škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Birazdan adliyeye gidiyorum

seyyah · 97 · 27740

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Adil değil.

Ben işin aslı dayanamazdım bir pislik yapmadan. Gider pusuya yatar o hakimin evini bulurdum, arabasında ise cin ali sergileri açardım gece 04.00 sularında kafamda kar maskesiyle. Şerefsizim yaparım. Fren hidroliğiyle yıkardım Allahıma kitabıma.

Adalat sağlanamıyor, sonra vatandaş anarşi yapıyor sora niye böle oldu. E adil değil.

Bir X tanıdığımız şahıs. Kan davası üzerine babası öldürülüyor. Dava var. Bi ton tırı vırı ıvır zıvır hafifletici sebep. Babasını vuranlar az ceza alıyor.

Bana anlatmaya başladı;

-Hakan mahkemeden çıktık, rahmetli babamın o ölüşü gözümün önünden gitmiyor. Silah teslimde mahkeme girişinde bıraktığım 2 adet S&W pistollarımı erkenden çıkıp aldım. Bunlar 7 kişi gelmişti duruşmaya. Çalıların önüne pustum mahkeme çıkışına. Çıktılar. Tutuklanan tutuklandı. Biraz yatıp çıkacak. Dedim ........ böyle işi. Bi kükredim, 7 sinin üzerine 12 mermiyi yağdırdım...

Gelde terminatör olma. Lakabi öleydi. Çokda güzel adamdı hiç korkmazdım.

Onlarca seneler evvelide böyleymiş, şimdide aynı terane. Hukuk ve cezalar caydırıcı olacak ki yapılmayacak yamuk, yapan dersi alacak, ibret alacak.

Gelde vurma abi, gelde vurma, ben olsam bixi sıkardım böle adalatin içine.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok mu yargıtay  danıştay   hukuki yol  kapandı mı  yahu :(

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;86768
yok mu yargıtay  danıştay   hukuki yol  kapandı mı  yahu :(

Bilmiyorum. En son karşı tarafın avukatını aradım. İcra takibini başlatma bir aysüre ver alınca vereyim dedim. Daha sonra kaybeden işyerini kontrole gittim. Başka bir tabela var. Pazartesi icra takibi başlatıyorum. İşin ucunda (para) alamadan (para) vermek te var. Bu kısmı alabilirsem ikinci kısım için yeniden hukuk süreci başlatacağım. Ama şirket battıysa tüm harcamaların boşa gittiği gibi avukat masrafı ödemem gerekiyor. En çok zoruma giden de avukat hazretlerinin bir kere bili mahkemeye gelmeden para alması.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86733
Adil değil.

Onlarca seneler evvelide böyleymiş, şimdide aynı terane. Hukuk ve cezalar caydırıcı olacak ki yapılmayacak yamuk, yapan dersi alacak, ibret alacak.

+1985 ve gün geçtikçe bu düzene yeni taşlar ekleniyor. birisi çıksada o bir şeyler yapmaya çalışanları engellese.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Girme siyasete bi bu forum kaldı burdanda şutlanırsak mySpace falan yapıp orlarda sürünceme :lol:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir süredir foruma giremiyordum. Malum bizim işyerinde sadece http://www.skodaturkiye.com çalışıyor. Bu dava burada biter! Geçen süre içerisinde en azından kazanılan miktarı alayım diye düşünerek icra takibi başlattım. Vatandaşlar adreste yok. Bende olan cep nosunu aradım ve yeni adreslerini aldım. Yeni adrese tebligat gönderdim. Yine ödeme yok. Daha sonra UYAP'tan araç ve gayri menkul sorgulattım. Şirket adına kayıtlı hiçbir şey yok. Biraz önce hacze gittim. Yeni adreslerinde de kimse yok. İcra memuru istersen çilingir çağıralım dedi. Önce bi arayayım dedim. Kısaca olayı anlattım. Telefonu yüzüme kapattı. Komşularından sorduk. Herkes aynı şeyi söylüyor. "Yaklaşık üç ay önce geldiler ama bir aydır uğrayan yok." İçerde de öğrendiğimiz kadarıyla sadece bir masa bir sandalye varmış. Lanet olsun dedim ve bıraktım. Dışarıya çıktım. Öncelikle tutanak tutmayarak beni sadece şirket isimine mecbur bırakan polise sonra bu işi uzatan hakime daha sonra bu işle uzaktan yakından alakası olan herkese ...............! ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyleliklede bizede ders olmuş oldu.TR'de böyle işlerin peşine düşersen kaybeden yine sen olursun...!!!!!!!!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI