škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 Kasım Pazar "Detailing Garage" Ankara Buluşması

ernur · 231 · 78460

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;156618
Yemek işi olacakmı ? Konuya açıklık getirelim...

Boşver gel sen oluru olmazı napcan olmazsa olmaz olursada Niğde'den gelicen sana hani yimeğin mi dicem :D Hallederiz ;)

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fabiamla ufak bi kaza yaptım. Tamirciden cumartesi için söz aldım. Eğer cumartesi çıkarsa bende katılmak isterim.

Birde bir öneride bulunmak istiyorum. Bi ara paintball buluşması gibi bişiler yapsak :D
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 11:05:30 Gönderen: LiLPlayya »
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o saatte gelebilmem mümkün değil çünkü nöbetçiyim pazar günü.Akşam 5 gibi olsaydı direkt işten çıkıp gelebilirdim :( Eğer akşama kadar sürerse işden çıkıp uğrarım sizin yanınıza ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: LiLPlayya;156661
Fabiamla ufak bi kaza yaptım. Tamirciden cumartesi için söz aldım. Eğer cumartesi çıkarsa bende katılmak isterim.

Geçmiş olsun.

Çevrimdışı guven///m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tarihteizbirakanlar.com

Birde bir öneride bulunmak istiyorum. Bi ara paintball buluşması gibi bişiler yapsak :D
zaferim gecmiş olsun
BİR TUTKUDUR BMW

Çevrimdışı Mehmet Selim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

çok geçmiş olsun.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çankaya tarafından gelen varmı arkadaşlar ben kaybolurum ivedikte falan bu taraflardan gelen varsa buluşup arka arkaya gidelim

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sülüman abi adanaya gelmedın ankaraya gidiyon kırıldım bah...
trene binsem mi cumartesi akşamından.ben bulurum ivediği.öğrendik sağı solu hakanım sağolsun..

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;156825
sülüman abi adanaya gelmedın ankaraya gidiyon kırıldım bah...
trene binsem mi cumartesi akşamından.ben bulurum ivediği.öğrendik sağı solu hakanım sağolsun..

Sen bilsen kat defa senin dükkanı aradığımı, herhalde Adana'da yolları karıştırdım tek yön ya. Ama bayramda görüşcez inşallah.
Niğde'ye gel, yada yoldan alayım ben seni. Pazar sabah 7'de yola çıkacaz kısmetse. Dönüşde de bırakırım ben seni gittiğimiz yere kadar. :ok:

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efsanea_06;156471
abi bir yerde buluşup gitsek olur mu bende fatihteyim:)

olur bana da uyar isterseniz uygun bir saatte optimum park sahasında buluşabiliriz:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgca;156833
olur bana da uyar isterseniz uygun bir saatte optimum park sahasında buluşabiliriz:ok:

Optimum'un karşısında oturuyorum :lol:

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan Hocam o zaman Fatih&Sincan ekibi optimumda toplanalım ne dersin?

hayret o kadar skoda arar gözlerim o civarda nasıl oldu da senin aracı göremedim..

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;156831
Sen bilsen kat defa senin dükkanı aradığımı, herhalde Adana'da yolları karıştırdım tek yön ya. Ama bayramda görüşcez inşallah.
Niğde'ye gel, yada yoldan alayım ben seni. Pazar sabah 7'de yola çıkacaz kısmetse. Dönüşde de bırakırım ben seni gittiğimiz yere kadar. :ok:

inşallah abi beklerim bu sefer karıştırma..kısmet abi bakarsın ankaraya giderim derim bi aksilik olur.hayırlısı bakalım.cumartesi akşama kadar bi haber veririm..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgca;156839
Hakan Hocam o zaman Fatih&Sincan ekibi optimumda toplanalım ne dersin?

hayret o kadar skoda arar gözlerim o civarda nasıl oldu da senin aracı göremedim..

Şimdi şöle, Süleyman Abi'nin durum önemli, Ankara'ya girerse o vakitler belki onu alırım yengeyi bi yerlere bırakma durumu söz konusu olduğundan kendisine yardımcı olurum, duruma göre bakarız yani ilerleyen günlerde netleşir.

Ben arabayla pek o cenahta takılmam Ayaş Yoluna çıktığım gibi Ankara'dayım, bi evden çıkarken bi de eve gelirken, pek dolanmam arabayla o civarda :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan hanım Optimum'a gitmek istiyormuş. Ama ben GPS neyin yolumu bulurum. Beni beklemenize gerek yok. Bu optimum'un koordinatlarını göndersene Eryaman'damıydı?