škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 Kasım Pazar "Detailing Garage" Ankara Buluşması

ernur · 231 · 77122

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mert0640;156195
hakan pazar günü tüm dükkanlar kapalı oluyo park sıkıntısı olmaz...
gelmek istersen ctesi beklerim :)
artık örnek uygulama vs ne isterseniz yaparız...amacım kendi reklamımı yapmak değil...
o yüzden siz ne isterseniz o olur...burdaki tek amacım bu işe gönül vermiş insanların faydalana bileceği bi mekanın olduğunu duyurmak :)
artık planlar yapılır...uygun olursa pazar günü bekliyorum hepinizi...
hakan ctesi uğra isetrsen senle önceden bi tanışmış oluruz :)

Tamam abi yarın bi nabzını tutalım üyelerin bakalım ne diyorlar bana esiverir uğrarım. :)

Alıntı yapılan: rayen;156197
Hayırlı olsun. Ayrıca reklam olsun yazın. Oraya buraya gideceğimize size geliriz.
Bu buluşma bayram sonrasına kalır da katılırım diye düşünmüştüm ama, olmadı.
11 Kasımda memlekete kaçıyorum. Olmadı Ankara davşanı ile gazete kağıdına sarılı ikili bir buluşma yaparız artık Göksu'da. :++:

Olmadı Canberklerin ordaki rampaya çeker manzaraya karşı demleniriz abi :D Haaa unutmadan babamdanda 5 yaş küçüksünüz amca desem olur mu sora görünce bu muydun sen lan deme :++: :++: :++: :++:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamdır, Ankamall'a bırakır sonra biz takılırız. :rock1:
Arabasız buluşmaya katılınırmı yav?:kart:Saat belli olsun biz erkenden çıkarız yola...

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mert0640;156182
arkadaşlar reklam olur diye yazmıyordum ama daha taze dükkan açtım...
isterseniz pazar dükkanda toplanalım...hem ortam tam bizlere göre...
Detailing Garage :)

Mert hayırlı olsun, senin ve bizim adımıza sevindim.
Aslında iyi olur, alışveriş merkezlerinde pek rahat olmuyor,
önce bir tanışma faslı olur daha sonraki toplantıları da varil mangallı yaparız, hem iş hem keyif ,(sanayı işi- herkes gelirken bir şeyler getirir.)

Alıntı yapılan: hakanerdogan;156191
Araçları bırakabileceğimiz yer var mı dükkan çevresinde? Detailing ağırlıklı buluşma olacaksa belki daha iyi olur zira skodacılık pek kalmadı zaten :D

Ben çeyizi makineyi kasaya doldurur gelirim şayet diğer üyelere uyarsa. Cumartesi açıksanız önden bi ziyarette geçebilirim. Örnek uygulama falan yapacak mısınız vs...

Üyeler bilir gerisini gayrı. Duruma göre yarın öbürsü gün karar verilir.

Hakan gündüz olması daha iyi olur, pazar akşamına kalırsa ; ertesi günü arife milletin yapacağı işler olur, hem de gündüz ufak, tefek uygulamalar da yapabiliriz.

çeyizlerdeki malzemeleri kıyaslama da yaparız.....

Tam adresi google den indirip, yapıştırabilirsen faydası olur...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hava güzel olursa Tigem çok iyi,ama yağmur yağarsa... Cepa veya Kent Park'ın en alt otoparkları bomboş oluyor. Hava bozarsa alternatif olabilir.

Düzeltme:

Önceki sayfadaki mesajı görmemişim. Dükkan olursa çok daha iyi olur tabiki. Eğer herkes hemfikirse ben buluşmanın Mert arkadaşımın yeni açtığı mekanda olması kanaatindeyim. Hem bir dünya örnek uygulama yapılır hem de yeni açılan mekanı ıslatmış oluruz :) Herkes çeyizini de getirebilirse İstanbul'daki buluşmaya benzer bir buluşma da biz yapabiliriz.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 12:45:05 Gönderen: mc pherson »

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;156254
Hava güzel olursa Tigem çok iyi,ama yağmur yağarsa... Cepa veya Kent Park'ın en alt otoparkları bomboş oluyor. Hava bozarsa alternatif olabilir.

Düzeltme:

Önceki sayfadaki mesajı görmemişim. Dükkan olursa çok daha iyi olur tabiki. Eğer herkes hemfikirse ben buluşmanın Mert arkadaşımın yeni açtığı mekanda olması kanaatindeyim. Hem bir dünya örnek uygulama yapılır hem de yeni açılan mekanı ıslatmış oluruz :) Herkes çeyizini de getirebilirse İstanbul'daki buluşmaya benzer bir buluşma da biz yapabiliriz.

Walla heyecan yaptım şimdi elim ayağıma dolaştı vışşş. Mekan nereyse ben oradayım Pazar günü hadi bismillah Ankara...:+1:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Pazar günü o zaman gündüz vakitlicek dükkanda buluşalım. Ben Mert Abi'nin yanına cuma veya cumartesi giderim nasip olursa.

Herkes dilediğince malzemelerini getirir diye umuyorum tabi bahanesi bu maksat tanışmak muhabbet olsun.

Bir diğer mevzu Hikmet Abi'nin dediği yeme içme mevzusu. Burda bize Mert Abi'nin OK vermesi gerekli, zira yer mekan onun imkanlarını o bilir. Şayet uyarsa biri mangal getirir ben kömürü alırım ve herkes kendi bi kaç parça etini içeceğini vs...

O zaman Mert Abi'yede uyması koşulu ile Pazar günü saat tam 12.00 diyorum ben. Zira ne erken ne geç bir vakit, örnek bi kaç uygulama yapılacaksa ve arefe öncesi gün ise geç saatlere kadarda kalamaz herkes, tabi pazar sabahı milleti 9'da kaldırmayada gerek yok, 12 iyi diyorum.

Her türlü fikir değerlendirilir. :)

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
11.00 daha mantıklı değil mi Hakan,saat 16.00 dedi mi hava kararmaya başlıyor zaten. Yemek de olacaksa vakit yetmeyebilir.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla abi ben 09:30'da bile gelirim problem değil, ama o kadar erkence kalkıp hazırlanıp gelebilir mi üyeler, İvedik aha şura camdan baksam görüyorum bana dert değil :D

O zaman buluşma saati 11.00 ilan edilir ama 11.30-12.00 civarlarına kadar beklenilebilirde.

Nabız önemli bu konularda bakalım talep hangi yönlü gelecek, daha çok var bi yazsınlar bakalım başta dükkan sahibide olmak üzere, perşembeye temiz başlıkla ilan ettiririz. :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana 11'de uyar ama ne kadar erkene alınırsa Niğde'den o kadar erken çıkmak zorunda kalırım. İvedik nerdeydi ya?
Bu arada tarih belli olduğuna göre yeni bir başlık açılsa daha iyi olacak...

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın Ankara ya geliyorum inş.:bnn:pazar gününe kadar ordayım ama pazar ne zaman işimiz biter bimiyorum.Keşke bende katılabilseydim :(
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ne kadar erken olursa o kadar vaktimiz olur, 11 bile geç bana kalırsa, 10:30 desek klasik özelliğimizle 11e anca toparlanırız. Hatta şöyle uygun bir yerde toplanıp konvoy halinde İvediğe doğru yol alsak cafcaflı olur walla:rock1::favo1:

Çevrimdışı guven///m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tarihteizbirakanlar.com
arkadaslar forumumuza uye mert 06 ivedik organize sanayiinde garaj actı bulusma yerini orası olarak belırleye bılırsınız hersey var deneme bıle yapılabılır ben derım kı orası bızım ıcın uygun
BİR TUTKUDUR BMW

Çevrimdışı Mehmet Selim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ivedikteki yerin krokisi varsa koyarsanız başka illerden gelen arkadaşlarımız yerinizi daha iyi bulur. :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: guven///m;156399
arkadaslar forumumuza uye mert 06 ivedik organize sanayiinde garaj actı bulusma yerini orası olarak belırleye bılırsınız hersey var deneme bıle yapılabılır ben derım kı orası bızım ıcın uygun

Bizde tam bunu konuşuyorduk :D