škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TÜV TÜRK tamam

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün E30 sun vizede randevusu vardı hem renk değişikliğini işletmek hemde lpg sistemini işletmek için sabah 9.30 daki randevusunda hazır bir şekilde beklemeye geçtik harçlar yatırılıdı ve araç görevliye sağ salim teslim edildi yalnız görevlilin aracı kullanış tarzınından hiç hoşnut değildim bunuda ona aracı bana teslim ederken sert bir dilde söyledim önce fren testi sonrasında alt takımların kontolü kornası silgeci farları derken araç tek seferde sorunsuz bir şekilde vizeden geçti bir tek stepne uygun monte edilmemiş die hafif kusurumuz var sanırım simit tank taktırdığım için

bu yeni sistemi çok beğendim en ufak bir kusurdan dahi aracı geçirmiyorlar bu sisteme geçtiklerinden beri yollardaki araçlardada bir düzelme var umarım bu şekilde devam edip sistemi bozmazlar

bugünde trafiğe gidip yeni plakalarını bastıracam araç artık 35 plakalı
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2010, 10:19:35 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı meto_meto

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun hocam arabanıza güveniyor ve eksiksiz gidiyorsanız zaten sıkıntı çıkmıyor
:wsh2:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: meto_meto;111526
geçmiş olsun hocam arabanıza güveniyor ve eksiksiz gidiyorsanız zaten sıkıntı çıkmıyor

öle zaten ayrıca ben bu araca güvenmeyecemde hangi aracıma güvenecem yaptırmadık bi yerimi kaldı sanki :++:
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gözünüz aydın... hayırlı olsun...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet yeni sistem güzel bende gidicem bakalım neler çıkcak. hayırlısı olsun önemli işlerinizide hallettiniz :) artık E30 için güzel bişeyler düşünürsünüz farlardan başlayın :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;111567
Evet yeni sistem güzel bende gidicem bakalım neler çıkcak. hayırlısı olsun önemli işlerinizide hallettiniz :) artık E30 için güzel bişeyler düşünürsünüz farlardan başlayın :)

Kendileri şuan yeni sahibini bekliyor ayın 10 a kadar satılmazsa o zaman bişeyler düşünmeye başlarım
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;111563
gözünüz aydın.

sağolun

Alıntı yapılan: beytullah;111565
gözünüz aydın... hayırlı olsun...

sağolun

Alıntı yapılan: Suleyman;111622
Gözün aydın...

sağolun
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı classic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. (: Yalnız tüv'ün bazı işleyişleri bana saçma geliyor. Eskiye göre tabiki iyi fakat. Geçen hafta da ben gittim tuv muayinesine. Aracı bıraktım görevliye 15 dk sonra aldım. Aracım geçti fakat hafif kusurları mevcut. Hafif kusurlarının en saçma iki tanesini yazıyım (:

Motor numarası eksik (hafif kusur)
Motor numarası yanlış (hafif kusur)

Böyle saçma birşey olabilir mi (: Motor numarası yanlış bir araç geçermi hiç. (:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: classic;111691
Hayırlı olsun. (: Yalnız tüv'ün bazı işleyişleri bana saçma geliyor. Eskiye göre tabiki iyi fakat. Geçen hafta da ben gittim tuv muayinesine. Aracı bıraktım görevliye 15 dk sonra aldım. Aracım geçti fakat hafif kusurları mevcut. Hafif kusurlarının en saçma iki tanesini yazıyım (:

Motor numarası eksik (hafif kusur)
Motor numarası yanlış (hafif kusur)

Böyle saçma birşey olabilir mi (: Motor numarası yanlış bir araç geçermi hiç. (:
Eğer bu numaralar okunması zor bir yerdeyse, oturma organlarına zor geldiği için, böyle yazıyorlar rapora.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam emin değilim şimdi yalan olmasın duyduğumu söylüyorum sadece, Tüv muayenesinde "göya" şayet kusurlu geçerseniz bir daha ki muayenesi gene aynı istasyonda yapılması gerekiyor(muş). İşin içinde ticari boyutta olduğundan tekrar bize gelmek zorunda olsunlar diye ufakta olsa bir yerden kusur bulup yazıyorlar(mış). Motor numarasının gerçek yazdığı yer alt tarafta blok üzerinde, direk okunması imkansız neredeyse, o nedenle ekzantrik kayış kapağının üzerindeki etikette yazıyor aslında, fakat bakan kim tabi oraya. Avrupada ki muayenelerde bakılmayan ama bizde bakılan bir numara diye de biliyorum ben. Neredeyse okunmayan araba yok zaten, hemen hepsinde aynı kusuru buluyorlar gerçekten teknik bir kusuru olmayan araçlara.

efe_38

• Ziyaretçi
gözünüz aydın :) bizim araçta ne hikmetse sıfır kusurla geçmiş :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;111764
Tam emin değilim şimdi yalan olmasın duyduğumu söylüyorum sadece, Tüv muayenesinde "göya" şayet kusurlu geçerseniz bir daha ki muayenesi gene aynı istasyonda yapılması gerekiyor(muş). İşin içinde ticari boyutta olduğundan tekrar bize gelmek zorunda olsunlar diye ufakta olsa bir yerden kusur bulup yazıyorlar(mış). Motor numarasının gerçek yazdığı yer alt tarafta blok üzerinde, direk okunması imkansız neredeyse, o nedenle ekzantrik kayış kapağının üzerindeki etikette yazıyor aslında, fakat bakan kim tabi oraya. Avrupada ki muayenelerde bakılmayan ama bizde bakılan bir numara diye de biliyorum ben. Neredeyse okunmayan araba yok zaten, hemen hepsinde aynı kusuru buluyorlar gerçekten teknik bir kusuru olmayan araçlara.

Doğrudur.
Bizim Vectrada hafif kusurlu geçmişti.
Kusur ise far ayarsızlığıydı.
Fakat ne hikmetse babam en çok far ayarına dikkat eder ve muayeneden önceki gün serviste baktrdık,sorun yok dediler.

Kağıdı veren görevli,birdahaki muayeneyide burda yaptıracaksınız demişti:ok:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alla alla bana bişey demediler bi dahaki sefere buraya gelecen diye sadece ağır kusurda oraya gitmen gerekiyor diye biliyorum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect