiç mi farketmiyor

Eski camdan daha güzel bence.. Orjinalden kesinlikle bi farkı yok, üstteki güneşliğine kadar aynı, doraglassta zaten öyle dandik dundik bi marka değil..

Araç opel olunca orjinal GM fiyatına bakmadım bile.. :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;109661
Eski camdan daha güzel bence.. Orjinalden kesinlikle bi farkı yok, üstteki güneşliğine kadar aynı, doraglassta zaten öyle dandik dundik bi marka değil..

Araç opel olunca orjinal GM fiyatına bakmadım bile.. :D

o zaman bizde takalım doraglass cebimizde kalsın paramız :D acaba nette fiyatini öğrenebileceğim bir adres var mı :hanz: