škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Köpeği kurtarmak için suya atladı!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mert0640;111688
hayvan sevmeyen insanı SEVEMEZ!!!!!

Yapma yav! Bak hele :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Ya biraz önce gözümün önünde vurdu biri köpeğe, hala aklımda köpeğin sesi :(

Arkadaşla arabada bekliyoruz, yolun orta çimlerdede bi köpek, sahibi tasmasını çıkarmış öyle oynuyo, arkadaş dedi çok güzel köpek gidip bakalım mı falan diye, bende boşver gidecez şimdi dedim.. Demeye kalmadı köpek yola bi fırladı bi peugeot 206 frene bi asıldıysa duramadı sol köşeden vurdu köpeğe :( Gözümün önünde yolun ortasında döndü köpek, yüzü gözü kan oldu ağlıyo.. Sahibi geldi sonra orta çimlere aldılar falan sonra biz gittik ne oldu bilmiyorum.. Ama gerçekten çok kötüydü ya, nasıl ağlıyodu :(
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı mert0640

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;111778
benimde kendim kadar sevdiğim,ahanda şu yüreğimin baş köşesine loca ayırttığım bir köpeğim var :hanz: :hanz:

hiçbir köpekten korkmam,köpekler zarar vermeyecek ve korkmayan kimseye saldırmaz bu bir gerçektir :)

önceleri benim köpeği inşaate gıcık eden birkaç apaçi vardı,taş falan atıyolardı zincirden bir boşladım hangisini tutacağını şaşırdı :D ama sevmek için gelen kim olursa olsun kedi gibi uysal olur :)

heleki köpek dövüşleri yaptıranları bir kaşık suda boğasım gelir,köpekleri kanlı halde görünce ağlayacak duruma gelirim :(

bende böyle bir hayvanın zor durumda olduğunu görsem hiç düşünmeden atlarım :) o hayvanın duasını almak insanı nelerden kurtarır :)
o hayvanın duasını almak insanı nelerden kurtarır ...:+1:
Detailing Garage
0537 623 54 52

berfin.meb

• Ziyaretçi
Asıl kötü niyetli insanlardan korkmak gerek.
Hayvanlardan bir zarar gelmez. Çünkü onlar kendilerini koruma iç güdüsüyle davranırlar. Sevgileri karşılığında çok şey beklemezler.

06lkn66

• Ziyaretçi
köpekleri küçüklüğümdeki kovalamalarından dolayı pek sevmem ama köyde iki tane aşırı beslenmiş sivas kangalım var o ikisini çok severim bide ben küçüklükten oyuna alıştırdım 5 yaşındaki kardeşim sırtlarına çıkar köpek gezdirir ha o köpekler yüzünden yaz tatilinden beri belim ağrır ağır kaldıramam ama olsun köpek beslemek yetiştirmek ayrı bi zevktir benim için

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;111898
Asıl kötü niyetli insanlardan korkmak gerek.
Hayvanlardan bir zarar gelmez. Çünkü onlar kendilerini koruma iç güdüsüyle davranırlar. Sevgileri karşılığında çok şey beklemezler.

Sadece yırtıcı hayvanlar hariç :aman::aman:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;112081

:knp::haha:  Doğru ya yıtıcı hayvanları unuttuk.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;112081

Alıntı yapılan: berfin.meb;114279
:knp::haha:  Doğru ya yıtıcı hayvanları unuttuk.
Pitbul, rotvaylır gibilerini ne yapacağız.
Gözünüz kesiyorsa, sevgiyle kucaklasanız ya.
Geçen gazetede vardı, Evine girmiş adamın durduk yere ve çocuğuna saldırmış.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;114307
Pitbul, rotvaylır gibilerini ne yapacağız.
Gözünüz kesiyorsa, sevgiyle kucaklasanız ya.
Geçen gazetede vardı, Evine girmiş adamın durduk yere ve çocuğuna saldırmış.

Namık Başçavuşum nerdesiiin :D

Kıbrıs yıllarımız, Gökhan Kışlasında yaşıyoruz Lefkoşa iline bağlı. Artık köpekler o kadar çok türedi, kaç çocuğu revire yolladı, milletin tavuğunu yiyor, subay-astsubay eşleri stres, çoluğu çocuğu dışarı salamıyor, komşuluk yapamıyor kimse ekmeğe gidemiyor, soğan almaya eğitim elbiseli piyadeler gidiyor o derece :++::++::++:

Babamla Namık Başçavuşum kafa kafaya verdiler. Kışlada sabah 08.00-12.00 arası sokağa çıkmak yasak, yayınlandı.

Evin avlusundan çitlere çıktım yüksekten kışla ayaklarımın altında, binmişler bir açık kasa jipe, sürdüyolar eratıma. :D

İkisinin ellerinde birer AK-47, geçen iti patlatıyor, geçeni patlatıyor, havalara uçurup Clint Eastwood gibi havada sektiriyorlar, kaç çocuğu kuduz ettiydi köpekler, o günden kelli bi rahat ettik ki sormayın.

Bu it milletinin sünepesi pek zarar hiç şans verip türetmemek lazım. Hanımefendiler besliyor ekmek atıyor sokak köpeklerine ondan sonra yesin çoluğu çocuğu, hele ki bir tanesini bizim kümese girip tavuk çalarken yakaladı peder işten dönüyor, hemen çekti belinden pistolu degav degav !!!

Çağır ordan iki erat, gömün lan bu iti :lol: :lol:

Ulan bana böle konu açmayın adımız câniye çıkacak, hiç domuz-davşan muhabbetlerime girmeyim ama bu Namık Başçavuşum öle adamdı ki, Polis Akademisindeki silah delisi gibi bi tip :D Gözünde Ray-Ban elinde Keleş gitmez o sahne aklımdan. :lol: :lol:

Evine fare giriyor adam işteyken, karısı korkup kapıyı kilitliyor farenin olduğu, askeri hattan dâhili numarayı çeviriyor, Namık Başçavuşum evde :D

Sürüyor iki fişek yadigar süperpozesine, yenge anlatırdı farenin kanlarını 3 güne zor temizledim barsaklarını tavandan topladım :++: :++:
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2010, 08:56:56 Gönderen: hakanerdogan »

Ugur A.

• Ziyaretçi
En tehlikelisi Namık Başçavuşmuş yahu!  [FONT="][/FONT]  [FONT="][/FONT]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Namık Bçvş'ye selam yola devam [FONT="][/FONT]  [FONT="][/FONT]
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;114316
Namık Başçavuşum nerdesiiin :D....

hakan abi gene neşen yerinde :D :D namık başçavuşa :favo1:

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Köpekleri severim, kedileri hiç sevmem. Nankör hayvan vesselam. Köpeklerinde başı boş olanları birazcık riskli bazı durumlarda 3.5 atmama neden olsada güzel şey hayvan sahibi olmak. :)

Tür olarak golden yada husky çok seviyorum, ama evim müsait olmadığı için bir türlü bakıp büyütme imkanım olmadı.
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: megamania;114476
Köpekleri severim, kedileri hiç sevmem. Nankör hayvan vesselam. Köpeklerinde başı boş olanları birazcık riskli bazı durumlarda 3.5 atmama neden olsada güzel şey hayvan sahibi olmak. :)

Tür olarak golden yada husky çok seviyorum, ama evim müsait olmadığı için bir türlü bakıp büyütme imkanım olmadı.

Kediler asla nankör değil. Yanliş biliniyor. :(
Kedim bir olaya üzülüp ağladığımda yanıma gelir üzüntüsünü belli ederdi. Ona tokalaşmayı öğretmiştim. Patisini uzatır  tokalaşmak isterdi. O zaman bütün üzüntümü unuturdum. :)
Evcil yada vahşi olsun doğadaki tüm hayvanların bir yaradılış sebebi vardır.
Herbirinin varlığı ile doğal denge korunmuş olur.

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mert0640;111688
hayvan sevmeyen insanı SEVEMEZ!!!!!

:clap::clap:

millet hic utanmadan tasliyorum diyor vay be..  ama su da bi gercek kopekler pek hayvan sevmezler, insanlari sever, onlar icin canini bile verirler!!!!!!!!