škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

E30 Umu Satıyorum, 85 model 316

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işlerdirimdeki değişiklik yüzünden aracımı satıyorum ticari bir araca ihtiyacım var o yüzden satılıktır aracım
bildiğiniz gibi yeni toplamıştım aracı bir kaç hafta kullanabildim ama işlerimdeki ani değişiklik ve borç altına girmeden iş yapmak istediğim için aracı satmayı düşünüyorum satılmazsada kredi çekerim aracım kalsın derim bana maliyeti 15 binleri buldu ama ben fiyat olarak 8.200 istiyorum
araçla ilgili her hangi bir sorun yoktur niyetimiz işimiz için gerekli olan ticari bir araç almak niyetimiz elimizdeki aracı sattıktan sonra sıfır doblo 1.6 multijet elegance almak

çevrenizde soran olursa diye aklınızda bulunsum aracım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otom...yakisikli/detay
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

efe_38

• Ziyaretçi
hayırlı satışlar :)  bizim e30 satılığa çıkmış :( alan adam heralde hiç masraf yapmayacak :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağolun arkadaşlar hayırlı diyelim artık
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı satışlar umarım istediğiniz gibi olur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağolun arkadaşlar umarım borç altına girmeden bu satışı gerçekleşir
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün bir takas teklifi aldım ve aracın üstüne 20 bin tl ödersek anlaşmış olacaz sizce bu araç nasıldır sıfır doblo düşünüyordum ama yıldız kendine çekiyor işte

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-mercedes-vito-mercedes-vitoria-109-cdi/detay/
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;110588
bugün bir takas teklifi aldım ve aracın üstüne 20 bin tl ödersek anlaşmış olacaz sizce bu araç nasıldır sıfır doblo düşünüyordum ama yıldız kendine çekiyor işte

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-mercedes-vito-mercedes-vitoria-109-cdi/detay/

237.000 km azımsanacak bir km değil... bunu iyi bakım gören bir araç için söylüyorum :confused:
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kevepsi;110592
237.000 km azımsanacak bir km değil... bunu iyi bakım gören bir araç için söylüyorum :confused:

alman araçlarında heleki mercedeste km beni pek korkutmuyor çünkü genelde bu araçları alanlar bakımları eksik etmeyecek ve çoğunlukla servise yollayacak kişiler oldukları için sorun çıkartmazlar ama benim asıl merak ettiğim ben bu aracı sadece iş için kullanacam yakıtı ve yüklü halde çekişi nasıl olur
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tork sayesinde hantallık olmayacktır ama yarş falan yapabilecek kapasitedede olmayacaktır. :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;110629
tork sayesinde hantallık olmayacktır ama yarş falan yapabilecek kapasitedede olmayacaktır. :)

ya zaten yarış falan bu ülkede bu benzin mazot fiyatlarıyla imkasız hele bizim gibi sürekli çalışmak zorunda olanlara :)

amacım sadece yükte rampada kesilmeden gidebilsin
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;110588

Bi rallici abim arabaları mercedes ve diğerleri diye ayırırdı :).Babamın 98 vip vitosu vardı 160.000 de sattık arabanın bi kere bozulduğunu görmedim sadece aküsü bittiğinde çalışmamıştı :++:.Babamın çok sıkıntı çektiği konulardan biride vize idi araç 9+1 ama vip olarak değiştirilmiş ve ruhsata işlenmemiş o yüzden vizede hep problem yaşadı 9+1 koltuk tak gel dediler hep oda her seferindede tanıdık bulup yaptırdı :haha: eğer bu araçdada koltuk ruhsata işli değilse yandınız+kilometre biraz sıkındı ağır bakım gerektirebilir mercedes bu parçası şahin parçasına benzemez dikkatli olmak lazım.bizim diskleri değiştirmek zorunda idik 4000 küsür tl ye :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2010, 18:07:25 Gönderen: Ergn »
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence sıfır al doblo vs.

merso insanın aklını cemiyor degil ama km çok yüksek. mantık sıfır garantili olmasından yana.