škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Civciv - Bursa tavuk açık cezaevi :) (yeni fotolar)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu da videosu HD kalitede :D

http://vimeo.com/12155851
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buluşmaya kadar iyi besle şunları, çeviririz ikisinide mis gibi :hanz::hanz::hanz:

efe_38

• Ziyaretçi
abi bunların karınlarınamı ney basıyorlar sonra dışkı atıp atmadığına göre cinsiyet belirlemesi yapılıyor :) yazlık evin arkasında cücük çiftliği varda ondan biliyorum :)

anca 3-4 aya kesim aşamasına gelir,solucan falan çok yemesin eti kokuyor.fenni yemde çok yemesin eti ot gibi oluyor :D

06lkn66

• Ziyaretçi
mönümü hazırlanacak hayvanlara efe ne bulurlarsa yiyecekler :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;110760
abi bunların karınlarınamı ney basıyorlar sonra dışkı atıp atmadığına göre cinsiyet belirlemesi yapılıyor :) yazlık evin arkasında cücük çiftliği varda ondan biliyorum :)

anca 3-4 aya kesim aşamasına gelir,solucan falan çok yemesin eti kokuyor.fenni yemde çok yemesin eti ot gibi oluyor :D

Biraz daha açıklık getirirsen Efe ona göre yediririz..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;110858
sen boşver gökhaanııım onlar ne bulursa yer sen merak etme...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;110793
mönümü hazırlanacak hayvanlara efe ne bulurlarsa yiyecekler :D

mönüyü aşağıya yazıyom topraamm :D

gökhan abi,aslında çok yayılması lazım ama topraktan solucanı bulupta önüne ata ata büyütürseniz etini yiyemezsiniz mundar olur gider vallaha :++:

fenni yem verilebilir ama onada alıştırmamak lazım yoksa buğdaya arpaya hiç bakmıyor bile,birde fenni yem verilirse etinin lezzetinin markette satılan tavuktan falan farkı kalmaz :)

evden artan yeşillik(maydonoz,marul vs.) varsa onu verirseniz,hem değişik birşeyler yemiş olur hemde vitaminini alır :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;110878
mönüyü aşağıya yazıyom topraamm :D

gökhan abi,aslında çok yayılması lazım ama topraktan solucanı bulupta önüne ata ata büyütürseniz etini yiyemezsiniz mundar olur gider vallaha :++:

fenni yem verilebilir ama onada alıştırmamak lazım yoksa buğdaya arpaya hiç bakmıyor bile,birde fenni yem verilirse etinin lezzetinin markette satılan tavuktan falan farkı kalmaz :)

evden artan yeşillik(maydonoz,marul vs.) varsa onu verirseniz,hem değişik birşeyler yemiş olur hemde vitaminini alır :ok:

Buğday falan yerlermi acaba şimdiden..2 haftalık falan oldular..

Bahçeye salıyoruz solucan bulup önlerine atmıyoruz.Sanmıyorum solucan yediklerini..

Yeşillik vermeye başladık..

Bunlar sanırım horoz olacak..Yakın zamanda 2 tane daha civciv alıp büyütmek istiyorum.Ama bunları özellikle tavuk olmalarına dikkat edeceğim :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

06lkn66

• Ziyaretçi
dedemlerin tavukları var evin arkasında boş arazi var salıyoruz kendileri akşam mesai bitiminde eve geliyolar:D ne yedikleride meçhul ama etleri çok güzel oluyo hele bi tanesi vardı tadını hala unutamam bi gün gözüme birini kestirdim küçüklük işte bide inadın biriyim dedeme söyledim kes yiyelim diye yok olmaz en çok yumurtlyan tavuk o dedi ben bunu kestiririm dedim içimden ertesi gün bisiklet sürüyorum baktım bu lavuk pardon tavuk erken gelmiş tek başına dönüp duruyo bisikletle düştüm peşine açık araziye çıktı aklı sıra kurtulacak vitesi 18e çaktım buna arkadan bi yapıştırmışım tavuk on dakkaya mefta hadi şimdide kesmeyinde görelim dedim ne lezzetliydi bee tadını hala unutamam şimdi yaparmıyım öldürseler yapmam o hareketi:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;110888
Buğday falan yerlermi acaba şimdiden..2 haftalık falan oldular..

Bahçeye salıyoruz solucan bulup önlerine atmıyoruz.Sanmıyorum solucan yediklerini..

Yeşillik vermeye başladık..

Bunlar sanırım horoz olacak..Yakın zamanda 2 tane daha civciv alıp büyütmek istiyorum.Ama bunları özellikle tavuk olmalarına dikkat edeceğim :D

şimdiden fenni yeme alışırlarsa ilerde buğdayın falan yüzüne bakmazlar demek istedim abi yoksa şimdi yeseler boğazlarına durur :++::++:

başka alacaksan abi et tavuğu olmasına dikkat ette sonra seni hayal kırıklığına uğratmasınlar :hanz::hanz:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işte has atmosferik :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Ugur A.

• Ziyaretçi
Sabahları; kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, bir dilim kızarmış ekmek, üç-beş adet zeytin, iki yemek kaşığı havyar.

Öğlenleri; sebze ağırlıklı ve ilaveten pilav, makarna tarzı şeyler, dürüm, döner falan da olabilir.

Akşamları; çorba, bir dilim kızarmış ekmek abartmamak şartıyla yeşillik, dana antrikot.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;110917
Sabahları; kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, bir dilim kızarmış ekmek, üç-beş adet zeytin, iki yemek kaşığı havyar.

Öğlenleri; sebze ağırlıklı ve ilaveten pilav, makarna tarzı şeyler, dürüm, döner falan da olabilir.

Akşamları; çorba, bir dilim kızarmış ekmek abartmamak şartıyla yeşillik, dana antrikot.

:++::++::++::++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla köyde bizim kediyi bacaklarımın arasına kıstırıp ağzına zorla rakı döktüğümü hatırlıyorum, hayvan sakin sakin gerinme hareketleriyle yürümeye başlayıp kuyruk dikip saçma sapan miyavlamaya başladıydı.

İçir abi içir, hayvan güzel olsun ki etide güzel olsun.