škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

google gidicimi?

fenomen · 45 · 12163

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Bizim çağrımız şudur. Gelin yetkililerle masaya oturun. Yasalara uyun, Türkiye bir hukuk devletidir. Yasalarımızın istediği şartları yerine getirin. Ondan sonra istediğiniz kadar yayınınıza devam edin.

'Ama ben bunları kabul etmem, ben küresel bir firmayım, bana kimse bir şey yapamaz' anlayışını devam ettirirseniz, kusura bakmayın Türkiye Cumhuriyeti yasalardan aldığı güçle gerekeni yapar.
20’den fazla ülkede bu paylaşım sitesinin şubesi var, yerli içeriği var. Oralarda vergi mükellefi, o ülkenin kanunlarına riayet ediyor. Bizim de istediğimiz diğer ülkelerde yaptığı işi bizim ülkemiz de yapsın.

VATANDAŞI MANİPÜLE ETMEYİN

Türk kullanıcıları manipüle ederek ve onlara acitasyon yaparak kimse bir yere varamaz. "İnterneti karartıyorlar, Google'ı kapatıyorlar" gibi bir iddiayı öne sürmek çok yanlış bir tutum ve bunu yapanları kınıyorum."
---------------
bunları söylemenin gericilikle ben bağlantısını kuramadım,izah ederseniz sevinirim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Namazı niyazı nereden çıkardınız? İşte sizin gibilerin yaptığı bu! Ben vay efendim namaz kılıyor bilmemne diye bir şey söyledim mi? Gerici evet. Bu herifin internetten ne kadar anladığını sorgulamak lazım. İnternetin i sinden anlamaz. Hmm bu kaka e bunu kimse görmesin kısıtla. Maps ı kısıtla ki Türk halkı diğer insanların ne güzellikler içinde yaşadığını görmesin imrenmesin İSTEMESİN!

Translate i kısıtla ki türk insanı yabancıların nelerden bahsettiğini anlamasın.

Kısacası Türk halkı MAL MAL YAŞASIN. Sadece onların istediklerini düşünsün.

Madem demokratik toplumuz kalkıp bana sordu mu kimse google ın şu şu servislerini kısıtlayacağız ne düşünüyor sunuz diye?

Ondan sonra hukuka uyun bak heee cısss. Var mı ulan dns kullanarak giriyorum. Gelsin evime engellesin beni. Gelsin cep bilgisayarımdaki dnsleri silsin bakayım maçası yiyorsa!

Ha baktın adamlar yola gelmiyor. Türkiyede zaten girişler belli. Yaz yazılımını linkleri engellet.  Zor mu? DEĞİL!

Dünya üzerinde sadece Türkiye yok. Farkında olmak lazım biraz. Ha bir de sadece MÜSLÜMAN yaşamıyor. Halkı kışkırtmak sizin gibilerin işte kalkıp hiç kimse namaz niyaz dememişken bunlara laf atıyormuş gibi gösterme çabasıdır. BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL!

Dediğim gibi beni dini İLGİLENDİRMİYOR. İsterse krem peynire tapsın banane :) Bana gölge etmesin yeter!
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2010, 02:39:29 Gönderen: ero__ »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erhan bey,ülkemizde "gerici"diye kimlere söylendiği belli bunu çarpıtmaya gerek yok,dindar insanlar,sakallı olanlar,başıkapalı olanlar hep irticacı,gerici yobaz denmiş ve bu söylemler onlara yafta olarak takılmıştır.Eğer bunları kastetmeden sırf sansürleme eyleminden dolayı söylediyseniz sözümü geri alıyorum yukardakileri söylememiş gibi düşünürüm.Eğer tou tube ve ggogle 20 ülkeye vergi verip şube açıp oralarda bizzat sistemi yönlerdirme girişimlerinde bulunduruyorsa ve bunlarında aynısını ülkemizdede yapsın diyorsa bunları söylemenin ne tür bir gericiliği olur doğrusu anlamak isterim.Siyyasetçileri bende çok eleştiririm ve tenkidden muaf değildirler ve kıyasıya eleştirilirler ve olmasıda gerekir,ama gelgör ki bu ülkede ülkeyi yönetenler belli görüş ve düşüncelere mensupsa,muhafazakarlık yönü ağır basıyorsa- (neyle ve nasıl nitelendirildiğini seninde yazdığın ve nitelendirdiğin gibi)damgası hazır, gerici.......

