škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

AutoGlym İstanbul (Eyüp) Polisaj Buluşması Fotoları

lrfan · 136 · 56054

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kokopelli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fotoğrafları sonunda yükleyebildim. Ama albüm olarak izlemesi daha kolay olur herhalde:
http://picasaweb.google.com.tr/seckinbodur/Autoglym6HaziranEyupBulusmas?feat=directlink

Bu arada, düzenleyen arkadaşlara, Hadim Boya'ya, Bilşen Zımpara'ya, Bahariye Oto Yıkama'ya çok teşekkürler.

Sadece garajlı bir ev için çalışıyorum.

Beni Twitter\'dan takip edin.:ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oğuzhan bey gördüğümüz kadarıyla güzel bir organizasyon ayarlamış..

Buluşma cidden güzel olmuşa benziyor.Aranızda olamamak ne kötü oldu benim için :(:( Yoksa Bursa'dan kalkıp gelmeyi çok isterdim..

İrfan abi döktürmüş yine, yorulmuştur :D

Uğur abi kilo almış yav :D

Mesut; nasıl çizikler istediğin gibi kapandı mı?? :)

Bakıyorumda değişik değişik marka otomobillerin buluşması forum adına çok değişik ve güzel olmuş..:) Bir dahakine piknik tarzı bişey olup, ortak bir nokta seçildiği takdirde katılmayı çok isterim..

Daha foto yok mu foto :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel buluşma olmuş. İmrendim. İstanbul'a tayin mi istesem ne? :++:

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buluşmayı düzenleyen arkadaşlara teşekkürler çok keyifli bir organizasyon oldu forudan dogru görüştügümüz insanlarla yüz yüze gürüşmek iyi oldu
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün herşey tamam,Sercanı arayıp gelip gelemeyeceğini sorucam,Esenlerde acayip yağmur bastırdı.Arabayı amcmın boş garajına çketik,tertemizdi.
yarım saat felan bekledik,saat zaten 14:00 civarı oldu.
Babamda bu yağmurda büük ihtimal kısa bitirmişlerdir,birdahakine gidelim istersen deyince vazgeçtik:(

Neyse inşallah birdahaki sefere:ok:

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
seçkin hocamdan 5 dk sonra çıktım ben de saat 15,30 u geçiyordu. yağmur filan pek dinlemedik :D

bu da seçkin hocam getirdiği çeşit çeşit ürünler, isimleri aklımda kalmadı ama ingiliz ürünleri ağırlıktaydı

Çevrimdışı eczemre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cok guzel bir bulusma olmus orda olmayi cok isterdim. BU bulusmadan uzakakilerin de faydalanmasi acisindan AG.nin urunleri hakkinda biraz fikir verseniz. Ben ozellikle polishlerini merak ediyorum menzerna ile arasindaki farklari nelerdir ? Kullanim kolayligi, etkileri acisindan degerlendirirseniz sevinirim.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Can;112592
Bugün herşey tamam,Sercanı arayıp gelip gelemeyeceğini sorucam,Esenlerde acayip yağmur bastırdı.Arabayı amcmın boş garajına çketik,tertemizdi.
yarım saat felan bekledik,saat zaten 14:00 civarı oldu.
Babamda bu yağmurda büük ihtimal kısa bitirmişlerdir,birdahakine gidelim istersen deyince vazgeçtik:(

Neyse inşallah birdahaki sefere:ok:

Bizde ikimiz bir buluşma ayarlarız  :rock1:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı d0sT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçen seferki, Maslak buluşmasına gidememiştim. Bugün 13.00'de babamla, Pendik'ten çıkıp, yoğun yağmur, e5 ve köprü trafiğine karşın 15.00 civarı orada olmamıza değdiğini düşünüyorum. Hem sanal ortamda bilgi alışverişi yaptığım dostlarımla yüzyüze tanışmış oldum, hem İrfan hocamın deneyimleri doğrultusunda çizikle mücadele uygulamalarıyla ilgili bilgiler edindim, hem de Autoglym'in  %20 indirimli fiyatlarıyla çeyizden eksilenleri (ag cgp, ag srp ve ag engine&machine cleaner) tamamladım.:ok: Keşke hava açık olsaydı. Bütün çeyiz bagajda, DA makinemle uygulamalar yapmayı düşünüyordum. Ama hem geç kaldık, hem aralıklı sağanak yağış engel oldu.:( Babam da, maskeleme bantıyla ikiye bölünmüş cama uygulanmış, bitmiş cgp çalışmasını görünce çok şaşırdı. Nasıl, böyle düz çizgi halinde kirli ve temiz kısımların ayrıldığını soruyor.:++: Oğuzhan bey, İrfan bey ve organizasyona katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.. En kısa zamanda tekrarlanması dileğiyle..:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ahter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güzel bir buluşma kaçırdım, bir dahaki sefere inşallah :)
Düznleyen, katılan ve fotoğraf çeken arkadaşlara tek tek teşekkürler.
[SIGPIC]http://i1006.hizliresim.com/2010/6/9/1608.jpg[/SIGPIC]

Çevrimdışı d0sT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eczemre;112604
Cok guzel bir bulusma olmus orda olmayi cok isterdim. BU bulusmadan uzakakilerin de faydalanmasi acisindan AG.nin urunleri hakkinda biraz fikir verseniz. Ben ozellikle polishlerini merak ediyorum menzerna ile arasindaki farklari nelerdir ? Kullanim kolayligi, etkileri acisindan degerlendirirseniz sevinirim.
AG'in pastalarının bıraktığı finish bana yeterli geldi. İrfan bey'in buluşmada anlattığına göre, yurtdışından pahalı fiyata, 250 ml.lik Menzerna getirileceğine çok yakın fiyatlara 500 ml. AG polish alınabiliyormuş ve aralarında fark yokmuş. Yani, sonuç aynı, fiyatlar farklı..:ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı balimsnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
İnce (02B), orta (03B) ve kalın (04B) pastaları boya durumuna göre seçilip güzel düzeltme elde edilebiliyor. Örneğin 03B orta derecede VW grubu çiziklerde güzel düzeltme yaptı. Doğrudan waxa geçilebilir, siyah gibi koyu renklerde polish ardından UDS ile final parlaklığı verilebilir.

1 litre polish 40 TL = çok makul bir fiyat...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: mygokhan;112581
Oğuzhan bey gördüğümüz kadarıyla güzel bir organizasyon ayarlamış..

Mesut; nasıl çizikler istediğin gibi kapandı mı?? :)

Daha foto yok mu foto :)
Gökhan elimde bir sürü amatör veya piyasa ürünü var çok çeşit denedim tam istedigim gibi olmamıştı.çöpede atamıyorum ama şimdi aglm nin 3b polish ve srp sini aldım iki ürünle daha düzgün iş çıkardım.artık onları kullanacagım.ama elimdekileri ne yaparım bilmem.Birde orada geniş tas keçe kullandım (resimlerdeki) hoşuma gidince onuda aldım.yani baya alışveriş yaptım.Birde yapacak yer bulsam harika olacak.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı kokopelli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün almayı düşünebileceğim ürünlerin hepsini tam olarak belirleyemediğimden birşey alamadım ama sünger ve litrelik birkaç ürün alabilirim diye düşünüyorum. Indirimi kaçırdık mı şimdi? Kargo da ödeyeceğiz tüh.

Sadece garajlı bir ev için çalışıyorum.

Beni Twitter\'dan takip edin.:ok: