škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hız sabitleyici taktırdım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
temmuzda bi Osmaniye yapmam gerek , uçakla mı gitsem? yoksa bizim takayla mı ? takayla yaklaşık kaç saat sürer ?

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet , uçakla gelsem bide Adanadan Osmaniyeye geçmek var ...arabayla gelsem direkt Osmaniye

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul Adana otobüsle yaklaşık 12 saat sürüyor. İstanbul - Osmaniye'de 13 diyelim.
Sizin kullanımınıza bağlı olarak süre azalacaktır.
Fakat uçakla 1.5 saat İstanbul - Adana 2 saatde Adana - Osmaniye sürer. Uçağı tercih edin bence.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim octiye olmuyor sanırım gaz kelebeği telli elektronik olanlarda bu sistem mevcut?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;110894
Bizim octiye olmuyor sanırım gaz kelebeği telli elektronik olanlarda bu sistem mevcut?
gaz telli olanlarda başka bir çok parça değişiyor :) bu kadar ucuza çıkmıyor.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;110894
Ufak bir ateş tuğlası fazlasıyla iş görür kanaatindeyim.:rm:

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
acaba renault laguna 2 ye de olurmu benim ya :) 1.6 larda yok ama 2.0 sıfırlarda var aracın bilen duyan warmı acaba? :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertozbek;111092
acaba renault laguna 2 ye de olurmu benim ya :) 1.6 larda yok ama 2.0 sıfırlarda var aracın bilen duyan warmı acaba? :)

Şindi evli çocuklu falan bi izlenim bırakmadın bende, o sebepten öle arkada çocuk koltuğunda evladın, yanında karın akraba çekiştire çekiştire sakin bi şekilde yol alırken gaza basmaya üşenecek bi adam değilsindir kanımca.

Hani böle artık evli mutlu çocuklu falan olursun, TOKİ'den ev alıp taksit ödersin hanımda çalışıyodur durumlar rahattır bi şekilde falan kıy parasına gitsin derim ama ben belki binlerce km hız sabitleyicili araba sürdüm dayandığım max. 30 km'dir.

Koltuğa bağdaş kurdum ayağım uyuştu. Konsola uzatsam pimpiriklinin teki ihbar eder bide onla uğraş, valla yana uzanıp yatasım geliyo.

Gel o paraya mazot alak benzin alak yapıştırak hızlanak yavaşlıyak öle gidek. Ben şerefsizim uyur dalarım bi yere onunlan hele ki yazın aboo, damardan serum şekil ispirto ver bana daha emniyetli gideriz :D

Ama büyük adam öle olmuyo. O gidiyo sabit. Babamda aynı hızla 80 le Ankara'dan İzmir'e falan gidiyo 12 saate, garipsiyom şahsen.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yurt dışında kargo dahil 225 lira kabloları vs içinde nasıl sizce

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;111094
Şindi evli çocuklu falan bi izlenim bırakmadın bende, o sebepten öle arkada çocuk koltuğunda evladın, yanında karın akraba çekiştire çekiştire sakin bi şekilde yol alırken gaza basmaya üşenecek bi adam değilsindir kanımca.

Hani böle artık evli mutlu çocuklu falan olursun, TOKİ'den ev alıp taksit ödersin hanımda çalışıyodur durumlar rahattır bi şekilde falan kıy parasına gitsin derim ama ben belki binlerce km hız sabitleyicili araba sürdüm dayandığım max. 30 km'dir.

Koltuğa bağdaş kurdum ayağım uyuştu. Konsola uzatsam pimpiriklinin teki ihbar eder bide onla uğraş, valla yana uzanıp yatasım geliyo.

Gel o paraya mazot alak benzin alak yapıştırak hızlanak yavaşlıyak öle gidek. Ben şerefsizim uyur dalarım bi yere onunlan hele ki yazın aboo, damardan serum şekil ispirto ver bana daha emniyetli gideriz :D

Ama büyük adam öle olmuyo. O gidiyo sabit. Babamda aynı hızla 80 le Ankara'dan İzmir'e falan gidiyo 12 saate, garipsiyom şahsen.

yok öğrenciyim:) de hergün 90 km yol yapıyorum büyükçekmeceden eyübe gidiyorum okula belki bu şekilde yakıttan tasarruf yaparım diyorum çünkü araç anormal derecede fazla yakıyor 1.6 olmasına rağmen lpg var ama yine de 85tl ye doluyor tank 280-300km gidiyor ortalama cruise takarsam yakıttan biraz daha tasarruf ederim diye düşündüm çünkü normalde 85-90 la gidicem derken yine kendimi 120 de fln buluyorum. ama 1000km ye yakın cruise lı araba kullandım onda rahat oluyor arttırmıyorsun hızı :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertozbek;111107
yok öğrenciyim:) de hergün 90 km yol yapıyorum büyükçekmeceden eyübe gidiyorum okula belki bu şekilde yakıttan tasarruf yaparım diyorum çünkü araç anormal derecede fazla yakıyor 1.6 olmasına rağmen lpg var ama yine de 85tl ye doluyor tank 280-300km gidiyor ortalama cruise takarsam yakıttan biraz daha tasarruf ederim diye düşündüm çünkü normalde 85-90 la gidicem derken yine kendimi 120 de fln buluyorum. ama 1000km ye yakın cruise lı araba kullandım onda rahat oluyor arttırmıyorsun hızı :)

Valla sen bilin :D

Kendini sıksan yine yavaş gitsen, ona vereceğin parada sana kalcak ha :D Yani bence öğrenci adama lüks :) Sonuçta guruz gontırol olmadanda yapılabilitesi olan bişi, bence o olmadan yapıp parasınıda ezmek lazım :hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mert abi harbidan sağlam yakıyor senin araba bizim araba bile 67 tl ile 300 km gidiyor gazda :D

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son zamlardan sonra işte 42 lt fln gazla bu kdr gidiyorum. cruise takınca her depoda 50 km atsa yeterli :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertozbek;111107
Bu güzergâhta CC' yi ne kadar kullanabilirsin ki? Zırt pırt trafiği duran, yavaşlayan, sonra hızlanan ve akabinde tekrar yavaşlayan ve hatta durma noktasına gelen trafikte hiç kullanabileceğini zannetmiyorum.