Not:bir daha tekrar ediyorum eğer söyleminizden bu kastettiklerimi kastetmiyorsanız no problem,yukardakileri söylememiş gibi farzedin.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim çarpıttığım her hangi birşey yok. Siz çarpıtıyorsunuz. Benim bir tane mesajımı gösterin ya da söylediğim sözü gösterin lütfen  gerici = dinine bağlı insan olarak söylediğimi.
Mümkün değildir.
Gerici dememin sebebini tekrar ediyorum; eğer ki kalkıp da benim aklı selim insanlarımın yaşadığı ülkemde engelleme işini değişik yollar vasıtasıyla ve değişik şekilde yapabilecek birileri var ise ve bu şekilde yaptırılmayıp TOPTAN kıyıma gidiliyorsa gericiliğin hatta dangalaklığın dik alasıdır.
Ben cep telefonumun LCD ekranını değiştireceğim. Adam tam olarak açılış şeklinin videosunu koymuş youtube a ve ben izleyemiyorum. Neden? Hırtonun teki yüzünden.
İsteyen istediği kadar namaz kılsın kurban kessin zekat versin vs. banane  ? Yapan bunları kendine yapmıyor mu? Kendine derken tabii ki iyi niyetle ve amaç sadece sevap! Rüşvet gibi değil! :)
Yine dediğim gibi bu ülkede yobaz ya da gerici sizin de dediğiniz gibi düşünülüyorsa benim yapabileceğim bir şey yok. Ben söylemek istediğimi ilk mesajımdan itibaren açıkça belirttim. Anlamak isteyen istediği gibi anlayabilir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun yok o zaman,ama bu ülkede you tube için mahkeme kararı çıkmıştı bir ara kaç defa kapatıldı o zaman ses çıkmamıştı,şimdi çıktığını gördüm.Ayrıca bir çok ülkede google vergi verirken,reklam gelirinden elde ettiği pastayı kemali afiyetle yutarken ülkemize gelince nanik yapıyorsa bunu söylemenin tersliğini anlayamadım.Şahsen bende dünyada sansür olmasın,küresel köy haline gelen dünyamızda bu tarz sansürlerin olmasını şahsen bende istemiyorum you tube benimde bir nolu video sitemdir.Yalnı bunu ülkeyi yönetenler açısından öyle olmadığı görülüyor vede haklıdır.
Birde "siz gibiler tabiri"hoş bir tabir değildir bu sözü kınıyorum,ben burada yanlış anlama olduysa sorun yok demektir demişim,neden hala kaşıyorsunuz olayı anlamadım.Demek ki ortada bir yanlış anlama var o da giderildiyse neden lafı uzatıyoruz ki,biz burada skoda kardeşliğini pekiştirmek için varız değil mi?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün youtube çalışmıyordu şimdide google açılmıyor bu nedir anlamadım gitti :(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Google maps bile çalışmıyor bugün !!!!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;114424
Google maps bile çalışmıyor bugün !!!!
Heykel' e gitmek için mi kullanacaksın ki?!:rm:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
google var bende hatta arka planı çok güzel yapmışlar doğayla iç içe:Dyanlız ben picasa web albümüme giremiyorum

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;114434
google var bende hatta arka planı çok güzel yapmışlar doğayla iç içe:Dyanlız ben picasa web albümüme giremiyorum

:+1: Google imaj yapmış yahu.Sabah açtığımda başka bir arka plan vardı şimdi başka olmuş iyi olmuş renk gelmiş :rock1:
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet ya önceden sa yazdığımda sahibinden çıkıyordu bir ara kayboldu şimdi yeniden kavuştum google a,you tube da süper giriyorum dns falan bakmadım bile direkmen ktunnelden.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi billahi yazık günah yav. BU kadar insanın ah-ı alınmaz ki ya. Ben bu kadar küfür yediğimi bilsem sıkardım kafama her halde :D Hatta süratin 9 küfür/sn. olduğunu düşünüyorum :P

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;114429
Heykel' e gitmek için mi kullanacaksın ki?!:rm:

:++::++::++::++:

Ama cidden çok işimize yarıyor.Adresleri ordan bulup yol krokisini yazıcıdan çıktı alıp veriyorum ekiplere..

Tabi ayfonda google maps herdaim var :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle