škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 Kasım Pazar "Detailing Garage" Ankara Buluşması

ernur · 231 · 78431

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;156843
Hakan hanım Optimum'a gitmek istiyormuş. Ama ben GPS neyin yolumu bulurum. Beni beklemenize gerek yok. Bu optimum'un koordinatlarını göndersene Eryaman'damıydı?

He benim karşımda şu an el sallasam görürsün ordan :D :D :D

Optimum Outlet Center

39°57'55.21"K
 32°37'55.15"E

Koordinatları yukarki şekilde. Optimum'un önündeki yol Ayaş Yolu. O yola çıktın mı dosdoğru gel görürsün. Bak Konya Yolu, İstanbul Yolu, Ayaş Yolu adım başı radar dolu, dikkat et gözünü seveyim Niğde'ye dönünce 2 depo mazot parasıda ceza ödeme. Sınır 70 km/s. Çok dikkatli ol. Yerlerini anlatırımda tarifi bilmeyene zor, sen yavaş gel Ankara'ya girince. Yolun tepesinde şerit başına birer kameralı şekilde. Dalıpta geç farkedersen göm frene.

Optimum için sen aşağıdaki haritaya göre sağdan gelicen, resimdeki gibi değil oralar alt-üst geçitli alengirli kavşaklar yapıldı güncel değil, Optimum'un karşısında Shell'i gördün mü devam etme alttan, en sağa ayrıl kavşaktan geçiş var.

Aslında sizide karşılayıp alıp geçsem oluru var ama 7'de çıkarsan 12.00-12.30 gibi buralarda olman muhtemel o gün telefonlaşırız ;)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LiLPlayya;156661
Fabiamla ufak bi kaza yaptım. Tamirciden cumartesi için söz aldım. Eğer cumartesi çıkarsa bende katılmak isterim.

Birde bir öneride bulunmak istiyorum. Bi ara paintball buluşması gibi bişiler yapsak :D

Zafer geçmiş olsun, gelebilirsen biraz moralin düzelir, benimde göstergedeki soruna canım sıkılıyor, biraz kafa dağıtırız....
hep beraber tanışmış oluruz.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
HİKO::::::::::HİKMET DEMİRTAŞ
2- MEHMET SELİM GÜNGÖR
3- mc pherson - A.Göker DERYA
4- BerkerCELIK
5-Hakan
6-guven///M guven duman
7- mdindas
8-efsanea_06=>Abdullah
9-silver////hasan ali
10-Şahinbey; Şahinİlhan-Arda..
11-Suleyman + Can (benim bebe :) avatarımdaki kravatlı şahıs...)
12- Dgca - İbrahim

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;156590
Abi buluşma gününden önceki gitme planını diyorsun değil mi? O zaman ararım ben seni.
Evet Hakan,cumartesiden bahsediyorum.Telefonlaşıp beraber gidelim.
Yeniden...

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;156856
Zafer geçmiş olsun, gelebilirsen biraz moralin düzelir, benimde göstergedeki soruna canım sıkılıyor, biraz kafa dağıtırız....
hep beraber tanışmış oluruz.

Abim sağolasın. Gelmeyi çok isterim. İnşallah yanınızda olacağım.
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;156822
çankaya tarafından gelen varmı arkadaşlar ben kaybolurum ivedikte falan bu taraflardan gelen varsa buluşup arka arkaya gidelim
Yunus Emre pazar günü büyük ihtimal araba olmayacak bende,eğer yolu bulamam diyorsan armadanın önünde buluşup seninle gelebilirim.

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Eveet, bugün şahsen okuldan arkadaşımın arabasınıda alıp Detailing Garage'a uğradık =))

Sağolsun dükkan sahibimiz, Mert, harika ürünler ve bilinçli ve doğru teknikleri ile Detaylı İç Dış bir temizlik yaptı...

Yapılanlar Sırasıyla;

*Kirli Jant üstüne direk Atas Jant Temizleyici
*Kirli araç üstüne direk Atas ile köpük,
*Köpüklerin inmesi beklendi ve basınçlı su ile temizlendi.
*Tekrar köpük + Kuzu Postu Wash Mitt ile Yıkama
*Atas Hidrolak ile tüm araca Fısfıs uygulaması
*Hemen ardından MF bez ile silmeden tekrar su ile durulama
*Ardından UBER havlu ile kurulama
*Kurulama ardından Silke Detailer ile Quick WipeOut =)

İç Mekan için;
*Koltuktaki kirli bölgelere Vinet ile müdehale
*Makina ile iç temizlik
*Paspasların yıkanması
*Atas Plak2 ile iç plastik temizliği
*Atas ELMA kokusu sıkıldı
*Paspaslarda ayak izi olmaması için ve siyah görünmeleri için Plak2 Uygulaması

Vee aracın karşısına geçip : Vayyy be ne temizlendi ama diyip bakışlarımız =))

Tekrar Teşekkürler...

Yarın sabahtanda tekrar gidiyorum bu seferde kendi arabamı götüreceğim. Normalde aracımı benden başkası yıkayamazdı, elini süremezdi, izin vermem hep kendim yıkardım ama artık güvenebileceğim bir yer var... Detailing Garage... (reklam gibi oldu ama yanlış anlaşılmasın- bu işi TR standartları dışında sanayi ustası mantığı ile değilde İngiltere Detailercısı gibi yapan tek yer olduğunu iddia ediyorum...)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;156854
He benim karşımda şu an el sallasam görürsün ordan :D :D :D

Optimum Outlet Center

39°57'55.21"K
 32°37'55.15"E

Koordinatları yukarki şekilde. Optimum'un önündeki yol Ayaş Yolu. O yola çıktın mı dosdoğru gel görürsün. Bak Konya Yolu, İstanbul Yolu, Ayaş Yolu adım başı radar dolu, dikkat et gözünü seveyim Niğde'ye dönünce 2 depo mazot parasıda ceza ödeme. Sınır 70 km/s. Çok dikkatli ol. Yerlerini anlatırımda tarifi bilmeyene zor, sen yavaş gel Ankara'ya girince. Yolun tepesinde şerit başına birer kameralı şekilde. Dalıpta geç farkedersen göm frene.

Optimum için sen aşağıdaki haritaya göre sağdan gelicen, resimdeki gibi değil oralar alt-üst geçitli alengirli kavşaklar yapıldı güncel değil, Optimum'un karşısında Shell'i gördün mü devam etme alttan, en sağa ayrıl kavşaktan geçiş var.

Aslında sizide karşılayıp alıp geçsem oluru var ama 7'de çıkarsan 12.00-12.30 gibi buralarda olman muhtemel o gün telefonlaşırız ;)

Acelem yok erken çıkarım Hakan, 6 gibi. Telefonlaşırız tabiki...

Çevrimdışı mert0640

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;156918
Eveet, bugün şahsen okuldan arkadaşımın arabasınıda alıp Detailing Garage'a uğradık =))

Sağolsun dükkan sahibimiz, Mert, harika ürünler ve bilinçli ve doğru teknikleri ile Detaylı İç Dış bir temizlik yaptı...

Yapılanlar Sırasıyla;

*Kirli Jant üstüne direk Atas Jant Temizleyici
*Kirli araç üstüne direk Atas ile köpük,
*Köpüklerin inmesi beklendi ve basınçlı su ile temizlendi.
*Tekrar köpük + Kuzu Postu Wash Mitt ile Yıkama
*Atas Hidrolak ile tüm araca Fısfıs uygulaması
*Hemen ardından MF bez ile silmeden tekrar su ile durulama
*Ardından UBER havlu ile kurulama
*Kurulama ardından Silke Detailer ile Quick WipeOut =)

İç Mekan için;
*Koltuktaki kirli bölgelere Vinet ile müdehale
*Makina ile iç temizlik
*Paspasların yıkanması
*Atas Plak2 ile iç plastik temizliği
*Atas ELMA kokusu sıkıldı
*Paspaslarda ayak izi olmaması için ve siyah görünmeleri için Plak2 Uygulaması

Vee aracın karşısına geçip : Vayyy be ne temizlendi ama diyip bakışlarımız =))

Tekrar Teşekkürler...

Yarın sabahtanda tekrar gidiyorum bu seferde kendi arabamı götüreceğim. Normalde aracımı benden başkası yıkayamazdı, elini süremezdi, izin vermem hep kendim yıkardım ama artık güvenebileceğim bir yer var... Detailing Garage... (reklam gibi oldu ama yanlış anlaşılmasın- bu işi TR standartları dışında sanayi ustası mantığı ile değilde İngiltere Detailercısı gibi yapan tek yer olduğunu iddia ediyorum...)
sağol kardeşim bana güvenip arabanı emanet edeceğin için...:)
bu gün eve gelirken süper bi fırça aldım böyle sert tüylü onla yıkarım seninkini mis gibi olur:haha:
Detailing Garage
0537 623 54 52

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgca;156833
olur bana da uyar isterseniz uygun bir saatte optimum park sahasında buluşabiliriz:ok:
tamam abi siz bir saat belirleyin o saatte ordayım:ok:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;156899
Yunus Emre pazar günü büyük ihtimal araba olmayacak bende,eğer yolu bulamam diyorsan armadanın önünde buluşup seninle gelebilirim.

tamam abi armada değilde başka bir yerde olur sana daha kolay alırım seni :)

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende geliyorum  :)
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 13:08:45 Gönderen: omer06 »