škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

AutoGlym İstanbul (Eyüp) Polisaj Buluşması Fotoları

lrfan · 136 · 55149

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;112881
O kadar subaru anası anlattın abi ya:D
Yapma ya!:utan:
Rezalet yav!
Alıntı yapılan: remusmark;112889
bende senin ismini sormayı unutmuştum ilk başta sedat abinin yakını zannettim sonradan jeton düştü.:++:
Hah tek ben değilmişim. Kadir yakana ismini yaz bir dahaki sefere.:favo1:

Çevrimdışı kokopelli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;112951
Yapma ya!:utan:
Rezalet yav!

Hah tek ben değilmişim. Kadir yakana ismini yaz bir dahaki sefere.:favo1:

Aslında bu isim yazma işi hiç de fena fikir değil. İsim, Nick, Araba gibi bir standart formatımız olur. Muhabbeti daha rahat kurarız. :ok:

Sadece garajlı bir ev için çalışıyorum.

Beni Twitter\'dan takip edin.:ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kokopelli;112954
Aslında bu isim yazma işi hiç de fena fikir değil. İsim, Nick, Araba gibi bir standart formatımız olur. Muhabbeti daha rahat kurarız. :ok:
Bir dahakine öyle yapalım. Sana bir ara kokopelli n' aber diyesim geldi.:D Önce içimden söyledim komik gelince vazgeçtim.
Yapalım bir dahakine.

Çevrimdışı kokopelli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;112957
Bir dahakine öyle yapalım. Sana bir ara kokopelli n' aber diyesim geldi.:D Önce içimden söyledim komik gelince vazgeçtim.
Yapalım bir dahakine.

İşyerinde Koko diyenler olurdu, Fotokritik.com'da da aynı lakabı kullandığımdan. Sonra bişey satıcısı gibi görünüyorum o başka :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kokopelli;112960
İşyerinde Koko diyenler olurdu, Fotokritik.com'da da aynı lakabı kullandığımdan. Sonra bişey satıcısı gibi görünüyorum o başka :D
Tövbe tövbe.:rm::hanz::D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Junior member kaldım arada kaynadım ondan :D

Taha abi ile yan yanaydık hondanın motordan bahsettik subaruyu andık bir ara torpido üzerinde irfan abi ile test yaparken yanınızdaydım sedat abi ile geldim siyah getz i olan
daha tanıtayım mı? :D

İmkanım olsa arabayla gelicektikte babamın işi çıkınca tek gelmek zorunda kaldım :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben hemen tanıdım, aslan gibi delikanlıyı nasıl kaçırdınız gözden :sopa::hanz:

kart olayı iyi fikir aslında, bankanın bowling turnuvalarında oluyordu yakamızda, garip takım isminin altında.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocam fotolarda tw scretch swirl gördüm .çizikleri götürüyor mu srp gibi işe yarıyormu?

Çevrimdışı Emes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Arkadaşın adını hatırlamıyorum :utan: ancak 1991 Honda Civic  otomobilinin fotoğraflarını çektim. Araç çift karbüratör ve üstten çift  eksantrik. Bakalım motor haznesindeki farklılığı anlayabilecek misiniz?
[IMG=http://img189.imageshack.us/img189/5950/1000290zg.jpg][/IMG]

Merhabalar ,
inşallah bi dahakine pırıl pırıl getirecem arabamın motorunu :)
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2010, 17:37:30 Gönderen: Emes »

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: tufan;112992
irfan hocam fotolarda tw scretch swirl gördüm .çizikleri götürüyor mu srp gibi işe yarıyormu?
o ürün ve araba benim araçtı.önce begenmedik sonra biraz üzerinde durunca ag kadar olmasada fark oluştugunu gördük ama beni tatmin etmedi çünkü ag 3b denedim ve begenip ondan aldım.Şimdi yapacak uygun yer arıyorum.keşke uygun yeri olan biri olsada buluşup birlikte arabalarıma uygulama yapsak.Yeri olan varsa iletişim kuralım birlikte yapalım derim.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı DJouneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Buluşmayı organize edenlere ve katılabilen/katılamayan herkese  teşekkürler! 1 saat gecikmeyle ben de arkadaşımla katılabildim, gelen  her aracın pırıl pırıl olduğunu görünce utandım açıkçası, zira beyaz  olan aracım gri rengi almıştı :) Caddy'de yapılan işlem gerçekten  etkileyiciydi :ok: Ben de hala resimlerini koyamadığım ufak uygulamanın  sonucunda bıraktığım birkaç iz için pasta deneme şansım oldu, ve 02B'nin  yeterli olacağını gördük, indirimli 40 TL'ye 1 L aldım. Onunla benim  beyaz i30'u ve arkadaşın siyah Fabia'sını yapacağız kısmetse :) AEG'nin  ustalar tarafdından beğenilmesine sevindim, ancak uzun süreli (bir  tahmin de yapamıyorum) çalışmalarda alet ciddi ısınıyor. AG yetkililerin  de çektiği fotoğrafları bekliyoruz :)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfaanııım polisherim deneme için niye panel kullandınız ki uğurum haşmetlümün favoyu kullansaydınızya...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DJouneyt;113172
Buluşmayı organize edenlere ve katılabilen/katılamayan herkese  teşekkürler! 1 saat gecikmeyle ben de arkadaşımla katılabildim, gelen  her aracın pırıl pırıl olduğunu görünce utandım açıkçası, zira beyaz  olan aracım gri rengi almıştı :) Caddy'de yapılan işlem gerçekten  etkileyiciydi :ok: Ben de hala resimlerini koyamadığım ufak uygulamanın  sonucunda bıraktığım birkaç iz için pasta deneme şansım oldu, ve 02B'nin  yeterli olacağını gördük, indirimli 40 TL'ye 1 L aldım. Onunla benim  beyaz i30'u ve arkadaşın siyah Fabia'sını yapacağız kısmetse :) AEG'nin  ustalar tarafdından beğenilmesine sevindim, ancak uzun süreli (bir  tahmin de yapamıyorum) çalışmalarda alet ciddi ısınıyor. AG yetkililerin  de çektiği fotoğrafları bekliyoruz :)

makinenin ısınmasına çok takılma dostum. benim devir ayarlı makine duman atmadan bırakmıyorum zorlamayı :D karaköyden aldığım tırıvırı bi marka. şimdi pastaların liste fiyatına baktım da 55 tl imiş. 3b düşünüyordum ben ama 1 lt rahat 5-6 civarı araç çıkarabileceğinden birazcık fazla gelirdi. keşke orda ltlik alıp bölüşseydik ihtiyacı olan arkadaşlarla. bende boş şişe çoktu işe yaramadı.

Çevrimdışı kokopelli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;113233
makinenin ısınmasına çok takılma dostum. benim devir ayarlı makine duman atmadan bırakmıyorum zorlamayı :D karaköyden aldığım tırıvırı bi marka. şimdi pastaların liste fiyatına baktım da 55 tl imiş. 3b düşünüyordum ben ama 1 lt rahat 5-6 civarı araç çıkarabileceğinden birazcık fazla gelirdi. keşke orda ltlik alıp bölüşseydik ihtiyacı olan arkadaşlarla. bende boş şişe çoktu işe yaramadı.

Ben de ayılamadım orda. Elde çok ürün var tabi ama kargosu vs çok tutan 1lt'lik ürünlerden alabilirdik. Polishleri de bölüşürdük tabi. Pedler de mantıklı. Listeye bakıp bakıp hayıflanıyorum almadım diye.